Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04.03.2009, 20:53   #41
AdaM72
 
AdaM72's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: gdzie?
Posty: 131
Motocykl: ?? tak, to niewykluczone ale dokładnie to nie pamiętam
Przebieg: tak
Galeria: Zdjęcia
AdaM72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 5 godz 52 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Izi Zobacz post
no jak nie, jak tak,
najebka tradycyjnie w niedzielę, tylko Grześka nie zapomnij zabrać, bo bidak będzie musiał drałować rowerem jak zawsze, a nogi jeszcze nie doszły do siebie po odmrożeniach, a nie zabieraj jak ostatnio samogonu, trzy dni nas trzymało, dlatego Sambor, Podos, Pastor i Kajman sami musieli, a ja się przyglądałem, w ogóle nie gadam z Tobą, kup SE Africę to zobaczymy, a wawóz zaliczę Elwoodem następną razem, zobaczysz
(przykład "tekstu SG", całkowicie niezrozumiełego na forum ogólnym)
Rzeczywiście, nic nie rozumiem. Sam ogon musiał drałować? Dokąd? I co z resztą (tułowiem, odnóżami itede)? Zresztą nie pisze się "samogonu" tylko, jeżeli już coś, "samego ogona". I po co w to Księdza mieszacie? Nic nie kumam. Elłód ma kontynent kupić? To jakaś paranoja. Dobrze, że ja się w takie rzeczy nie mieszam...
__________________
#8 W podpisach nie warto pisać byle czego. Tylko same mądrości.
#5 A jak się komu nudzi to niech sobie coś w Świątyni poczyta.
AdaM72 jest offline  
Stary 04.03.2009, 21:09   #42
Klas
 
Klas's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 155
Motocykl: Tiger 1050
Klas jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 5 godz 41 min 18 s
Talking

Cytat:
Napisał AdaM72 Zobacz post
Rzeczywiście, nic nie rozumiem. Sam ogon musiał drałować? Dokąd? I co z resztą (tułowiem, odnóżami itede)? Zresztą nie pisze się "samogonu" tylko, jeżeli już coś, "samego ogona". I po co w to Księdza mieszacie? Nic nie kumam. Elłód ma kontynent kupić? To jakaś paranoja. Dobrze, że ja się w takie rzeczy nie mieszam...
To ja postaram się coś wyjaśnić , choć jako całkiem nowy to chyba wogóle nie powinienem zabierać głosu w tym wątku
Po pierwsze ogon (szczególnie u jaszczurek) może się czasami oderwać od tułowia - zwłaszcza gdy całość jest w stanie zagrożenia.A jeśli zagrożenie to Pastor zawsze może sie przydać , bo wiadomo: "jak trwoga to do Boga".
Jeśli zaś chodzi o zakup ziemi to nikt nie powiedział że trzeba mieć od razu cały kontynent żeby się załapać do elit (SG?)- Izi wyrażnie napisał że wystarczy zakupić jego południowo-wschodnią część (SE) więc nie przesadzajmy -nie jest to aż takie trudne , podobnie jak dostanie się do SG.
A może to jednak ja nic nie rozumiem z tego wątku?W końcu nowy jestem ...
Klas jest offline  
Stary 04.03.2009, 21:21   #43
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 4 godz 1 min 31 s
Domyślnie

Stara Gwardia powstała kilka miesiecy po powstaniu obecnego forum. Geneza powstania było, moim zdaniem, wspomnienie dawnych czasów, gdy na forum było kilkadziesiat osób i wspólnie z Puffem tworzyli mała ,ale scisle zwiazana grupe przyjaciół. Przynajmniej czesc starego forum to obejmowało. Jeździli na swoje sluby, zwiedzali , zżyli sie ze soba... Im po prostu zabrakło tej intymnosci małego srodowiska i tesknili do swoich wspomnien. Nasze dzisiejsze forum ma duzo wieksze mozliwosci , ale tez powoduje ,ze stajemy siecoraz bardziej anonimowi. Czy mozemy byc źli ,że przyjaciele chcą byc ze soba? Że czasem chca sie spotkac w swoim gronie? Mieli swoj okres rządów na forum który w jakis sposób przeminał..A to dzieci , a to mniej czasu, a to po prostu zmeczenie materiału... Teraz jest czas i okazja dla nastepców by wziac w swoje rece działalnosć i zrobic cos szczególnego. Nie wymagajmy by Stara Gwardia organizowała nam czas, zloty czy spotkania. Jesli zechca to super, a jesli wola spotkac sie ze soba by wspominac swoje wczesniejsze czasy to dajmy im do tego prawo. Przyjecie do SG nire ma zwiazku z dniem dzsiejszym... To przeciez nie mozliwe by na zjazdy licealne przyjezdzali ludzie poznani na studiach... Nie ma tu zadnej dyskryminacji. Dajemy po prostu tutaj miesce ludziom , ktorzy sie t dobrze ze soba czuja. Jesli zpbimy jakis zlot to pewnie nie odmówia nam swojej obecnosci i wzbogacą nasze spotkania.
Ps.
SG to nie żadna elita. To grono przyjaciół. Nie piszcie głupot ,które skłóca nas ze soba.

Ostatnio edytowane przez puszek : 04.03.2009 o 21:25
puszek jest offline  
Stary 04.03.2009, 21:32   #44
chomik
 
chomik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Nibylandia
Posty: 2,479
Motocykl: RD37 RD07a T7-WR
Przebieg: 666
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 8 godz 51 min 53 s
Domyślnie

A kto im odmawia miejsca, niech mają, tylko zdrowiej byłoby to zrobić jawnie a nie jakieś ukrywanie itp... i moim zdaniem tylko o to chodzi o nic innego... ale wydaje mi się, że nie ma co o tym gadać dalej.... wiemy już czym grupa się zajmuję i że istnieje... moim zdaniem jasne i przejrzyste, nie ma co o tym pierd... dalej... Róbmy to co nam lepiej wychodzi dzida, trzoda i najepka
chomik jest offline  
Stary 04.03.2009, 21:43   #45
PUFF
Very Old Member ;)
 
PUFF's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2004
Miasto: Kielce
Posty: 316
Motocykl: RD04
PUFF jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 15 godz 25 min 9 s
Domyślnie

Nie rozumiem za bardzo o co bic piane. SG to tylko nazwa. Szczerze mowiaac nawet nie wiem skad sie wziela. Jak dla mnie może sie nazywac zupelnie inaczej. Przynaleznosc do niej nie jest żadna forma wyroznienia. Nie rozumiem niektórych wypowiedzi. Dlaczego nie chcecie nalezec do grupy LADIES? Tez jest zamknieta i niewidoczna dla 'niewtajemniczonych'? Mysle ze dalsze dyskusje na ten temat nie maja sensu. Mam nadzieje, ze nie urazilem nikogo swoja wypowiedzia. Pozdro!
__________________
Pawel RD04 '92
PUFF jest offline  
Stary 04.03.2009, 21:56   #46
7Greg
 
7Greg's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: DW
Posty: 4,451
Motocykl: Pyr pyr
Przebieg: dowolny
Galeria: Zdjęcia
7Greg will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 6 godz 5 min 26 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał PUFF Zobacz post
......Dlaczego nie chcecie nalezec do grupy LADIES? Tez jest zamknieta i niewidoczna dla 'niewtajemniczonych'.....
Ładnieścienaszałatwiły.Siostry
7Greg jest offline  
Stary 04.03.2009, 22:08   #47
BABA
...a nu jaho...kultura musi być...
 
BABA's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: B(i)BI
Posty: 733
Motocykl: XT 600
Galeria: Zdjęcia
BABA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 20 godz 58 min 23 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał 7greg Zobacz post
Ładnieścienaszałatwiły.Siostry
ja niczoha nie wiedaju ja tam widze tylko to co musze i tyle, jak nie musze to nie patrze, albo udaje ze nie musze, jak moge to fajnie, a jak nie moge patrzeć, to uznaje tez ze nie musze, jakby czlowiek cos musial, to na pewno by mógł.....

czyli morał z tego taki, że jak sie nie może to znaczy że sie nie musi, a jak musi to na rusi
__________________




"..."ten kto latał żył dwa razy..raz na ziemi, raz w powietrzu"... "
BABA jest offline  
Stary 04.03.2009, 22:12   #48
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,667
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 20 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał PUFF Zobacz post
Dlaczego nie chcecie nalezec do grupy LADIES? Tez jest zamknieta i niewidoczna dla 'niewtajemniczonych'?
1. Kopernik byla kobieta!
2. Czlonkow SG poznacie w tym sezonie od razu, poruszaja sie na Afrykach w czarnych skorach i wszystkim innym Afrykanczykom bez skor daja wpierdol.
3. Jakbym przypadkiem komus nie odmachnal jadacemu na Afryce to na pewno tylko dlatego, ze mialem reke zajeta hamulcem lub sprzeglem.
sambor1965 jest offline  
Stary 04.03.2009, 22:16   #49
lena
 
lena's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Polska poł.-wsch.
Posty: 1,011
lena jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 22 godz 8 min 52 s
Domyślnie

Gregu,jesteś bezcenny i zwykle rozbawiasz mnie do łez (Twoje zdjęcia też bardzo lubię!).Przepraszam za osobisty wtręt, teraz do rzeczy.Myślałam,że tylko kobiety potrafią tak "bić pianę", ale widzę,że jestem pierwszą wypowiadającą się w tym temacie.Rozumiem potrzeby SG, ale nie do końca zadowala mnie sposób ich realizacji.Lubię jasne i klarowne sytuacje, dlatego dziękuję Puszkowi za wyczerpującą wypowiedź w tym temacie.Trzeba było tak od razu, bez tajniaczenia się.Buziaki!!!
lena jest offline  
Stary 04.03.2009, 22:16   #50
chomik
 
chomik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Nibylandia
Posty: 2,479
Motocykl: RD37 RD07a T7-WR
Przebieg: 666
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 8 godz 51 min 53 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sambor1965 Zobacz post
2. Czlonkow SG poznacie w tym sezonie od razu, poruszaja sie na Afrykach w czarnych skorach i wszystkim innym Afrykanczykom bez skor daja wpierdol.
Słyszałem, że w następnym sezonie poruszać będą się tylko w pasach do pończoch i gorsetach....
chomik jest offline  
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.