Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27.07.2017, 14:22   #101
Fizolof


Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Wrocław
Posty: 886
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Fizolof jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 6 dni 23 godz 32 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dymkaaa Zobacz post
Zamknij ktoś w końcu ten temat bo ta dyskusja nie ma końca, mamy tylko jednego który czerpie z niej ogromną satysfakcje.
Z jednej strony "walczysz" o wolność i możliwość jazdy po lesie bo masz z tego frajdę a z drugiej strony chcesz, żeby zamknąć wątek czyli zabronić i zakazać pisać tu ludziom którzy mają na to ochotę... i sprawia im to frajdę .

Ps. Jak nie będziecie reagować na to co pisze Ziarko to temat sam umrze śmiercią naturalną i nie potrzeba "złego leśnika" który stoi na skraju lasu/wątku i zabrania się bawić.
Fizolof jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.07.2017, 20:32   #102
Ziarko


Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1,599
Motocykl: nie mam
Ziarko jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 13 godz 32 min 10 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał puszek Zobacz post
Nie słyszałem ,zeby motocyklista rozjechał Łosia , albo zabił dzika czy jelenia.
Puszek, że Ty nie słyszałeś, nie znaczy nie istnieje.

Np. 17 czerwca 2017 w miejscowości Grajewo motocyklista zderzył się z łosiem. Ani kierownik ani łos nie przeżyli tego spotkania.



19 lipca 2017 Wrocław, motocyklista zderza się z dzikiem.... - spotkanie przeżyli i dzik i motocyklista.


I też nie zakładaj się, bo możesz łatwo przegrać. Twoje wyobrażenia a rzeczywistość to właśnie obrazują chociażby powyższe dwa przykłady o których nie słyszałeś.... A tych przykładów jest dużo więcej.
Ziarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.07.2017, 20:38   #103
KORNIK
 
KORNIK's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Piwniczna-Zdrój
Posty: 1,008
Motocykl: RD04
Przebieg: 53000
KORNIK jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 4 dni 6 godz 47 min 18 s
Domyślnie

A to nie było przypadkiem na drogach publicznych.
KORNIK jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.07.2017, 20:52   #104
Ziarko


Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1,599
Motocykl: nie mam
Ziarko jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 13 godz 32 min 10 s
Domyślnie

ale to nie ma znaczenia. Puszek pisał, ze nie słyszał o takim przypadku. A wiele spraw o których pisze Puszek też nie dzieje się w lesie . Sprawy które porusza absolutnie nie mają nic wspólnego z crossami i jazdą po lesie. Ale On tak lubi.
Ziarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.07.2017, 21:00   #105
hellwoot
 
hellwoot's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 410
Motocykl: RD07
hellwoot jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 5 dni 3 godz 17 min 38 s
Domyślnie

Powolniak? Tu na forum jest takie powiedzenie.... "Nie wywołuj Ziarka z lasu"
Żeś dorzucił do ognia tym tematem, że do Białej będzie ciepło
__________________
hellwoot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.07.2017, 21:28   #106
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 34 min 9 s
Domyślnie

ja się pytam - dlaczego?! Dlaczego zima przyszła w lecie i pierdolenie o Szopenie? Dlaczego się pytam?!
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.07.2017, 21:32   #107
motomax
880220111
 
motomax's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Malawa k/Rzeszowa
Posty: 1,050
Motocykl: XR 250R,XR 650R
motomax jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 16 godz 38 min 55 s
Domyślnie

Myśle że trzeba być człowiekiem z rozumem i pomyśleć gdzie sie wjeżdża,jak ktoś szkólkę czy ostoję dzikiej przyrody rozjeżdża to jest pacan i tyle i takie zachowania trzeba tępić..

Jest zrywka w lesie to jest burdel i można do burdelu dołączyć bo nikt mi nie wmówi że LKT mniejsze ślady robi od enduro...

Z głową trzeba jeżdzić nie niszcząc pracy ludzi i nie wkurwiając zwierzątek...

Niestety zawsze jest odłam i są debile zarówno po stronie motocyklistów jak i po stronie LP i nikt tego nie zmieni..

Znam leśniczych i motocyklistów w swoim regionie i wiem że jak sie z głowa jezdzi to nikt nikomu problemów nie robi...
__________________
Honda XR-oholik Doświadczalny Warsztat Enduro ADV
https://www.facebook.com/Team-XR-Pol...4380265706363/
motomax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.07.2017, 22:08   #108
ARG


Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: teraz to Stolica
Posty: 333
Motocykl: Suzuki DR-Z 400 E
ARG jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 10 godz 45 min 7 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ziarko Zobacz post
Dopóki jako środowisko enduro nie będziemy sami potępiali określonych złych zachowań, dopóki będziemy chronić debili - będzie co macie - same zakazy. Bo nie da się odseparować tych dobrych i złych, jak nawet na tym jednym forum co odpowiedź to inne oczekiwania.
Nie da się odseparować dobrych od złych myśliwych ale z tego powodu jakoś nie wprowadza się zakazu polowań.
http://www.tvn24.pl/poznan,43/nie-ry...ty,723007.html
Jak się to czyta to faktycznie lepiej nie poruszać się w lesie nawet jeśli nie jest to las a droga jest powiatowa.
ARG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.07.2017, 23:18   #109
puszek
 
puszek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 3 godz 53 min 13 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ziarko Zobacz post
ale to nie ma znaczenia. Puszek pisał, ze nie słyszał o takim przypadku. A wiele spraw o których pisze Puszek też nie dzieje się w lesie . Sprawy które porusza absolutnie nie mają nic wspólnego z crossami i jazdą po lesie. Ale On tak lubi.
Oj Ziarku..nie naginaj rzeczywistości. Nie chodzi o wypadki na drogach tylko w lesie... Kombinujesz niepotrzebnie. Wypowiedz sie na temat tego co napisałem , ale nie w taki sposób jak powyżej. Szanuj siebie i innych.
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.07.2017, 23:53   #110
Jaro-Ino
 
Jaro-Ino's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Inowrocław
Posty: 896
Motocykl: RD07a
Jaro-Ino jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 19 godz 34 min 59 s
Domyślnie

Kolejny rok, kolejna gównoburza. Zgadzam się z obiema stronami. Tylko zaraz mi ktoś zarzuci cokolwiek, bo to teraz w modzie, więc spieszę z wytłumaczeniem.

Niejednokrotnie chciałem dać w ryj kumplowi, który zjeżdżał z drogi w lesie, bo jedzie liściem, żeby zawrócić i orze zwykły mech. Na przejazdach "na przecinkę" nigdy nie byłem, bo wiedzieli, że na pewno bym ich nie oszczędził. Zawsze przez to byłem uważany za dziwaka i pojeba co to boi się wszystkich i wszystkiego. Odwagi mi nie brakuje, ale szacunku nauczyli mnie rodzice i wg takich zasad żyję. Ciężki chuj mnie strzela jak widzę, że ktoś mówi o jeździe po drodze, gdzie UAZy, quady leśników itp jeżdżą, ktoś mówi o takiej drodze, a inni orają go na równi z POJEBAMI, którzy czerpią przyjemność tylko i wyłącznie z jazdy na szagę i orania wszelkiej sprawy poza drogą, którą cywilizowani ludzie potrafią się przemieścić.

Odnosząc się do tego co powyżej napisane mam tylko jedno spostrzeżenie: cross stał się modny, tak samo jak poszanowanie prawa w tych względach i pizdy ujeżdżające crossy muszą udowodnić, że są mężczyznami przed kumplami właśnie w taki sposób, bo brak im jaj, żeby być ponad tym i pokazać, że dla prawdziwego mężczyzny najwyższą wartością jest rodzina, żona, dzieci i nie musi innym pizdom w rurkach udowadniać, że jest facetem, bo przejedzie crossem po czyimś polu.

Tak przy okazji: nie bijcie za powyższe słowa, bo ten kto to zrobi będzie musiał czuć się urażony. A jeśli tak jest to to kim jest ma powyżej jako odpowiedź.

Nie lubię takich tematów. Zawsze są na tym forum dwie strony barykady. Cenię to. Tak samo, jak cenię swoją inteligencję, gardzenie ludźmi rozjeżdżającymi las bez powodu itd.

Apel może do wszystkich: kup ciężką krowę, gdzie przejazd zwykłą błotnistą drogą będzie wyzwaniem. Jak to Ciebie przerasta i szukasz liścia, a potem rozjeżdżasz las w poprzek, bo i tak Ci łatwo, to nie jesteś Błażusiakiem tylko pizdą, która dała się ponieść ogólnemu trendowi.

Broń Boże nie odnoszę tego do ludzi, którzy wiedzą i jak i kiedy użyć takich motocykli jak liście i wiem, że AT nie wszędzie wjedzie (wyłączając z tej dedykacji Miszę )

Reasumując: zdejmijcie gacie do kostek, wypierdolcie się robiąc krok naprzód i jak już jebniecie się o podłogę głową to po ochłonięciu zastanówcie się co chcecie sobie powiedzieć na tym forum.

Pojeby i psychopaci to nasza codzienność. Na motocyklach też ich znajdziemy. Ale myślmy i róbmy jak trzeba zamiast wzajemnie obrzucać się gównem.

P.S. Jestem na tym forum wystarczająco długo, żeby wiedzieć, że moje słowa, choć są neutralne i opowiadają o całości tematu będą przez pewne osoby odebrane personalnie. Szczerze powiem: do nikogo nie mam urazy, staram się być tylko jakimś głosem rozsądku i hamulcem do dalszej dyskusji, bo bez zatrzymania nic dobrego ona nie wniesie. Jeśli ktoś powyższego nie zrozumiał to chuj mnie to. Z pozostałymi chętnię napiję się w Białej Do rychłego
Jaro-Ino jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pomnik Ashanti - Akcja "chcemy innych barier" sambor1965 Inne tematy 150 08.04.2017 15:46
Akcja "Bezpieczeństwo- forum TA"- potrzebna pomoc!!! Marcin-BB Inne tematy 25 26.09.2011 16:12


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.