Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 12.03.2015, 13:32   #1
AmberBamber
kto hamuje nie wygrywa
 
AmberBamber's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Ostromecko
Posty: 881
Motocykl: RD07
Przebieg: 100+
AmberBamber jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 11 godz 35 min 7 s
Domyślnie Kolosy 2014

Witam.
Kto z szanownych koleżanek i kolegów będzie w tym roku na KOLOSACH (13-15.03.15)?

Ja.... hmmm chyba nie będę bo... pozwolę sobie zacytować wiadomość, którą napisałem do organizatorów :

"Amber Bamber
Witam serdecznie. Na wstępie chciałbym zaznaczyć że nie jestem żadnym znanym podróżnikiem ani celebrytą. Jestem zwykłym szarym obywatelem, który jeździ tu i ówdzie od czasu do czasu. Raz samochodem, innym razem motocyklem, trochę autostopem... Od 5 lat jeżdżę z żoną na KOLOSY. Za kazdym razem spędzaliśmy czas od rana do wieczora przez 3 dni podziwiając ludzkie przygody i niesamowite wyczyny. Ale w tym roku to my rozpoczynamy największą podróż życia... w połowie maja tego roku przyjdzie na świat nasza córeczka. Już teraz planujemy podróże (małe i duże) we czwórkę.... ja, żona, córeczka i pies. Pierwszy plan to PORTUGALIA we wrześniu.

Do czego zmierzam... również w tym roku chcielibyśmy przyjechać na KOLOSY... ale dowiedziałem się że niestety nie ma żadnej możliwości abyśmy z żoną w zaawansowanej ciąży (31tydzien) mogli dostać się areny nie stojąc w kolejce. Owszem, pojawilibyśmy się jak zwykle rano aby wejść zanim jeszcze olbrzymia kolejka się utworzy lecz nie będziemy mogli pozostać na KOLOSACH do samego wieczora w ciągu. Chcielibyśmy wyjść i wrócić na dalszy ciag co niestety uniemożliwi nam stanie w olbrzymiej kolejce. W związku z tym z przykrością nie weźmiemy "udziału" w KOLOSACH w tym roku. Sądziłem że podczas organizacji pomyśleliście Państwo o takim drobiazgi jak kobiety w ciazy. Pozdrawiam i do zobaczenia za rok."

Pozdrawiam.

Napiszcie jak bylo na KOLOSACH.
__________________
85% szans na przeżycie mają pacjenci trafiający na "stół" w ciągu godziny od urazu
AmberBamber jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kolosy 2011 Ola Kwestie różne, ale podróżne. 29 26.02.2013 03:34
Kolosy 11-13 marca 2011 yarecki Imprezy forum AT i zloty ogólne 0 08.03.2011 11:00
Kolosy 12-14 marca 2010 malikut Imprezy forum AT i zloty ogólne 20 16.03.2010 12:36


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.