Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Ankiety

Ankiety Ciekawi Cię ilu z nas lata na przelotowym tłumiku, ile komu bierze oleju? Na jakich oponach jeździmy? Ilu ma mikuni albo ile pali rd04? Oddaj swój głos w jednej z ankiet albo załóż nową...

Zobacz wyniki ankiety: czy rambo, adagio i palel powinni zostac dozywotnio zbanowani za naduzywanie wladzy/pozycji na fat?
tak 18 20.22%
nie 23 25.84%
wali mnie to 48 53.93%
Głosujących: 89. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-09-2015, 18:27   #11
strobus1

strobus1's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Miasto: mazowiecka wieś
Motocykl: te 450, B12
Przebieg: znośny
strobus1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 dzień 3 godz 30 min 23 s
Domyślnie

Mazeno stać Cię tylko na akt obrażający to forum Proszę przemyśl i wyciągnij wnioski. Szanowny Zbanowany nie potrzebuje twojej krucjaty, forum tym bardziej. skoro masz je tam gdzie masz to znajdź inną piaskownicę.
Mimo wszystko zdrowia życzę.
Stary 07-09-2015, 19:43   #12
mazeno

mazeno's Avatar

Motocykl: RD03
mazeno jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 2 godz 18 min 24 s
Domyślnie

zajrzyj w moje ostatnie posty i zastanow sie, dlaczego sa wykropkowane i dlaczego w jednym z ostatnich po edycji i wywaleniu z niego zawartosci merytorycznej napisalem "nie ma po co sie wysilac".

pisze to nie dlatego, ze mam jakas nadzieje, ze sie cos zmieni - iles tam razy juz sie mialo zmienic i sie nie zmienilo. addagio, palel, rambo, myku, etc. dalej graja w kulki i traktuja to forum jak swoje podworko do robienia tszodowych interesow - ja odpuszczam szarpaniny, generalnie wisi mi to wszystko - i smiech mnie lekki ogarnia. stwierdzilem juz jakis czas temu, ze na mnie nikt nie bedzie zarabial (w sensie podnoszenia ogladalnosci forum i przy okazji klikania w sklepy w linkach - to dygresja ogolna, nie tylko tyczaca fat, wycofuje sie w wiekszosci forow, czasem nawet specjalnie pale za soba mosty). zmienilem swoj stosunek do internetu dosc znacznie - prawde mowiac od dluzszego czasu traktuje go czysto jako rozrywke. stad wlasnie ta opcja "mnie to wali" - na ktora zreszta sam "zaglosowalem".

co do elwooda - bynajmniej nie staje po jego stronie (elwood sie do mnie nie odzywa gdzies od roku), tylko po stronie rownosci wobec tzw. regulaminu - zauwaz fraze "za naduzywanie wladzy" w sondzie. ale "staje po stronie" (kiedys moze tak, teraz juz nie) to za duzo powiedziane - staje bez wiary w zmiany - ot, tak dla rozrywki i z przekory. widze, ze wiekszosc dala sie zlapac w sidla i potraktowala te moja sonde, tak jak oczekiwalem - 2/3 za "wali mnie to" (nawet sie zastanawialem czy nie dac 3x opcja "wali mnie to", ale byloby zbyt doslownie).

jak ktos slusznie zauwazyl - fat od dawna jest miejscem, gdzie zamiast relacji z podrozy sa glownie "relacje" z wyjazdow komercyjnych (sam ostatnio czytam na fat wlasciwie tylko jedna jagne, reszta to komercyjne bzdury) i nudne przepychanki "bmw vs. ktm" (s.p. orzep przynajmniej wprowadzal w nie spora dawke humoru, czego brakuje innym - mocno spietym).
nie ma tu juz ducha podrozniczego, odkrywczego, awanturniczego - jest tylko brukowiec dla motocyklistow, w najlepszym wypadku okraszony zdjeciami z wakacji. cos jak pisemka dla kobiet z opcja "wklej swoje" i mnostwem reklam - sloneczka i dolarki sa znamiennym symbolem fat.

znamiennym jest fakt, ze na forum nie ma od dawna takich osob jak pastor czy ostatnio nawet lupus - osob, ktore wnosily tu prawdziwe wartosci, a nie to parszywe gadzeciarstwo.

pytasz, czy mnie stac tylko na "akt obrazajacy"?
nie tylko, ale na wiecej naprawde nie warto sie tutaj wysilac.

a poza tym przeciez ja nikogo nie obrazam - tak samo jak rambo, czyz nie?
mazeno jest offline  
Stary 07-09-2015, 20:04   #13
graphia

graphia's Avatar

Miasto: Bielsko-Biała
Motocykl: Honda CB Seven Fifty
Przebieg: 71...
Galeria: Zdjęcia
graphia jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 dni 5 godz 35 min 15 s
Domyślnie

dobry głos. głos z zewnątrz.
graphia jest offline  
Stary 07-09-2015, 20:57   #14
r.t70
Romuald, zdrobniale Romek.

r.t70's Avatar

Miasto: Śląsk
Motocykl: RD04
Przebieg: 120000+
r.t70 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 14 godz 9 min 5 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mazeno Zobacz post
zajrzyj w moje ostatnie posty i zastanow sie, dlaczego sa wykropkowane i dlaczego w jednym z ostatnich po edycji i wywaleniu z niego zawartosci merytorycznej napisalem "nie ma po co sie wysilac".

pisze to nie dlatego, ze mam jakas nadzieje, ze sie cos zmieni - iles tam razy juz sie mialo zmienic i sie nie zmienilo. addagio, palel, rambo, myku, etc. dalej graja w kulki i traktuja to forum jak swoje podworko do robienia tszodowych interesow - ja odpuszczam szarpaniny, generalnie wisi mi to wszystko - i smiech mnie lekki ogarnia. stwierdzilem juz jakis czas temu, ze na mnie nikt nie bedzie zarabial (w sensie podnoszenia ogladalnosci forum i przy okazji klikania w sklepy w linkach - to dygresja ogolna, nie tylko tyczaca fat, wycofuje sie w wiekszosci forow, czasem nawet specjalnie pale za soba mosty). zmienilem swoj stosunek do internetu dosc znacznie - prawde mowiac od dluzszego czasu traktuje go czysto jako rozrywke. stad wlasnie ta opcja "mnie to wali" - na ktora zreszta sam "zaglosowalem".

co do elwooda - bynajmniej nie staje po jego stronie (elwood sie do mnie nie odzywa gdzies od roku), tylko po stronie rownosci wobec tzw. regulaminu - zauwaz fraze "za naduzywanie wladzy" w sondzie. ale "staje po stronie" (kiedys moze tak, teraz juz nie) to za duzo powiedziane - staje bez wiary w zmiany - ot, tak dla rozrywki i z przekory. widze, ze wiekszosc dala sie zlapac w sidla i potraktowala te moja sonde, tak jak oczekiwalem - 2/3 za "wali mnie to" (nawet sie zastanawialem czy nie dac 3x opcja "wali mnie to", ale byloby zbyt doslownie).

jak ktos slusznie zauwazyl - fat od dawna jest miejscem, gdzie zamiast relacji z podrozy sa glownie "relacje" z wyjazdow komercyjnych (sam ostatnio czytam na fat wlasciwie tylko jedna jagne, reszta to komercyjne bzdury) i nudne przepychanki "bmw vs. ktm" (s.p. orzep przynajmniej wprowadzal w nie spora dawke humoru, czego brakuje innym - mocno spietym).
nie ma tu juz ducha podrozniczego, odkrywczego, awanturniczego - jest tylko brukowiec dla motocyklistow, w najlepszym wypadku okraszony zdjeciami z wakacji. cos jak pisemka dla kobiet z opcja "wklej swoje" i mnostwem reklam - sloneczka i dolarki sa znamiennym symbolem fat.

znamiennym jest fakt, ze na forum nie ma od dawna takich osob jak pastor czy ostatnio nawet lupus - osob, ktore wnosily tu prawdziwe wartosci, a nie to parszywe gadzeciarstwo.

pytasz, czy mnie stac tylko na "akt obrazajacy"?
nie tylko, ale na wiecej naprawde nie warto sie tutaj wysilac.

a poza tym przeciez ja nikogo nie obrazam - tak samo jak rambo, czyz nie?
Miałem się nie wtrącać, ale z tą wypowiedzią się niestety zgadzam. To smutne.
r.t70 jest offline  
Stary 07-09-2015, 21:46   #15
07 A-gent

07 A-gent's Avatar

Miasto: Warszawa / Ankara
Motocykl: SD 04
Przebieg: 8000 +
07 A-gent jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 22 godz 9 min 37 s
Domyślnie

pewnie dlatego
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 1000 znajomych_middle.jpg (161.6 KB, 416 wyświetleń)
07 A-gent jest online  
Stary 07-09-2015, 22:59   #16
Marek70

Miasto: Warszawa
Motocykl: jeżdze BMW
Przebieg: rośnie
Marek70 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 1 godz 46 min 43 s
Domyślnie

Miałem się w ogóle nie wtrącać do tematu. Ale przekażę Wam "głos z zewnątrz" czyli mój. Kiedyś byłem tutaj zarejestrowany pod innym nickiem, kilka lat. Potem jakiś czas przerwa i teraz znowu od jakiś 3 lat. Czytuję co nieco tutaj ale się już nie udzielam. Po prostu często nie warto, jak ktoś słusznie zauważył do forum obniżyło bardzo swoje loty. Kiedyś było to "coś", klimat, podróże, fat było niemal żywą legendą. Teraz już nawet cienia z dawnych lat nie ma. Obelga goni obelgę, niesmaczne wulgaryzmy z byle powodów, wymienianie się epitetami od różnych. Wiem, że to nie kółko różańcowe, ja też nie jestem ojciec Mateusz, ale Wy zwyczajnie do siebie nie macie za grosz szacunku!
Nowi logują się tutaj z rozpędu, inni są z przyzwyczajenia, ale jeśli sami nic z tym syfem który się tu rozprzestrzenia nie zrobicie, to forum umrze. A chyba nikt tego nie chce? I nie jest to wina moderatorów.
Popracujcie trochę nad sobą, każdy z osobna. Chyba, że Was faktycznie to wszystko wali. Pozdrawiam
Marek70 jest offline  
Stary 07-09-2015, 23:39   #17
jorge
Admin od administracyjnych tematów

jorge's Avatar

Miasto: Wawa
Motocykl: Tesco
Przebieg: 42 222
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 10 godz 17 min 13 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marek70 Zobacz post
I nie jest to wina moderatorów.
Popracujcie trochę nad sobą, każdy z osobna. Chyba, że Was faktycznie to wszystko wali. Pozdrawiam
Niestety wina jest gdzieś po środku. My się spinamy i dajemy prowokować. Wiadomo - biją się głupcy, z braku argumentów merytorycznych. Administratorzy mogliby również kasować niemotocyklowe wątki lub wrzucać je do Hyde Parku. Tam El nie raził, tam nikt nie razi - bo nie powinien (w granicach smaku).

Od dawna postuluję aby w forum:

1. Zamiast Avatarów były twarze.
2. Zamiast różnych dat - było jedno coroczne spotkanie, w jednej dacie.
3. Aby były 4 główne działy : Afryka & reszta moto. / Warsztat / Podróże / śmietnik = Hyde Park
4. Aby trolowanie kasować na bieżąco - zanim wywoła pierdylion komentów.
5. Aby ankiety były w sprawach związanych wyłącznie z 3 pierwszymi działami

Proste ? Proste.

]
jorge jest offline  
Stary 08-09-2015, 00:24   #18
zipo

Motocykl: afri only
zipo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 9 godz 44 min 56 s
Domyślnie

a gdzie abolicja dla recydiwistow takich jak ja?
Tylko nakazy a ulgi to gdzie?
jorge...rozczarowujesz
zipo jest offline  
Stary 08-09-2015, 00:55   #19
Paweł 4x4

Paweł 4x4's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Miasto: Warszawa / Jabłonna
Motocykl: RD07a
Przebieg: 103500
Paweł 4x4 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 19 godz 53 min 13 s
Domyślnie

to ja juto ryja wkleję
Stary 08-09-2015, 10:06   #20
jorge
Admin od administracyjnych tematów

jorge's Avatar

Miasto: Wawa
Motocykl: Tesco
Przebieg: 42 222
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 10 godz 17 min 13 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zipo Zobacz post
a gdzie abolicja dla recydiwistow takich jak ja?
Tylko nakazy a ulgi to gdzie?
jorge...rozczarowujesz
Zakładam brak recydywy - proste. Są zasady, brak "banów" czy jak tam. Ja do Ciebie nic nie mam, mogę się nie zgadzać, ale nic nie mam, ale nie mam też wpływu na to co czujesz, nawet jak to jest rozczarowanie...

]
jorge jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania