Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat CRF 1000 / CRF 1100 > Oprogramowanie, wyświetlacz, nawigacja

Oprogramowanie, wyświetlacz, nawigacja Wszystko co tyczy się głównego wyświetlacza, oprogramowania motocykla, nawigacji i podobnych

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 26.03.2021, 18:31   #1
Ocet


Zarejestrowany: Feb 2020
Miasto: Galway / Rybnik
Posty: 148
Motocykl: Adventure Sport 1100 ES
Ocet jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 23 godz 38 min 48 s
Domyślnie CRF1100 czarny ekran.

To dzisiaj był ten dzień że Afra jechała na serwis przy 12000 km.
Odpaliłem moto, podpiąłem fona pod usb, android auto start, mapa na ekranie, i nagle restart systemu.. Ok, każdej elektronice może się zdarzyć. Jednak ekran nie odpalił się tylko zawisł na czarnym polu. Wyłączyłem moto, odpiąłem fona. Start na nowo, nic. Ni ma ekranu. 6 rano, 260km przede mną , nie chce mi się dalej grzebać, mały wyświetlacz działa, jadę.
Przerwa na kawę bo zmarzłem. Mówię, dobra, odpinam aku. Podpiąłem baterię i jest, ekran funguje. No to jedziem. 2 może 3 kilosy radości i dup, nie ma ekranu znowu. Dojechałem na serwis, olej zmienili, pieczątkę w serwisówke wbili. Co z ekranem , pytam. No co, odpowiada fachman, nie działa, sprawdziłem bezpieczniki, mówi, i nie działa. Napisałem maila do Hondy, co dalej robić , mówi. Rynce mnie opadły, i z takimi opadniętymi do domu 260 km się pokulałem. Irlandzka obsługa klienta
Dodzwoniłem się do salonu w pl gdzie moto zakupiłem, uprzejma pani mówi, że po niedzieli dostanę info co robić dalej. Czy da się to uleczyć czy wymiana telewizora. No to czekam.
Miał kto taki problem z ekranem?
Ocet jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Rękawice motocyklowy, a ekran dotykowy :confused: kudlacz Inne tematy 26 16.04.2024 07:58
Pokrowiec dla crf1100 flash Szpej turystyczny - Produkty i Porady 6 28.06.2021 15:32
antena GPS w CRF1100 szynszyll Oprogramowanie, wyświetlacz, nawigacja 1 26.12.2020 14:39
LG G4C - zbity ekran, a pod nim nawigacja. chemik Inne tematy 12 25.08.2016 17:04


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.