Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28.08.2013, 12:07   #1
anax


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 58
Motocykl: BMW F800GS
anax jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 23 godz 43 min 17 s
Domyślnie GS Trophy 2013 podsumowanie

Musze, musze to napisac, zeby ostrzec potencjalnych chetnych w przyszlym roku, choc wiele osob z tego forum juz dawno poszlo po rozum do glowy...

Rok temu organizacyjnie byla padaka, ale przynajmniej trasy byly niezle, bo poligon, i troche zroznicowane, i ladne miejsce.
W tym roku organizacyjnie nic sie nie zmienilo, poczawszy od bezsensownego zglaszania podczas rejestracji checi uczestnictwa w szkolce enduro w okreslonym terminie- po przyjezdzie okazalo sie, ze to co sobie zglaszalismy i tak nie mialo wiekszego znaczenia. Zamowienie koszulki M tez mieli gleboko w powazaniu- nie ma i bierz L. Miejscowka srednia, bo ludzie porozbijani po wielu osrodkach. Ale to wszystko pikus w porownaniu do obiecanych tras:
cyt ze strony:
"Nie chcę brać udziału w konkursie – czy będę miał co robić?

Oczywiście! Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną 4 trasy o różnych długościach, odmiennych profilach i stopniach trudności, dające możliwość przejazdu zarówno mniej doświadczonym jeźdźcom enduro jak i wytrawnym podróżnikom. Dodatkowo pod okiem instruktorów BMW, będzie można podszkolić umiejętności oraz zapoznać się z technikami jazdy enduro."

Jedno wielkie kłamstwo. BYła jedna trasa i dwie grupy turystyczna i adv-magicznie zaginela extreme), jakies 15 km lekkiego offa i reszta to asfalty. Róznica w trasach polegala na tym, ze grupy turystyczne mialy te trase przejechac wolniej. Po prostu zart i jawne robienie idiotow z ludzi. Niektórzy przyjechali nawet po 900 km, zeby pojezdzic po fajnych, na codzien niedostepnych trasach bieszczadzkich, a dostali troche asfaltu, który na codzien jest zamkniety dla turystów.
Oczywiscie nie za darmo, tylko za ok 450 zl z jedzeniem+spanie+paliwo+wymiana opon(w sumie nie wiadomo po co, bo trasa na slikach byla do przejechania). Lekko ponad 1000 zl bezsensownie wydane.
A zapomnialem powiedziec o pomocy serwisowej- tak jak MArcin z Sikory sam z siebie sprawdzil sie rewelacyjnie, to pomoc oferowana przez organizatora, czyli firme Esox była żenująca. Oczywiście na forum przed wszystkimi pieknie sie zaprezentowal, ze jak cokolwiek sie stanie w terenie, to nalezy natychmiast dzwonic, on pomoze, wysle serwis transport itd. No i stalo sie. Jak juz przejechalismy te 15 km pseudo offa padla komenda, zeby sobie w kolko troche pojezdzic. 30 motorow porozjezdzalo sie w rozne strony. Kolega przy nawrotce na lesnej drodze z duzym blotem upadl, zakopal moto i zalal silnik. Po dluzszej walce tel do organizatora, ze jest potrzebna pomoc. no i cytat pana Bartłomieja Sołtysa "sorry panowie, zlamaliscie zasady zjechaliscie z trasy, walcie sie". Nie wiedzielismy co powiedziec. Szczyt chamstwa.
Wyciagnelismy kolege po dluzszym czasie, scholowalismy moto kilkanascie km po asfalcie i po dojechaniu do bazy wraz z organizatorem czekala na nas straz lesna. Chcieli koledze wlepic mandat za jazde po lesie. Oczywiscie zrobili super smieszna pokazowke, straszac, ze maja fotki, filmy itd a na koniec odpuscili niby ze wzgledu na zlot. Zeby miec jasnosc nie dostalismy zadnych mapek, trackow na GPSa (no bo jakby je wczesniej udostepnili to pewnie polowa ludzi by nie przyjechala i nie przywiozla by kasy), trasa nie byla w zaden sposob oznaczona, a grupy w pewnym momencie porozciagaly sie tak, ze kazdy jechal na czuja.
Organizator dowiedzial sie od nas co o tym sadzimy, o niezgodnosci oferty z realiami, a reakcja byla taka, ze jak nam sie nie podoba to mozemy spadac. Jakos o zwrocie kosztow nie wspomnial...
Tłumaczenie, ze taka jest specyfika bieszczad itd to bzdura. Ktos za mało komus zaplacil i tyle. A jesli rzeczywiscie jest taka specyfia to po kiego grzyba wybrano to miejsce? Bo blisko maja np Wegrzy na gstrophy...ale poza 20 osobami startujacymi w eliminacjach bylo jakie 60 motorow, ktore chcialy sobie pojezdzic normalnie....
Reasumujac to moj i zapewne nie tylko moj ostatni wyjazd na impreze BMW, az chcialoby sie sprzedac motor i kupic cos innego byle nie BMW, jesli tak traktuja klientow. Dziwie sie, ze po tylu wpadkach BMW nie zmienilo jeszcze organizatora. Powinien sie tym zajmowac ktos, kto ma jakiekolwiek pojecie o organizacji imprez dla motocyklistow (patrz: IZI meeting czy nawet ADV- imprezy malo komercyjne i bardzo udane, super trasy), a nie tylko wyciagac kase. Impreza zrobila sie typowo komercyjna, i zapewne znajdzie sie wielu emerytow na nowiutkich gieesach, ktorym taka forma odpowiada, a zjechanie na trawnik juz jest nie lada wyczynem. Ale nie tylko oni zostawiaja kase w serwisach....
Ja tam wiecej nie pojade i bede wszem i wobec rozglaszal o jakosci tej imprezy, nie mozna bezkarnie robic z klientow kretynow...
anax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.08.2013, 12:18   #2
Mirmil
 
Mirmil's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: mielec
Posty: 1,681
Motocykl: pilnie sprzedam
Mirmil jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 5 dni 3 godz 14 min 0
Domyślnie

Nie wiem, nie bylem,wyglada na rzeczowo opisany temat,fajnie,ze ktos wrocil i opisal,jak mu sie podobalo-nie podobalo
Wydaje mi sie,ze tamat powinien znalesc sie w HYDE PARKU,albo w INNYCH
__________________
niejedna przestrzen jeszcze moj uslyszy glos
super miejsce i cudowni ludzie www.misja-kamerun.pl
Mirmil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.08.2013, 12:18   #3
puntek
 
puntek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Raczyce/Wrocław
Posty: 2,013
Motocykl: RD04
Przebieg: 3 ....
puntek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 20 godz 24 min 31 s
Domyślnie

Ja dziękuję za te słowa , wprawdzie nie maczałem palców w ten ivent ale przygotowuję inny o podobnej formule , między innymi dlatego że nie dograłem pewnych rzeczy nasze wrześniowe zawody zostaną przesunięte na kwiecień

Przy debiucie nie mogę sobie pozwolić na taki zajazd

Ale przynajmniej zawody z pomiarem czasu dla hardkorów będą
pewnie się przypomnę w swoim czasie
__________________
AKTUALNIE SZUKAM PRACY!!! ale nadaję się tylko na szefa
puntek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.08.2013, 13:59   #4
anax


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 58
Motocykl: BMW F800GS
anax jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 23 godz 43 min 17 s
Domyślnie

aaa i jeszcze maly szczegol- koszulka za pierdylion zlotowek:
zna ktos taka miejscowosc?
anax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.08.2013, 15:03   #5
rumpel
 
rumpel's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: S-ec
Posty: 2,727
Motocykl: 6 dni 350, 690 R
Galeria: Zdjęcia
rumpel jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 miesiące 4 dni 2 godz 26 min 31 s
Domyślnie

byłem raz na GS trophy (choć to za dużo powiedziane), zostałem potraktowany jak złodziej i nasłano na mnie ŻW (zlot na terenie poligonu) tak więc ostrzegam przed Esoxem.
rumpel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.08.2013, 15:11   #6
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał anax Zobacz post
Musze, musze to napisac, zeby ostrzec potencjalnych chetnych w przyszlym roku, choc wiele osob z tego forum juz dawno poszlo po rozum do glowy...

no i cytat pana Bartłomieja Sołtysa "sorry panowie, zlamaliscie zasady zjechaliscie z trasy, walcie sie". Nie wiedzielismy co powiedziec. Szczyt chamstwa.
po rozum w temacie takich spędów chadzam do kibla

do chama imieniem Bartłomiej Sołtys z firmy Esox najlepiej nic nie mówić i tak nie zrozumie jak wnioskuję z opisu sytuacji.
proponuję jednak powielić tą informację w mianowniku w możliwie wielu miejscach. wyszukiwarki załatwią temat za Ciebie.

nie sprzedawaj BMW bo to fajny sprzęt, tylko następnym razem przyjedź kolego na zlot FAT. jest i dzida i wszystko inne. w dobrym towarzystwie i niekoniecznie w KOMACZY - tym to już mnie rozbili na atomy

matjas
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.08.2013, 16:07   #7
!marysia!
 
!marysia!'s Avatar


Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Radom
Posty: 106
Motocykl: BMW R1200 GSA
!marysia! jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 2 godz 17 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
w dobrym towarzystwie
O wypraszam sobie. Towarzystwo było zajebiste, super pozytywne.
I tu kolega anax napewno się ze mną zgodzi.
!marysia! jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.08.2013, 18:30   #8
calgon
 
calgon's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Wroclaw
Posty: 2,393
Motocykl: RD04
Przebieg: 40.000
calgon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 23 godz 44 min 33 s
Domyślnie

Kolego dziękujemy za ten opis! To co ten zajebisty organizator zaproponował to czysta wajcha!!!!!
__________________
Agent 0,7
calgon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.08.2013, 18:43   #9
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Przemek-RA Zobacz post
O wypraszam sobie. Towarzystwo było zajebiste, super pozytywne.
I tu kolega anax napewno się ze mną zgodzi.
Przepraszam jeśli odczytałeś to co napisałem na poziomie negatywnego odniesienia do Twoich kolegów czy w sumie współtowarzyszy niedoli Nie taka była moja intencja.

matjas
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.08.2013, 20:00   #10
RAVkopytko
 
RAVkopytko's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Kamieniec Wrocławski
Posty: 3,125
Motocykl: XT660Z-konik garbusek
Przebieg: Ł
RAVkopytko jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 4 dni 18 godz 49 min 26 s
Domyślnie

Mówiłem koledze,żeby zamiast tego pojechał z ekipą prowadzoną przez Misze w zeszłą sobote ,1000zł w kieszeni i więcej się nauczy w jeden dzień niż przez week.

Jednak wydygał,ciekawe co będzie opowiadał ?
__________________
Stary nick: Raviking GSM 505044743
Żądam przywrócenia formuły "starego" Forum AfricaTwin......
RAVkopytko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Podsumowanie sezonu 2013 Carlos Inne tematy 19 18.02.2014 20:31
IZI kalendarz 2013 - podsumowanie jochen Imprezy forum AT i zloty ogólne 1 08.02.2013 13:19


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.