Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27.03.2012, 14:14   #1
aussie72


Zarejestrowany: Mar 2012
Posty: 12
Motocykl: RD03
aussie72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 godz 35 min 26 s
Domyślnie Polska - Mongolia i z powrotem lato 2012

Witajcie
23 czerwca zaplanowałem wyjazd motocyklem do Mongolii. Powrót planuję na okolice 20 sierpnia.
Trasa w dużym skrócie: Ukraina przez Krym, Rosja do Kazachstanu, Kazachastan, Mongolia po Gobi, Bajkał jak się da to do okoła, no i syberią przez Moskwę, Litwę do domu.
Wyprawa z cyklu od Garażu do Garażu.
Jadę na Africe Twin i jak na razie jadę sam.
Powoli zabieram się za planowanie szczegółów trasy. I jest to dobry czas by zgłosili się chętni do wspólnego wyjazdu.
Dajcie znać
PS
mile widziane wskazówki, informacje i wszystko to co warto bym wziął pod uwagę planując tę trasę
aussie72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.04.2012, 19:52   #2
Motomaniak


Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Posty: 10
Motomaniak jest na dystyngowanej drodze
Online: 20 godz 10 min 35 s
Domyślnie

Czy termin wyjazdu 23.06 jest sztywną datą? Rozważałem wyjazd do Mongolii na początku czerwca a powrót koniec lipca.
Co to znaczy "Wyprawa z cyklu od Garażu do Garażu"?
Motomaniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.04.2012, 22:58   #3
aussie72


Zarejestrowany: Mar 2012
Posty: 12
Motocykl: RD03
aussie72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 godz 35 min 26 s
Domyślnie

Cześć
Niestety ten termin wyjazdu jest sztywny.
Wyprawa "od garażu do garażu" polega na tym, że w całości robię ją na motocyklowych kołach.
A czy Twój plan podróży jest już sztywny?
aussie72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.04.2012, 08:55   #4
wolly


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Łódź
Posty: 1,279
Motocykl: RD01
wolly jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 15 godz 53 min 3 s
Domyślnie

Bajkał do okoła jak się da -możesz to bardziej rozwinąć
wolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.04.2012, 11:59   #5
Motomaniak


Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Posty: 10
Motomaniak jest na dystyngowanej drodze
Online: 20 godz 10 min 35 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał aussie72 Zobacz post
Cześć
Niestety ten termin wyjazdu jest sztywny.
Wyprawa "od garażu do garażu" polega na tym, że w całości robię ją na motocyklowych kołach.
A czy Twój plan podróży jest już sztywny?
Muszę wrócić do pracy na koniec lipca a wolne mam od początku czerwca. Jak na razie układam wspólnie z kolegą Piastem i Piotrem trasę do Azji Środkowej wyjazd pomiędzy 20-23.06 powrót do końca lipca. Wczoraj dowiedziałem się, że rozważasz możliwość jazdy z nami. Chciałem jechać też do Mongolii, ale zakładając datę wyjazdu na 23.06 i powrót z końcem lipca jest to raczej niemożliwe.
Motomaniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.04.2012, 00:42   #6
aussie72


Zarejestrowany: Mar 2012
Posty: 12
Motocykl: RD03
aussie72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 godz 35 min 26 s
Domyślnie

Witaj. Zdecydowałem się jechać z Wami. Spotkalem sie z Piastem w piątek i zdecydowałem pojechać z wami do Afganistanu. W drodze powrotnej dojedziemy razem do Ałma Aty i tam odbijam na Semey by dotrzec do Omska. No a pozniej na wschód i do Mongolii. Sklaniam się ku dalszej modyfikacji trasy. Mianowicie, po opuszczeniu juz Mongolii, myślę dojechac do Wladywostoku i stamtąd wrócić do Moskwy transsyberyjska. Trasa jest dosc ambitna ale przygoda ki pachnie przednia gdybyś jednak mógł i chciał też swoje plany zmodyfikować, to będzie fajnie
aussie72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Propozycja enduro-wyprawy Polska-Słowacja(Koszyce)-Rumunia(Bukareszt)-Ukraina(Odessa)-Lwów-Polska ok.2700km Hipolit Umawianie i propozycje wyjazdów 118 23.02.2012 21:05
Tani przelot do Indii - 1420 zł tam i z powrotem! mishieck Przygotowania do wyjazdów 0 30.12.2011 10:48
jakie by tu opony...(Mongolia w tę i z powrotem) ostrywicher Hamulce, kola, opony 13 25.11.2011 11:08


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.