Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afryki

Wszystko dla Afryki Wszystkie nieoryginalne rozwiązania, które można zapakować do Twojego motocykla. Gmole, stelaże, kufry, sakwy, bagażniki, uchwyty, kanapy, modyfikacje zawieszeń, kierownic, gniazdka, GPSy, dynojety, bagstery i inne scottoilery...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 30.01.2018, 21:12   #12
Novy
Moderator
 
Novy's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Niemcownia
Posty: 3,399
Motocykl: CRF 1000D/DCT
Przebieg: 48k+
Novy jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 9 godz 15 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Neo Zobacz post
Powiedzcie jak to teraz jest, czy jak za moment będzie z podmianą licznika na inny? W kontekście wprowadzenia rejestracji przebiegu przy każdej możliwej okazji i karania za manipulowanie licznikiem? Wyczytałem na razie kilka "porad": trzeba mieć dowód zakupu nowego licznika, trzymać stary jeśli widać na nim przebieg bez podpięcia, tudzież zgłosić po prostu wymianę na najbliższej stacji diagnostycznej żeby wpisali w system...
Mi w Niemcowni wymieniali licznik (całe zegary) na gwarancji w NC750X, bo Honda miała jakąś akcję.
Wyglądało to tak, że zczytali stan ze starego licznika i wpisali w książkę serwisową wraz z informacją o wymianie zegarów. Nowe zegary leciały od zera. Rozmawiałem o tym z handlarzem mówiąc mu, że myślałem, że w jakiś sposób zaprogramują nowe zegary, co dla mnie było oczywiste - no jednak nie.
Więc gdybym 'zgubił' książkę serwisową i chciał sprzedać motocykl bez książki to oszukałbym nabywcę. Jednak mój chytry plan w ich głowach się nie mieścił.
__________________
Wreszcie mam swój kawałek szczęścia w całym tym gównie dookoła
Novy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Softshell z aliexpress Onufry22 Ciuch Afrykańczyka 17 10.01.2018 12:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.