Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki

Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki Montaż i demontaż elementów jak: panele boczne, czacha, owiewki, szyby, kanapy, deflektory, lusterka, osłony goleni, błotniki, naklejki, zegary i linki– tylko oryginalne rozwiązania!

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17.10.2010, 22:36   #1
Boski-Kolasek
 
Boski-Kolasek's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Bieszczad PL, co. meath IRL.
Posty: 1,630
Motocykl: nie ma!!!!!!!
Przebieg: +-50k
Boski-Kolasek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 6 godz 6 min 11 s
Domyślnie PAnowie Potrzebuje Opini!!!!!!!!!!!!

Watek byl poruszany wiele razy lecz...... zawsze jest to lecz, mam okazje kupic siodlo CORBIN: http://www.donedeal.ie/for-sale/motorbikeextras/1487071, http://www.donedeal.ie/donedeal/clas...885&ad=1487071 jest uzuwane i witac kilka otarc( mozna je obszyc).
Cena to 100E,(Juz negocjowalem) pytanie jest czy ktos wie(Smigam na rd07a 2003.) o ile nizej sie wtedy siedzi?
Ja dysponuje masywnym 173 cm wzrostu i tak pomyslalem ze jakby bylo odrobine nizsze i wygodniejsze(dupa jednak nie ze stali)to by bylo.........hmm wygodniej.
Tak tez, kto z kochanych kolegow majacych podobne parametry lub po prostu wiedze w temacie moze sie podzielic opinia?


Bylbym wdzieczny za jakokolwiek odpowiedz
Z gory dziekuje
K.L
Boski-Kolasek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.10.2010, 23:15   #2
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,924
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 12 godz 52 min 45 s
Domyślnie

Ja mam 185cm,wiec troche wiecej.Mialem takie siodlo w Rd07a i powiem,ze bylo cudownie wygodne.Lepsze od tego ktore mam obecnie-Jugdblutha.Jezeli jezdzisz w pojedynke bedziesz mial radoche.Pasazer bedzie sie zsowal na ciebie wiec niech sobie odpusci jazde z toba.Nie pamietam,zeby bylo nizsze,ale napewno nie jest wysokie.W kazdym razie ja bylem bardzo zadowolony.Tez kupilem uzywke i gabka byla troche nie halo ale i tak bylo wygodne.Jednak kupowalbym raczej w jak najlepszym stanie.Co z tego ze Corbin,jak gabka bedzie wysiedzona.Sama plyta siodla nic ci nie da.
myku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.10.2010, 00:21   #3
hero
Mizerna Kruszynka
 
hero's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Lusk
Posty: 833
Motocykl: RD07a
Przebieg: 110 tys
hero jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 12 godz 24 min 19 s
Domyślnie

Odpowiedź prosta.
Jak nie dosięgniesz odnóżami do gruntu to ja biorę.
__________________
-Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE.
hero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.10.2010, 01:56   #4
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,177
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 22 godz 44 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał myku Zobacz post
Ja mam 185cm,wiec troche wiecej.Mialem takie siodlo w Rd07a i powiem,ze bylo cudownie wygodne.Lepsze od tego ktore mam obecnie-Jugdblutha.Jezeli jezdzisz w pojedynke bedziesz mial radoche.Pasazer bedzie sie zsowal na ciebie wiec niech sobie odpusci jazde z toba.Nie pamietam,zeby bylo nizsze,ale napewno nie jest wysokie.W kazdym razie ja bylem bardzo zadowolony.Tez kupilem uzywke i gabka byla troche nie halo ale i tak bylo wygodne.Jednak kupowalbym raczej w jak najlepszym stanie.Co z tego ze Corbin,jak gabka bedzie wysiedzona.Sama plyta siodla nic ci nie da.
Myku mam Jugde i przy moim 176 jest wyżej niż w oryginale (o ok 3-4 cm). Co ciekawe to nie tyle efekt wyższego przodu, co szerokości, a wiec rozstawu nóg. Siedzenie mam "niewysiedzone". Na tym nie śmigałem, ale widzę dwie wady w porównaniu do jugda, materiał to chyba skóra, więc więcej "zabawy" z nim w pielęgnacji i wysuszeniu. Druga sprawa to ślizganie się (pasażer). Dodatkowo chyba te siedzenie nie jest na oryginalnej płycie. Na plus jednak można (jak sądzę) zapisać większy komfort (miękkość) - ale to wiem raczej z macania afry z takim siodłem.
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.10.2010, 08:47   #5
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,924
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 12 godz 52 min 45 s
Domyślnie

Siedzenie jest na plycie Corbina.Jest ona bardzo ciezka ale stabilna.Ja mojego Jungbltha mam wlasnie na tej plycie.To siedzenie to jeszcze stary model z gladka sliska skora(jak mi sie wydaje).Nowy model to juz troche inna historia.Wiem ze ktos z forum ma takie,bo jak sobie przypominam w Miedznej widzialem.Ja mojego Corbina przerobilem na Jungblutha,poniewaz byl juz wysiedzony.Na Corbinie czulem sie bardziej wsadzona w motocykl i pomimo ze jest szeroki to z przodu zwezenie jest bardzo ok.Jungbluth jest bardziej "turystyczny".Mam wrazenie,ze siedze na czyms plaskim i szerokim,ale wlasnie tak chcialem i specjalnie poprosilem o szerszy przod.Oba siodla sa wysmienite,ale jakbym tak dostal nowego Corbina za rozsadne pieniadze,zaraz bym sie zamienil
myku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.10.2010, 09:48   #6
podos
 
podos's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2005
Miasto: Kraków
Posty: 3,988
Motocykl: RD07a
Galeria: Zdjęcia
podos jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 dni 14 godz 28 min 34 s
Domyślnie

Marcin Zakopane.
__________________
pozdrawiam, podos
AT2003, RD07A
------------------
Moje dogmaty
0. O chorobach Afryki: (klik)
1. O Mikuni: Wywal to.
2. O zębatce: Wypustem na zewnątrz!!!
3. O goretexie: Tylko GORE-TEX
4. O podróżach: Jak solo to bez kufrów
5. O łańcuszkach rozrządu: nie zabieram głosu.
6. Lista im. podoska Załącznik 10655
7. O BMW: nie miałem, nie znam się, nie interesuję się, zarobiony jestem.
8. O KN: Wywal to.
9. O nowej Afripedii: (klik)
podos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.10.2010, 17:03   #7
Boski-Kolasek
 
Boski-Kolasek's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Bieszczad PL, co. meath IRL.
Posty: 1,630
Motocykl: nie ma!!!!!!!
Przebieg: +-50k
Boski-Kolasek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 6 godz 6 min 11 s
Domyślnie

Dziekuje wszytkim za pomoc, opinie wazne ale czlowiek sam zawsze zmierza do tego zeby sprobowac i co/ SUPER wreszcie nie siedze na udzie tylko na DUPIe jak stoje na swiatlach a przesto jako sie pewniej poczulem!!!!!!!! Oczywiscie, jak mowiono pasazer zsowa sie na mnie ale przy obszywaniu poprosze o malutka motyfikacje.
Corbin jest troche poprzecierany ale twardosc, glebokosc i szerokosc odpoiwadaja anatomi mego zadka, hahaah

Ostatnio edytowane przez Boski-Kolasek : 21.11.2010 o 03:41
Boski-Kolasek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Brak STOPu: Panowie, zadam moze glupie pytanie.. JareG Układ elektryczny i zapłonowy 29 17.01.2019 22:49
Panowie, jak to jest - przednia opona zuzywa sie mniej.. JareG Hamulce, kola, opony 14 14.08.2008 08:08


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.