Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady

Szpej turystyczny - Produkty i Porady Wszystko co potrzebne do dużej i małej turystyki

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17.02.2019, 19:35   #1
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie Recenzja butów Tantu (kopia Garmont Dragontail)

Może się komuś przyda, bo buty były tu czasem omawiane u nas na forumie - subiektywna recenzja butów z aliexpress - Tantu (za od 39 dolarów do 48, czyli od około 160 PLN - kopia kopia Garmont Dragontail za od 450 wzwyż).

Ten but to model trekkingowo - miejski (czasem nazywane podejściowe - moim zdaniem błędnie, ale o tym dalej). Bardzo lekki i miękki - dużo wygodniejszy niż skórzane trekkingi jakie miałem wcześniej. Jest to zaleta i wada zarazem - moim zdaniem na miasto na dłuższy spacer są męczące, a np. w górkach na podejściu będą za miękkie. Ale.... jednak dobry kompromis (bo nie kupuję butów do wszystkiego).

Minusem jest kolorystyka. Wolę czarne, bo nie lubię czyścić.

Nie jest łatwo kupić odpowiedni rozmiar. Mnie się udało dopiero za drugim razem (w Polsce mam 44, a tam 46).

No i tyle

Ostatnio edytowane przez wojtekk : 17.02.2019 o 19:42
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.02.2019, 01:35   #2
dżony
 
dżony's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: Złotów
Posty: 412
Motocykl: DR 650 SE
dżony jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 8 godz 41 min 23 s
Domyślnie

Bardzo rzeczowa recenzja: wygodniejsze od skórzanych treków ale w sumie słabe bo na spacer niewygodne no i te kolory...

A ja mam skórzane treki bez membrany i wygodniejszych butów w życiu na nogach nie miałem. Więc jak odnieść do tego buty Tantu, będą jeszcze lepsze ?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
dżony jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.05.2019, 10:45   #3
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

c.d. recenzji.

Plusy:
- doskonała membrana

Minusy:
- podeszwa.

Mieszanka jest za miękka na chodzenie po asfalcie. Zużywa się bardzo szybko.

Podsumowanie: buty na trekking, ale nie miejski (co moim zdaniem dyskwalifikuje te buty na dłuższą metę, bo nie chcę wielu par butów).
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.05.2019, 14:42   #4
deftones


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Galway
Posty: 253
Motocykl: RD07a
deftones jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 6 dni 12 godz 34 min 56 s
Domyślnie

Mój lewy się wykoślawił po tygodniu. Nie da się w nich normalnie chodzić. Podeszwa miękka, że bez problemu idzie ją zgiąć w dłoniach. Otok jest z materiału zamiast z gumy. Ogólnie buty wyglądają fajnie i na tym koniec. U mnie skończyło się na kupnie Garmontów na których się wzorowali Chińczycy.
deftones jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Recenzja namiotu Naturehike Cloud Up 3 wojtekk Inne 9 11.02.2019 08:25
Recenzja użytkownika kkbike po połowie sezonu mostry1988 Rama, zawieszenia, napęd 17 19.01.2019 22:35


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.