Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Ankiety

Ankiety Ciekawi Cię ilu z nas lata na przelotowym tłumiku, ile komu bierze oleju? Na jakich oponach jeździmy? Ilu ma mikuni albo ile pali rd04? Oddaj swój głos w jednej z ankiet albo załóż nową...

Zobacz wyniki ankiety: jaki czas powinna trwac żałoba na forum
tydzień 97 72.93%
dwa tygodnie 20 15.04%
trzy tygodnie 2 1.50%
miesiąc 8 6.02%
dłużej niz miesiąc 0 0%
jest mi to obojętne 1 0.75%
inny czas 5 3.76%
Głosujących: 133. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-05-2014, 20:59   #11
jochen
Kierowca bombowca

jochen's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Miasto: Kraków
Motocykl: RD07a
jochen jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 dni 17 godz 4 min 53 s
Domyślnie

Moim zdaniem albo tydzień, albo do pogrzebu. Wydaje mi się, że nie ma sensu utrzymywać barw żałobnych przez dłuższy okres, bo w różnych wątkach zaczynają się toczyć normalne forumowe rozmowy i dyskusje o nieżałobnym charakterze. Osobę, która tragicznie odeszła można w dowolnym momencie wspominać w Pamiętniku, ale na samym forum życie płynie dalej.
Stary 05-05-2014, 21:18   #12
Evvil

Evvil's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Miasto: Warszawa
Motocykl: oby złodziej kulasy połamał
Przebieg: :(
Evvil jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 3 godz 26 min 52 s
Domyślnie

Żałobę każdy nosi w sobie i jest to dość prywatna i intymna kwestia...

Rozumiem praktyczny sens pytania o to - wszak się admin zastanawia i potrafię sobie wyobrazić że można mieć z tym dylemat (?@?).

Ale .... pytać o to ankietą?
Evvil jest offline  
Stary 05-05-2014, 21:19   #13
pałeł
gsm: 512242193

pałeł's Avatar

Miasto: racibórz
Motocykl: RD11a
Przebieg: rośnie
Galeria: Zdjęcia
pałeł jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 4 dni 23 godz 19 min 13 s
Domyślnie

Swietny pomysl do pogrzebu, jednak czasami to tylko 3 dni większość z nas czasami nie ma na forum dłużej. można nie zauważyć że jednego z nas brakuje. Chyba nie oto nam chodzi, może dobrym pomysłem bedzie liczenie żałoby własnie od pogrzebu.

Jednocześnie nie chciałabym dopuścić do sytulacji że ktoś będzie urażony bo żałoba bedzie za krótka.
pałeł jest offline  
Stary 05-05-2014, 21:33   #14
bass

Motocykl: RD07&1000RR
bass jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 3 godz 26 min 56 s
Domyślnie

no jak ktoś bedzie urażony to jego sprawa... liczy się szacunek dla Zmarłego i to, że pamiętamy...
ja to starszy człowiek jestem już to coś Wam napiszę, tak od siebie... kiedyś przyjdzie pora na każdego, jeden szybciej inny później, ja wiem jedno, chciałbym, żeby moja rodzina wróciła jak najszybciej do normalnego życia, żeby staneli na nogi, żeby im było lżej, żeby żyli jak najdłużej ale nie chodzili na czarno płacząc i lamentując, chce, żeby na myśl o mnie się uśmiechneli i powiedzieli, że byłem dobrym człowiekiem... wiem, trudno jest wymagać takiego czegoś od kogoś kto Cie kocha i jest w rozpaczy ale tak właśnie bym chciał...
bass jest offline  
Stary 05-05-2014, 21:35   #15
Evvil

Evvil's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Miasto: Warszawa
Motocykl: oby złodziej kulasy połamał
Przebieg: :(
Evvil jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 3 godz 26 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał bass Zobacz post
no jak ktoś bedzie urażony to jego sprawa... liczy się szacunek dla Zmarłego i to, że pamiętamy...
ja to starszy człowiek jestem już to coś Wam napiszę, tak od siebie... kiedyś przyjdzie pora na każdego, jeden szybciej inny później, ja wiem jedno, chciałbym, żeby moja rodzina wróciła jak najszybciej do normalnego życia, żeby staneli na nogi, żeby im było lżej, żeby żyli jak najdłużej ale nie chodzili na czarno płacząc i lamentując, chce, żeby na myśl o mnie się uśmiechneli i powiedzieli, że byłem dobrym człowiekiem... wiem, trudno jest wymagać takiego czegoś od kogoś kto Cie kocha i jest w rozpaczy ale tak właśnie bym chciał...
Evvil jest offline  
Stary 05-05-2014, 21:47   #16
Scorpi

Scorpi's Avatar

Miasto: Koszalin
Motocykl: LC8 ADV była rd07
Przebieg: do uzgo
Scorpi is an unknown quantity at this point
Online: 2 tygodni 2 dni 13 godz 55 min 59 s
Domyślnie

czy to ważne? Myśle ze do pogrzebu bo zyce toczy sie dalej i niema tu ani grama podejscia olewatorskiego do sprawy. już chyba zawsze jak zobacze gs-a a do tego jeszcze zółtego to zawsze łapie mnie chwila zadumy. Żałoba jest w nas.

Myśle jednak że Orzep nie chciałby ani chwili widzieć smutku na naszych twarzach i łez w naszych oczach, dlatego uczcijmy to kazdy na swój sposób pamietająć o tym niezwykłym człowieku a forum niech żyje swoim życiem.

POzdro.
Scorpi jest offline  
Stary 05-05-2014, 21:57   #17
pałeł
gsm: 512242193

pałeł's Avatar

Miasto: racibórz
Motocykl: RD11a
Przebieg: rośnie
Galeria: Zdjęcia
pałeł jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 4 dni 23 godz 19 min 13 s
Domyślnie

Wiem że temat ciężki. Wiem ile priwów dostałem czemu nie ma barw żałobnych i czemu to tyle trwa, wiem że nie tylko ja miałem tak przyjemne wiadomości.
Jak sami piszecie żałoba to bardzo indywidulane podejście, jednak uważam że czasami potrzeba nam takiej refleksji jakie te życie kruche jest. Tak zwolnić zastanowic się i dalej kroczyć swoja droga pamietajac o przyjaciołach i kolegach którzy odeszli.
Mam nadzieje ze w decydujacej chwili to oni pomoga nam wyjsc cało z opresji.
pałeł jest offline  
Stary 05-05-2014, 22:30   #18
bass

Motocykl: RD07&1000RR
bass jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 3 godz 26 min 56 s
Domyślnie

chyba wiem co trapi naszego kolege Pałeła... Don Orzeppe już spogląda na nas z siodełka swojego podniebnego GSa i się zastanawia kiedy forum nabierze kolorów jego niebiańskiej autostrady... bo z tą czarną, ziemską - koła jego motocykiela już się nie połączą...
Pałeł, wydaje mi się, że nikt nie zaprotestuje jak zdejmiesz czarne kolory... ludzie i tak będą przeżywać to w sobie i czuć pustkę po nim, to był świetny człowiek... w kwestii formalnej forumowej to Tobie nie zostało już nic innego jak w "Pamiętniku" scalić i dokleić wątek Orzepa do tych wyżej ... kolory nic nie zmienią, pamięć zostanie... źle mi z tym wszystkim, mi Orzep przypominał postać bosmana Nowickiego z książek Alfreda Szklarskiego, taki pozytywny, rubaszny, sprawiedliwy i dobroduszny wielkolud, brakuje mi na forum jego i jego wpisów... skoro ja to dość mocno przeżywam to nie chce nawet myśleć co czują najbliższe osoby i przyjaciele "z podwórka"...
bass jest offline  
Stary 05-05-2014, 22:35   #19
szarik

szarik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Miasto: ? nie Wieś kole Bełchatowa
Motocykl: RD07a
Przebieg: 40300
szarik jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 3 godz 31 min 20 s
Domyślnie

Pałeł szacunek za sformułowanie trudnego jak by nie było pytania , ja też uważam że do pogrzebu a potem ... musimy żyć dalej.

Trudny los Was adminów , modów tydzień temu "niecierpliwość" bo nie jest czarno teraz "za czarno" .
Temat delikatny i warto to uregulować gremialnie (moja opinia)

Szerokości , szczęśliwości nam wszystkim.
szarik jest offline  
Stary 06-05-2014, 02:31   #20
leslaw

leslaw's Avatar

Miasto: WROCŁAW
Motocykl: TRANSALP XL600V PD06 '88, NC 700 X.
Przebieg: 66000
leslaw jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 2 dni 22 godz 49 min 46 s
Domyślnie

"Temat delikatny i warto to uregulować gremialnie"
Też tak sądzę i dlatego uważam że ankieta to dobry pomysł. Każdy może się wypowiedzieć a zadecyduje większość.

Ostatnio edytowane przez leslaw : 06-05-2014 o 02:34
leslaw jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania