Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27.08.2013, 19:05   #81
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

mimo tego, że często się garbię to lubię proste układy.

wola ludzi na AT forum jest taka, że chcą zlotu na zakończenie sezonu.

to czy GTW jest 'w obowiązku' organizować zlot czy nie, jest jakąś niedorzecznością.
to, że w ogóle to napisałeś Blob, pośród swojej niewiele w końcu wnoszącej na temat pisaniny, skłania mnie do zastanowienia się nad faktem czy w ogóle wiecie jako GTW po co jest w tej chwili coś takiego jak to 'ciało' wyłonione w mocno dyskusyjnych okolicznościach, o których wolę po prostu nie pamiętać.

niestety Kolego - to nie użytkownicy są dla Was a WY dla użytkowników i skoro pojawiają się takie pytania jak powyżej a koniec końców, obrót sprawy jest taki, że i tak zlot sie odbywa bez Waszego udziału to jednak ktoś dał po prostu dupy.
nie ujmuję zasług Twoich, Adagia czy kogokolwiek innego przy organizowaniu imprez w przeszłości ale nie można jechać na tym koniu za długo bo po prostu zdycha.

to samo tyczy się Ciebie Pałeł - po prostu nie pasuje mi Twój wpis o prowadzeniu trasy na zlocie TA i milczenie w sprawie zlotu na forum gdzie jednak masz jakieś obowiązki. przypomnisz jakie? wiesz jakie?

nie chcę wytaczać dział i się tu uzewnętrzniać bo jestem megaspokojnym człowiekiem ale wkurwia mnie niepomiernie kiedy po prostu nie daje się po ludzku i na luzie załatwić najprostszych spraw jak spotkanie kilkunastu kumpli.

to tyle na koniec, bo nie mogłem pozostawić tego bez słowa komentarza.

co do terminu.
jak zawsze coś komuś nie będzie pasowało. to, że jest jakiś inny zlot w tym terminie... ktoś nie dostanie urlopu... ktoś inny dostanie urlop ale i tak nie przyjedzie bo zdarzy się coś nieprzewidzianego.
nie będzie zmiany terminu. jeśli ktoś będzie chciał i miał wybór to wybierze opcję najbliższą jego sercu.

to nie będzie wielki zlot. nie będzie koncertów, nie będzie fajerwerków. będzie trochę ludzi, którym jak wierzę jest do siebie blisko.
czy warto dla tego rezygnować z innych imprez lub jechac przez pół Polski - odpowiedzcie sobie sami.

pozdrawiam Was
ze szczegółami spotkania (bo słowo zlot już powoduje u mnie nadkwasotę) w Kotlinie Kłodzkiej, napiszę w osobnym wątku dzisiaj w nocy raczej niż wieczorem.

matjas

p.s. w związku z pytaniami o koszerność marek i typów motocykli na wałkowanym spotkaniu, to nie widzę przeciwskazań dla jakiejkolwiek marki. nawet jak przyjedzie Lenny na HD to nie dostanie w ryj osobiście znam jednego, jak go nazywają 'beemiarza', który przyjedzie Banditem o ile nie przyjedzie Mazdą.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa

Ostatnio edytowane przez matjas : 27.08.2013 o 19:15
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.08.2013, 19:10   #82
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
mimo tego, że często się garbię to lubię proste układy.

wola ludzi na AT forum jest taka, że chcą zlotu na zakończenie sezonu.

to czy GTW jest 'w obowiązku' organizować zlot czy nie, jest jakąś niedorzecznością.
to, że w ogóle to napisałeś Blob, pośród swojej niewiele w końcu wnoszącej na temat pisaniny, skłania mnie do zastanowienia się nad faktem czy w ogóle wiecie jako GTW po co jest w tej chwili coś takiego jak to 'ciało' wyłonione w mocno dyskusyjnych okolicznościach, o których wolę po prostu nie pamiętać.

niestety Kolego - to nie użytkownicy są dla Was a WY dla użytkowników i skoro pojawiają się takie pytania jak powyżej a koniec końców, obrót sprawy jest taki, że i tak zlot sie odbywa bez Waszego udziału to jednak ktoś dał po prostu dupy.
nie ujmuję zasług Twoich, Adagia czy kogokolwiek innego przy organizowaniu imprez w przeszłości ale nie można jechać na tym koniu za długo bo po prostu zdycha.

to samo tyczy się Ciebie Pałeł - po prostu nie pasuje mi Twój wpis o prowadzeniu trasy na zlocie TA i milczenie w sprawie zlotu na forum gdzie jednak masz jakieś obowiązki. przypomnisz jakie? wiesz jakie?

nie chcę wytaczać dział i się tu uzewnętrzniać bo jestem megaspokojnym człowiekiem ale wkurwia mnie niepomiernie kiedy po prostu nie daje się po ludzku i na luzie załatwić najprostszych spraw jak spotkanie kilkunastu kumpli.

to tyle na koniec, bo nie mogłem pozostawić tego bez słowa komentarza.

co do terminu.
jak zawsze coś komuś nie będzie pasowało. to, że jest jakiś inny zlot w tym terminie... ktoś nie dostanie urlopu... ktoś inny dostanie urlop ale i tak nie przyjedzie bo zdarzy się coś nieprzewidzianego.
nie będzie zmiany terminu. jeśli ktoś będzie chciał i miał wybór to wybierze opcję najbliższą jego sercu.

to nie będzie wielki zlot. nie będzie koncertów, nie będzie fajerwerków. będzie trochę ludzi, którym jak wierzę jest do siebie blisko.
czy warto dla tego rezygnować z innych imprez lub jechac przez pół Polski - odpowiedzcie sobie sami.

pozdrawiam Was
ze szczegółami spotkania w Kotlinie Kłodzkiej napiszę w osobnym wątku dzisiaj w nocy raczej niż wieczorem.

matjas
- tyle mam chyba w tym temacie jeszcze do powiedzenia
Urlop mam bilety jutro i możesz wpisywać mnie pierwszego na listę.
Pozdro
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.08.2013, 20:13   #83
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,938
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 21 godz 1 min 51 s
Domyślnie

Nie ktoś dał dupy , tylko ja .
Gwoli wyjaśnienia :
- ośrodek który pomieści większą grupę i którego właściciel zgodził się na tego typu imprezę , ma zarezerwowane wszystkie week do połowy października . Uznałem że termin 18-20 lub 25-27 października to zbyt późno na siedzenie przy ognisku i jazdę po Beskidzie Niskim . W zeszłym roku o tej porze były przymrozki i górki się bieliły .
- pozostałe dwie bazy w których organizowaliśmy spotkania , mają ograniczone miejsca pod dachem , nie sądzę aby ktoś był zainteresowany spaniem w namiocie w lesie o tej porze roku .
- jeśli ograniczona została by liczba uczestników to wtedy dopiero była by rozpierducha , wiec mniejszych ośrodków nie brałem pod uwagę .

Nie wiedziałem że week w tym ośrodku są zarezerwowane od wielu miesięcy , ponieważ nigdy wcześniej nie organizowaliśmy tam żadnych spotkań . Oczywiście mogłem sie tym zająć wcześniej , ale że mam wyjebane na wszystko to w lipcu i sierpniu jeździłem na moto .
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.08.2013, 21:05   #84
Lepi


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Poznań
Posty: 5,594
Motocykl: 690 Enduro
Lepi jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 7 godz 22 min 23 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał BLOB Zobacz post
Trochę bym się zastanowił charkając komuś w ryj czy czasem coś się nie stało u niego że nie reaguje nie mając czasu czy siły na robienie czegokolwiek.
Drogi Maćku, reagujesz trochę histerycznie. Robiąc cokolwiek trzeba liczyć się z krytyką. Forum rośnie...
__________________
"A jeśli nie znajde w swej głowie rozumu to paszport odnajde w szufladzie..."
Lepi jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.08.2013, 21:51   #85
BABA
...a nu jaho...kultura musi być...
 
BABA's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: B(i)BI
Posty: 733
Motocykl: XT 600
Galeria: Zdjęcia
BABA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 20 godz 58 min 23 s
Domyślnie

Chyba szykuje się posiadóweczka w stylu ZaniemyŚla 2009 kameralnie i elegancko
__________________




"..."ten kto latał żył dwa razy..raz na ziemi, raz w powietrzu"... "
BABA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.08.2013, 21:56   #86
moorelka
Więcej światła
 
moorelka's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: kiedyś Racibórz teraz Warszawa
Posty: 841
Motocykl: nie mam AT jeszcze
moorelka jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 15 godz 55 min 39 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał BABA Zobacz post
Chyba szykuje się posiadóweczka
Baba już widzę tę naszą posiadówkę hehehe
moorelka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.08.2013, 22:10   #87
RAVkopytko
 
RAVkopytko's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Kamieniec Wrocławski
Posty: 3,125
Motocykl: XT660Z-konik garbusek
Przebieg: Ł
RAVkopytko jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 4 dni 18 godz 55 min 28 s
Domyślnie

Dubel,nie Zapomnij zabrać kubeczka forumowego
__________________
Stary nick: Raviking GSM 505044743
Żądam przywrócenia formuły "starego" Forum AfricaTwin......
RAVkopytko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.08.2013, 00:33   #88
lena
 
lena's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Polska poł.-wsch.
Posty: 1,011
lena jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 22 godz 8 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
Nie wiedziałem że week w tym ośrodku są zarezerwowane od wielu miesięcy , ponieważ nigdy wcześniej nie organizowaliśmy tam żadnych spotkań . Oczywiście mogłem sie tym zająć wcześniej , ale że mam wyjebane na wszystko to w lipcu i sierpniu jeździłem na moto .

Tak jak jestem w stanie zrozumieć pierwsze z cytowanych zdań, tak przy drugim ze zdumienia otworzyłam usta. Odsyłam Adamie do "Listu otwartego", który firmowałeś własną twarzą i do zastanowienia. To co tu piszesz, to coś więcej niż brak klasy.
lena jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.08.2013, 01:07   #89
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

kończmy temat zanim się na dobre zacznie.

po szczegóły zapraszam tu:

http://africatwin.com.pl/showthread....456#post334456

zdravim
matjas
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.08.2013, 08:54   #90
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Raviking masz jak w banku ze nie zapomne
Pozdro
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
zakończenie sezonu ablos78 Imprezy forum AT i zloty ogólne 14 18.09.2009 00:02


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.