Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Archiwum

Archiwum Tylko do przenoszenia starych postów

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18.04.2008, 10:38   #21
Karol
Viaraderkowiec...
 
Karol's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białośliwie / Warszawa
Posty: 37
Motocykl: Honda Xl 1000V Varadero
Karol jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 godz 33 min 18 s
Unhappy

Hej Magnus dzięki za opinie, to fakt kasa nie jest duża a kurtała zawsze nowa. to jest model 2006. tyle nie wiem czy produkcja 2006, czy projekt modelu 2006. bo jeśli produkcja to chyba było by spoko. Z drugiej strony tyle osób po tej firmie pojechało, tzn. wyraziło swoją opinię za co jestem bardzo wdzięczny ale niestety nie były to pozytywne wspomnienia. wiadomo że nie można dużo wymagać od kurtałki za te pieniądze. ale tak sobie myślę, jeśli rzeczywiście taka lipa ten RetBike to może lepiej przycisnąć pasa i do czerwcowego bazaru wysupłać te 600zł na HG. dziś przelecę sie do łomianek i dowiem się co oni mają do powiedzenia, jeśli to z polskiej produkcji, to może rzeczywiście można by temat jeszcze raz przedumać... . pozdr
PS. ja przyłączam się do żalu do firmy RetBike w związku z przeniesieniem, produkcji do krajów taniej siły roboczej. Tyle, że błędy są po to żeby się z nich wycofywać a nie w nich trwać. Fajnie było by mieć polską firmę która robi porządne ciuszki, a nie do niemiec po HG jeździć.
Karol jest offline  
Stary 18.04.2008, 12:11   #22
Babel
 
Babel's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 2,741
Motocykl: Pomarańczowy
Babel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 3 godz 39 min 46 s
Domyślnie

Dobre ceny starszych modeli (wyprzedaż) mieli w Boldorze w Ożarowie.
Mieli to na poprezdnim bajzlu w Warszawie i np Bering (te były tylko małe S i M)był za cos ok 200 zł nowy - model z 2005 - przeceniony z prawie 900.Były też Modeki
Daleko nie masz przejedź się do nich może cos jeszcze maja
Babel jest offline  
Stary 18.04.2008, 14:26   #23
Karol
Viaraderkowiec...
 
Karol's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białośliwie / Warszawa
Posty: 37
Motocykl: Honda Xl 1000V Varadero
Karol jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 godz 33 min 18 s
Domyślnie

Hejka, więc bąbel, dzięki wielkie za info na pewno podjadę do nich, a odnośnie RetBike, chciałbym zamknąć temat, byłem tam i kurtała za 250 to jest jakaś ściema bo niby było ale już nie ma ble ble ble. byłem też w larssonie tam mają bf-ki całkiem nawet sympatyczne te wdzianka. oki jeszcze raz wielkie dzięki pozdr
ps. moja wina taka że w poniedziałek załapałem tego robaka -> a w niedizele jeszcze bajzel był
Karol jest offline  
Stary 20.04.2008, 11:32   #24
KML
 
KML's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa/Natolin
Posty: 1,519
Motocykl: nie mam już AT
Przebieg: 99999
KML jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 20 godz 53 min 17 s
Domyślnie

Właśnie mieliśmy zakupić kpl. RetBike-a dla mojej lubej, dzięki waszym wypowiedzią zrezygnowaliśmy, Magda wypatrzyła na stronie Modeki dziecięcą rozmiarówkę w dobrych cenach. Wczoraj byliśmy na Bemowskim otwarciu, w namiocie była Modeka dokładnie na przeciwko RetBike-a, okazało się żę dziecięce ciuchy pasują na nią idealnie i cały kpl. kosztuje 500 zł, jeszcze pas nerkowy dostała gratis.
Wyszło tak że kupiliśmy taniej niż RetBike a jakość nieporównywalna , jeszcze podczas wjazdu na bemowo autem, powiedziałem że jestem dostawcą i wpuścili nas za free

Małym i drobnym kobietą (okolice 164 cm) polecam sprawdzenie oferty Modeki bo ciuszki ładne i niedrogie

A tu link do stronki Modeki i tych ciuszków, model T5:
http://modeka.pl/#/p1spirit/Spirit/
__________________
BMW R1150R
Jawa 250 353 `58r

Ostatnio edytowane przez KML : 20.04.2008 o 11:44
KML jest offline  
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Proszę o opinie na temat worków bagażowych! majo Wszystko dla Afryki 55 18.06.2011 00:48
Kurtka Retbike Bies13 Ciuch Afrykańczyka 0 09.10.2010 15:28


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.