Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Ciuch Afrykańczyka

Ciuch Afrykańczyka spodnie, kurtki, rękawiczki, kombinezony, bluzy enduro, itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11.09.2009, 08:00   #41
podos
 
podos's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2005
Miasto: Kraków
Posty: 3,988
Motocykl: RD07a
Galeria: Zdjęcia
podos jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 dni 14 godz 28 min 34 s
Domyślnie

Odpuść Polskę. Zbierz ekipę i pojedzcie we czterech do Berlina. obok siebie masz 3 Mega Store'y motocyklowe. HG, POLO i Louis. Poprzymierzasz wszystko co ma goretex i i bedziesz miał jasność. Na szczescie jat taka zasada ze badziewne firmy goretexu nie stosują - wiec nie grozi Ci opisana przez petrosbike'a skucha z Roleffem.
__________________
pozdrawiam, podos
AT2003, RD07A
------------------
Moje dogmaty
0. O chorobach Afryki: (klik)
1. O Mikuni: Wywal to.
2. O zębatce: Wypustem na zewnątrz!!!
3. O goretexie: Tylko GORE-TEX
4. O podróżach: Jak solo to bez kufrów
5. O łańcuszkach rozrządu: nie zabieram głosu.
6. Lista im. podoska Załącznik 10655
7. O BMW: nie miałem, nie znam się, nie interesuję się, zarobiony jestem.
8. O KN: Wywal to.
9. O nowej Afripedii: (klik)
podos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2009, 08:23   #42
podos
 
podos's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2005
Miasto: Kraków
Posty: 3,988
Motocykl: RD07a
Galeria: Zdjęcia
podos jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 dni 14 godz 28 min 34 s
Domyślnie

mowilem ze to skomplikowane. Zaleta tych zachodnich sklepow jest to ze na półkach sa wszystkie rozmiary wszystkich modeli. U nas tak jest tylko z modeką - stąd taka jej popularność.
__________________
pozdrawiam, podos
AT2003, RD07A
------------------
Moje dogmaty
0. O chorobach Afryki: (klik)
1. O Mikuni: Wywal to.
2. O zębatce: Wypustem na zewnątrz!!!
3. O goretexie: Tylko GORE-TEX
4. O podróżach: Jak solo to bez kufrów
5. O łańcuszkach rozrządu: nie zabieram głosu.
6. Lista im. podoska Załącznik 10655
7. O BMW: nie miałem, nie znam się, nie interesuję się, zarobiony jestem.
8. O KN: Wywal to.
9. O nowej Afripedii: (klik)
podos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2009, 08:56   #43
Marcin SF
 
Marcin SF's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 687
Motocykl: RD07a
Marcin SF jest na dystyngowanej drodze
Online: 12 godz 42 min 27 s
Domyślnie

dogadaj się z kimś kto ma, zrób przymiarkę określ jaki rozmiar potrzebujesz i zamów, może ktoś z naszych będzie jechał do niemcowni to dasz mu kaskę i przywiezie. Sam poluję na jakąś fajną promocję kurtek HG lub Rukka, ale kase najwcześniej będę miał w grudniu więc nie wiem czy rozmiar jeszcze dostanę
Marcin SF jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2009, 09:32   #44
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcin SF Zobacz post
mam spodnie BF fakt że kupiłem tanie na bajzlu za jakieś 340 PLN, ale rozłażą się w szwach ciekną gdzie się da :/
Moja pani dała się na jednym stanowisku omanić, i kupiła spodnie BF na membranie (tszodex..? ) ciekną nawet jak się wsiądzie na moto z mokrą kanapą, i jest w nich zimno nawet w podpince. A jak się trzeba gdzieś w nich przejść to jest tez cała mokra bo to hujostwo nie oddycha. Pododbne odczucia miałem tylko raz jak kupiłem modeke, ale oddałem do sklepu
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2009, 11:07   #45
deptul
 
deptul's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Katowice
Posty: 1,249
Motocykl: RD07a
deptul jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 39 min 57 s
Domyślnie

Jeżdżę w Modece i sobie chwalę. Kurtki: Melville i Discovery. Spodnie: Melville.
Gdyby jeszcze popracowali nad detalami typu łamiące się zamki i odpruwające dupsy to złego słowa nie dałbym powiedzieć. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.
Moim zdaniem jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek jakości do ceny to trudno znaleźć coś lepszego.
deptul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2009, 17:21   #46
JuIo
 
JuIo's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Centrum Sterowania Kosmosem
Posty: 524
Motocykl: RD07
Przebieg: słuszny
JuIo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 5 godz 24 min 13 s
Domyślnie

Kużde ja tam nie wiem, kumpel kupił Bosse za jakieś kosmiczne pieniądze i szału nie ma. Ret kurna baiki to chłam nie z tej ziemi! Koleś jeździ w tym niby szlagierze retvoyage czy jakoś tak i jak mu dałem modeke na tydzień to już więcej nie założył retshita. Jeszcze inny jeżdi w feliksie, jak kupywał to koleś ze szwalni mówił że był projektantem w Ret baiku i postanowił sam szyć kurtki bo tam cenzura prezesów za duża. No to koleś kupił i jest tak, że jak jest zimno to mu zimno a jak jest ciepło to leje się po jajach wodoszczelna w zadnym wypadku i pod szyją już ma blizny jak się nie uważnie zapinał.
Modeka może słynie z lansiarstwa i może nie jest to szał na rynku, jednak wykonanie i funkcjonalność w tej cenie to powiedziałbym jest aż natto.
JuIo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.09.2009, 19:43   #47
Daddy
 
Daddy's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Kalisz
Posty: 142
Motocykl: RD07a
Przebieg: 48000
Daddy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 17 godz 17 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał deptul Zobacz post
Jeżdżę w Modece i sobie chwalę. Kurtki: Melville i Discovery. Spodnie: Melville.
Gdyby jeszcze popracowali nad detalami typu łamiące się zamki i odpruwające dupsy to złego słowa nie dałbym powiedzieć. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.
Moim zdaniem jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek jakości do ceny to trudno znaleźć coś lepszego.
Jeżdżę w komplecie Modeka Melville drugi sezon i potwierdzam, że zamki się urywają a dupsy odpruwają ale mimo to jestem bardzo zadowolony. Po wypięciu podpinek, bardzo przewiewna i świetnie nadaje się na upały. Jeżeli chodzi o nieprzemakalność to się nie wypowiem bo nie jechałem w jakiejś większej ulewie. Przy temperaturze 5*C zakładam pod kurtkę termo i poto aktywną podkoszulkę i jest OK. Ogólnie i polecam.
Kiedyś jeździłem w RB i HG. RB porażka pod każdym względem a najbardziej co do wykonania, spodnie popruły mi się gdzie się tylko dało. HG słaba jeżeli chodzi o upały i w ulewy puszczała, za to bardzo dobrze wykonana nic się nie pruło ani nie odpadało.
__________________
XRV750 RD07A

Ostatnio edytowane przez Daddy : 11.09.2009 o 19:48
Daddy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.11.2009, 15:16   #48
m_schubert


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: warszawa
Posty: 34
Motocykl: trampek 97
m_schubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 5 godz 42 min 59 s
Domyślnie

witam wiem ze dyskusja juz trwa od dłuższego czasu ale dołączę się z pytaniem o modekę montana pro , mierzyłem discovery lecz przy moim słusznym wzroście wygladałem jak pajac który skroił kurtkę z jakiegoś dziecka . montana pro jest stosunkowo dłuższa i krojem mi pasi, pisaliście o melvil'u że jest ok a czy ktos z was miał styczność z montaną pro?
m_schubert jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.11.2009, 15:30   #49
Kudłaty Rysiek
Pokręcony :P
 
Kudłaty Rysiek's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Grójec
Posty: 90
Motocykl: RD07a
Przebieg: spoko
Kudłaty Rysiek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 23 godz 8 min 38 s
Domyślnie

Ja smigam w Montanie(rożnica między PRO to chyba tylko skórzane wstawki na ramionach). Po dwóch sezonach w upały i deszcze trzyma się super, rozerwała się tylko wewnętrzna kieszeń ale to pryszcz.W lato niewypinam podpinki i daję rade. Generalnie kurtka spoko i za te pieniądze to chyba uczciwie.
__________________
KudłATy Rysiek
Kudłaty Rysiek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.11.2009, 20:33   #50
OBSERWATOR


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: prawie Puławy
Posty: 39
Motocykl: TRANSALP
OBSERWATOR jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 13 godz 9 min 18 s
Domyślnie

nie wiem jak inne modele np. spodni ja posiadam Sheide czy jakoś tak. kupione w lutym puściły na szwach na dupie i we wrześniu wymienili mi na takie same tylko nowe narazie testowane tylko raz zobaczymy czy sezon wytrzymają. chodź są bardzo wygodne to ich plus
OBSERWATOR jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
kupić, nie kupić - oto jest pytanie? norweg Hamulce, kola, opony 31 24.05.2013 19:00
Klr 650 czy warto kupic ? gerardgrodzisk Inne - dyskusja ogólna 22 17.04.2012 21:01
czy warto MODEKA MELVILLE fazi Ciuch Afrykańczyka 41 06.01.2009 18:22


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.