Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat CRF 1000 / CRF 1100 > Gadżety / wyposażenie

Gadżety / wyposażenie Dodatki, które możesz zamontować.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 25.06.2017, 10:05   #1
HarryLey4x4
 
HarryLey4x4's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Wlkp
Posty: 451
Motocykl: CRF 1000D Transalp-XL650V CB750 BMW-R850R
Przebieg: 400
HarryLey4x4 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 53 min 12 s
Domyślnie Handbary od Hepco Becker UWAGA na śrubę

Pisze tu dla przestrogi.
Zakupiłem handbary od Hepco Beckera. Te metalowe pręty , które mocuje się wraz z oryginalnymi osłonami rąk . Generalnie jestem z nich bardzo zadowolony. Nie miałem na razie żadnej gleby, a więc nie mogę ocenić ich skuteczności, ale mocowanie wydaje się solidne i przede wszystkim rozumnie pomyślane, bo plastik jest chroniony przez stalową ramę , która biegnie przed osłonami.

http://www.motobagaz.pl/oslona-handb...in-p-7786.html

Pisze post ze względu na jedną wadę, mianowicie, po złożeniu wszystkiego do kupy , powinienem chyba zabezpieczyć klejem śrubę , która skręca całość mocowania ciężarków i metalowego oczka handabra do rurki kierownicy. Nie kojarzę by w opisie produktu była taka informacja, ale moja śruba z jednej strony się wykręciła i niestety została przeze mnie zagubiona. Jest to śruba M18 o stożkowym łbie na imbus.
Teraz musze poszukać czy takową dotanę osobno , czy może będę musiał jakoś dogadać się z dystrybutorem Hepco, by sprzedał mi osobno tę śrubę.
Poza tym drugi mankament, to śruby mocujące owe handaby do riserów na kierownicy. Tutaj również dostarczone przez Hepco śruby z łbem stożkowym, mają twardość 8.8. Po przejechaniu z nimi ok 200 km, tak mocno się zapiekly w gwincie, że próba ich odkręcenia cudem zaończyła się sukcesem, bez rozwalenia łoża śruby na imbus (chyba 5). Udało mi się w końcu zdemontować wczoraj wszystkie śruby i będę teraz szukał zestawu do riserów o twardości 10.9 , a dodatkowo tej nieszczęsnej M18 .
Poza tym myślę,że produkt przemyślany, ale śrubki niestety do wymiany.
HarryLey4x4 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kluczyk Hepco&Becker kraft90 Inne tematy 4 06.08.2014 12:40
Kufry Hepco & Becker Boski-Kolasek Wszystko dla Afryki 12 09.01.2011 11:09


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.