Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16.07.2009, 22:19   #111
JaroGL
 
JaroGL's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 137
Motocykl: nie mam AT jeszcze
JaroGL jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 7 godz 56 min 41 s
Domyślnie

No to stoner gratulacje. Trochę adrenaliny przed wyjazdem nie zaszkodzi.
Dla mnie jedną naklejkę.
Konserwy mam!

Cytat:
Napisał stoner Zobacz post
Paszport jest do odbioru!! A było gorąco.. 2 dni przed wyjazdem. uff
JaroGL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.07.2009, 13:06   #112
kris


Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 17
Motocykl: RD03
kris jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 10 godz 44 min 47 s
Domyślnie

i jedna naklejeczka dla mnie , prosze i dzieks
kris jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.08.2009, 00:08   #113
kris


Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 17
Motocykl: RD03
kris jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 10 godz 44 min 47 s
Domyślnie

dzieki wszystkim za mile towarzystwo i zajebiaszczy wypadzik !!!
kris jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.08.2009, 08:15   #114
wojtek II
 
wojtek II's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: wa - wa
Posty: 526
Motocykl: DR 650, KTM 990
wojtek II jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 godz 33 min 34 s
Domyślnie

też chciałbym przyłaczyć się do podziękowan, naprawde było zaje.........
wojtek II jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.08.2009, 20:00   #115
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

oj działo sie działo
pozdro dla was
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.08.2009, 00:07   #116
marekzg


Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Zielona Góra
Posty: 22
Motocykl: nie mam AT jeszcze
marekzg jest na dystyngowanej drodze
Online: 13 godz 6 min 19 s
Domyślnie

A może coś napiszecie na tematy wyjazdu? Ile km zrobiliście ile wydaliście jakieś orientacyjne ceny. Jakieś info praktyczne? No i wrażenia. I czy w ogóle warto sie tam wybierać
marekzg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.08.2009, 08:12   #117
JaroGL
 
JaroGL's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 137
Motocykl: nie mam AT jeszcze
JaroGL jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 7 godz 56 min 41 s
Domyślnie

Wreszcie dopadłem kompa. Wypad myślę udany, dużo wrażeń i przygód, mamy szutrów i kamieni narazie dość. Widoki przednie, brak cywilizacji w górach i straszny gorąc, który dał nam sie najbardziej we znaki. Niestety nie objechaliśmy całej zaplanowanej trasy głównie ze względu na stan dróg w górach, gdzie przejechanie 200 km za cały dzień graniczyło z cudem. Do tego dochodziły drobne naprawy powstałe od wszcząsów bądź uslizgów.
Albanii zmienia sie z roku na rok, widac że czynione są przygotowania do asfaltowania dróg, tak wiec jak ktoś chce przezyć to co my to niech sie tam jak najszybciej wybiera bo niedługo ruszy tam cała masa turystów tak jak to sie stało np. z Czarnogórą.
Zdjęcia postaram się wrzucić jak je dostane od fotoreporterów, chyba że oni sami to zrobią.
Pozdrowienia dla wszystkich uczestników i forumowiczów.
JaroGL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.08.2009, 22:16   #118
kris


Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 17
Motocykl: RD03
kris jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 10 godz 44 min 47 s
Domyślnie

kilka fotek z Albanii i Czarnogory http://picasaweb.google.pl/kris9070/...GtmbuR2cPL6AE#
kris jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.08.2009, 17:14   #119
Ron
Keep It Simple and Short
 
Ron's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Wroclaw
Posty: 31
Motocykl: R1100GS
Ron jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 4 godz 24 min 4 s
Domyślnie

widac po fotach ze zajebiscie sie bawiliscie, ale dajcie jakies opisy, szczegolnie do:
miejsc, gleb, dziewczyn
Ron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.08.2009, 18:03   #120
stoner
Przygoda jest tuż za rogiem
 
stoner's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 97
Motocykl: KTM 690 Enduro
stoner jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 15 godz 39 min 35 s
Domyślnie

Do wszystkich uczestników wyjazdu mile wspominających drogę do Burrel:
przeczytajcie artykuł, który znalazłem a gazecie:
http://wyborcza.pl/1,75477,6909843,Czy_podczas_wojny_w_Kosowie_dochod zilo_do_transplantacyjnych.html

Całe szczęście, że buchnęli mi komórkę, a nie nerkę

A na pytania marekzg i Ron'a odpowiem tak: cały urok Albanii kryje się w miejscach mało popularnych wśród samych albańczyków - o to nie trudno, bo większość miejsc w górach jest trudno dostępna ze względu na zły stan dróg. Widoki po prostu zwalają z nóg, to były najbardziej zjawiskowe krajobrazy jakie do tej pory widziałem. Dodając do tego temperatury jakie tam panowały, kurz i tempo w jakim próbowaliśmy pokonywać wyznaczoną trasę daje to wrażenie brania udziału w rajdzie Dakar. Z informacji praktycznych: 1) Euro przyjmowane jest wszędzie gdzie byliśmy, wychodzi nieco drożej niż płacąc w Lekach (ich waluta), ale się da. 2) Od sierpnia albańczycy zaczynają wakacje i odludne miejsca w których bywaliśmy podobno wcale wtedy nie są już takie odludne. Trudno w to uwierzyć, ale jeżdżąc po parku Lura, jadąc drogą, która mimo, że jest na mapie okazała się być od 15 lat od pewnego miejsca nieprzejezdna, znaleźliśmy Hotelik obsługiwany przez pewnego przemiłego przemytnika. Byliśmy tam jedynymi gośćmi, a hotelik był na totalnym zadupiu. Ów miły przemytnik - manager hotelu powiedział, że w sezonie ma ponad 100 osób w hotelu i namiotach i są imprezy z dj.. dodam, że dojazd tam moim focusem wykracza poza możliwości mojej bujnej wyobraźni.. 3) Należy nabrać dystansu do jakości dróg zaznaczonych na mapie (jeśli w ogóle uda się wam ją zdobyć) - zdarzyło nam się jadąc drogą widoczną na mapie przeprawiać się przez rzekę! 3) najładniejsze dziewczyny były w Serbii 4) nie woźcie zapasowego paliwa tak jak ja to robiłem, nie ma to sensu 5) woda w strumieniach jest za**** zimna, ma jakieś 3 cm temperatury 5) menu w centralnej albanii składa się z 4 dań: cevapi, zupa ala gulasz, sałatka szopska, sałatka grecka 6) fajki i piwo są wszędzie - cena ok. 1 eurokto chce jechać i podziwiać dzikie, piękne, odludne miejsca niech się spieszy, zachodzą tam dynamicznie zmiany: leją asfalty, ludzie się bogacą, będzie coraz więcej turystów. Co do gleb było ich kilka, na szczęscie uszkodzenia umożliwiały dalszą jazdę. Chętnie tam wrócę zobaczyć to, czego nie zdążyliśmy odwiedzić. Dużo jest do opowiadania o tym co tam widzieliśmy.
stoner jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
season closing meeting, Hungary, 2009.10.23-2009.10.25. Brasil Imprezy forum AT i zloty ogólne 30 11.11.2009 20:52
Africa Twin meeting in Hungary, 2009.09.04. - 2009.09.06. Brasil Imprezy forum AT i zloty ogólne 26 11.11.2009 20:48
Miastko 2009 reaktywacja 28.-30.08.2009 Ciapek Imprezy forum AT i zloty ogólne 3 27.08.2009 11:46


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.