Wróæ   Africa Twin Forum - POLAND > Podró¿e. Ca³kiem ma³e, ¶rednie i du¿e. > Kwestie ró¿ne, ale podró¿ne.

Kwestie ró¿ne, ale podró¿ne. Jak nic z powy¿szego o podró¿owaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

 
 
Narzêdzia w±tku Wygl±d
Prev Poprzedni post   Nastêpny post Next
Stary 03.12.2012, 10:33   #11
grabbie
 
grabbie's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Wroc³aw
Posty: 194
Motocykl: RD07a
Przebieg: 59000
grabbie jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 17 godz 6 min 23 s
Domy¶lnie

A tu jeszcze taka ma³a zajawka. Podczas mojej wycieczki, o której zacz±³em pisaæ w innym w±tku, jecha³em przez Chorwacjê. Ale nie nad morzem tylko gdzie¶ w g³êbi kraju. Piêkne krajobrazy, pusto, dziko, ruch zerowy. Podje¿d¿am sobie na prze³êcz fajowymi serpentynami. A propos nie przegrzewania siê zdj±³em wcze¶niej kurtkê i jecha³em w samym d³ugim rêkawku. Mia³em ods³oniêt± szyjê. I nagle przy jednym z nawrotów czuje, ¿e co¶ mnie u¿ar³o w szyjê! Ból cholerny, tak nag³y i niespodziewany, ¿e mo¿na by siê spokojnie w szoku wy³o¿yæ. Nie wiem co to by³o ale pó³ dnia mnie to piek³o, na pocz±tku mia³em te¿ wra¿enie "znieczulenia" miejsca uk±szenia. I teraz my¶li: jestem w ¶rodku dupy, nawet cebuli nie mam ¿e o lepszych ¶rodkach nie wspomnê, do wiêkszej mie¶ciny mam 50km. A co by by³o gdyby to by³ szerszeñ?
grabbie jest offline   Odpowied¼ z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest W³.

Skocz do forum

Podobne w±tki
W±tek Autor w±tku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jura, czyli ,,mêskie przygody". Kristos Polska 6 01.02.2011 22:37
"Helpfl Staf", czyli technologia rejli w s³u¿bie Lejdis ucek Lejdis 25 15.09.2010 20:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.