Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03.08.2019, 19:19   #41
CeloFan
 
CeloFan's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 588
Motocykl: brak
Galeria: Zdjęcia
CeloFan jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 16 godz 49 min 28 s
Domyślnie



Cytat:
Napisał Szpicerlok Zobacz post
Heloooo
Właśnie wróciłem z wojaży i widzę, że się dzieje....
Proszę mnie wpisać na listę a jak się da to jeszcze jedną osobę, która się dołoży a i fajne gadżety ze sobą weźmie.
W sensie, że pokój by się przydał
Jeśli trzeba to zaliczkę wysyłam od razu

Maciek vel Szpicerlok
Nie ma zaliczek. Omijamy formalności zygzakiem. Zaliczka to takie - powiedziałeś ale muszę mieć zabezpieczenie
Pokój zaklepany.
__________________
Pełne zadowolenie składa się z małych uciech rozłożonych w czasie.
https://www.facebook.com/CFact1/
CeloFan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.08.2019, 17:00   #42
furman

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2016
Miasto: Rawicz
Posty: 381
Motocykl: Crf 300L
furman jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 16 godz 13 min 4 s
Domyślnie

Poszło i ode mnie. Tak nieśmiało zapytam: jakbym przyjechał z kobitą 16 to znajdzie się pokój ? Pozdrawiam
furman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.08.2019, 19:58   #43
CeloFan
 
CeloFan's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 588
Motocykl: brak
Galeria: Zdjęcia
CeloFan jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 16 godz 49 min 28 s
Domyślnie



No pewnie. Więc to już ostatni pokój. Więcej nie ma. Zostały chyba apartamenty których nie rezerwowałem.
Ślę listę do hotelu. Twój pokój będzie od 16 sierpnia dla Was
__________________
Pełne zadowolenie składa się z małych uciech rozłożonych w czasie.
https://www.facebook.com/CFact1/
CeloFan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.08.2019, 15:51   #44
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 50 s
Domyślnie Akcja ołówek

Czy jest jakaś lista co zobaczyć w tamtym rejonie? Jakieś ciekawe drogi do pokonania w dwie osoby. Mamy zamiar ruszyć w czwartek, czy należy coś ze sobą zabrać?
W Serednie możemy wpaść do znajomego franciszkanina, coś się tam też kręciliśmy, ale może coś przeoczyliśmy.
Pozdrawiamy BMW
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.08.2019, 23:50   #45
CeloFan
 
CeloFan's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 588
Motocykl: brak
Galeria: Zdjęcia
CeloFan jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 16 godz 49 min 28 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał consigliero Zobacz post
Czy jest jakaś lista co zobaczyć w tamtym rejonie? Jakieś ciekawe drogi do pokonania w dwie osoby. Mamy zamiar ruszyć w czwartek, czy należy coś ze sobą zabrać?
W Serednie możemy wpaść do znajomego franciszkanina, coś się tam też kręciliśmy, ale może coś przeoczyliśmy.
Pozdrawiamy BMW
Od tego mamy miejscowych motocyklistów. Ja nie jestem ekspertem. Wiem tylko, że całkiem niedaleko są góry

PeeS
Z przyczyn nieznanych zwolnił się jeden pokój i zmieści się tam jedna albo dwie osoby

Wiecie ile pieniędzy już zebraliśmy? Wiecie? 6111 zł!!!
__________________
Pełne zadowolenie składa się z małych uciech rozłożonych w czasie.
https://www.facebook.com/CFact1/
CeloFan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.08.2019, 19:22   #46
CeloFan
 
CeloFan's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 588
Motocykl: brak
Galeria: Zdjęcia
CeloFan jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 16 godz 49 min 28 s
Domyślnie



Za 4 godziny koniec zrzucania. Do przewiezienia i wydania na różne szkolności mamy 6111 zł!!! To trzy razy więcej niż myślałem kiedy myślałem najśmielej
Do czwartku też już niewiele zostało. Ja już przebieram nogami!
__________________
Pełne zadowolenie składa się z małych uciech rozłożonych w czasie.
https://www.facebook.com/CFact1/
CeloFan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.08.2019, 20:28   #47
JarekO


Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Ostrów Mazowiecka
Posty: 1,489
Motocykl: nie mam AT jeszcze
JarekO jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 8 godz 38 min 5 s
Domyślnie

Gratuluję Ci Facelonie Wielki! Bardzo pozytywny gość jesteś co dało się wyczuć jeszcze na Mińskiej, kiedy miałem okazję zamienić z Tobą dwa zdania. W tym roku nie wybiorę się z Wami ale powodzenia życzę!
JarekO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.08.2019, 23:32   #48
Szpicerlok
 
Szpicerlok's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Górny Śląsk
Posty: 57
Motocykl: RD03
Szpicerlok jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 5 godz 9 min 16 s
Domyślnie

Ehhhhh
Szkoda gadać, dawno nie czułem takiego miłego "reisefieber"

Maciek
Szpicerlok jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.08.2019, 21:32   #49
CeloFan
 
CeloFan's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 588
Motocykl: brak
Galeria: Zdjęcia
CeloFan jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 16 godz 49 min 28 s
Domyślnie



Myślę sobie... Za dwa tysiące to dopiero można porządzić. No może nie porządzić ale zawsze to trochę więcej zeszytów, o kilka więcej długopisów do pisania po zeszytach. W końcu dwa tysiące to zawsze trochę więcej niż trzy lata temu. Ustawię maksymalnie dwa tysiące na zrzutka.pl bo kogo obchodzą dzieciary z małej wioski na Ukrainie. Jeśli nic się nie wydarzy to najwyżej sam pojadę i przy tej okazji odwiedzę Ferenca.
Tak myśląc i pełen obaw kliknąłem "utwórz"...
I co?
Zrzutka zakończona spektakularnym sukcesem!
To jakby chcąc chwycić śledzia w ręce, zostać połkniętym przez wieloryba-śledziożercę Sporo główkuję jak to się stało. Nic mądrego nie przychodzi mi do głowy. Muszę po prostu zweryfikować to i owo Zostawię więc to główkowanie.
Mamy 6311 zł i są już na moim koncie. Jutro zabieram pieniądze z banku i grzeję do kantoru.
To wydarzenie... W zasadzie te 40 dni trwania akcji, codziennie pokazywało mi, że losy najuboższych dzieciaków z Welyka Dobron wcale nie są nikomu obojętne. Nie chodzi tylko o pieniądze. Za nie można kupić potrzebne rzeczy do szkoły oczywiście i to pieniądze spowodują szansę na szansę o której pisałem na zrzutce. Chodzi o to, że jako motocykliści, choć nie tylko jako motocykliści się składaliśmy, nie zapominamy się w naszej pasji. Że wiemy o naszym wspólnym długu w stosunku do ludzi którzy w podróży gościli nas bezinteresownie, dzielili się życiem, wspomnieniami, historiami i bywało, że ratowali z opresji.
Często nie mogąc nijak odwdzięczyć się za to co dla nas zrobiono, po prostu pamiętamy, opowiadamy przyjaciołom, wspominamy i... tęsknimy za przeżyciami w drodze.
Niech ta składka, choć wiadomo, że całkiem nie poprawi ekonomicznej stagnacji... Niech chociaż spowoduje uśmiech radości na buziach małych ludzi. I niech będzie symbolicznym podziękowaniem dla wszystkich tych, których losy splotły się z naszymi, kiedy podróżowaliśmy. Może dzięki temu, ktoś "zza barykady" przestanie mówić o nas "dawcy" w tym złym kontekście. Może choć jeden człowiek spoza świata motocyklizmu (ten taki skażony złośliwością) zorientuje się, że też mamy dwie ręce, tyle samo nóg i głowę. Że też jesteśmy ludźmi
Oprócz pieniędzy zawieziemy notesy, długopisy, kolorowy papier, balony nawet! Nawet pierniki będą!
Napisałem na początku - "Najwyżej sam pojadę..." Nie pojadę sam. Będzie nas około 20 osób i przyjedziemy motocyklami

*****

A teraz trochę organizacyjnych ogólników. Ekipa pewniaków na liście w hotelu już jest. Zjeżdżamy się we czwartek. Mówimy ksywkę albo z nazwiska jeśli ktoś nazwisko podał i gotowe.
A na miejscu:
We czwartek będziemy się zjeżdżać do późna więc za dużo nie zdziałamy.
W piątek dzieciaki zrobią nam niespodziankę na miarę naszej niespodzianki Potem zrobimy im godzinkę warsztatów origami. To dzięki pewnej motocyklistce na eM, która umie i chce i będzie Oddamy uzbierane pieniądze, notesy, długopisy i wszystko co przywieziemy.
Później albo będzie grill albo ognisko do baaardzo późna i liczę, że poznamy się z naszymi kolegami jednośladowcami z UA.
W sobotę możemy pojeździć po okolicy. Do gór nie za daleko. Nawet podobno jest połonina łatwa do wjechania na nią jeśli to płaski jak stół szuter. Jak nie, to asfaltowo też będzie w porządku. Aby ciekawie. Można tez podzielić się na dwie grupy. Jedni w szutry a jedni w asfalty.
Po południu zrobię pokaz zdjęć z Iranu, chociaż mam obiekcje co do moich zdolności oratorskich. A może pomilczę i przeklikamy fotki
No i znów integracja. Tak sądzę.
W niedzielę wiadomo. Czas na koń i w drogę do domu.
To plan ogólny i nie jest obarczony koniecznością ani żadnym szablonem. Chodzi o to, żeby pojechać i żeby było tak jak chcemy. Naturalnie i spontanicznie
Zabiorę aparat który nagrywa i będę nagrywał. Jeśli ktoś nagrywany być nie może, to powinienem o tym wiedzieć od razu. Założy się takiemu kamizelkę odblaskową i będzie chodził w kasku
I UWAGA. Lista gości zamknięta nie jest, bo zwolnił się jeden pokój znienacka. Pewnie musiało wypaść coś naprawdę bardzo ważnego.

Namiary:
Hotel STING. Welyka Dobron Zakarpacie.
Google Maps: https://goo.gl/maps/2tBsdoPFDW6WAXsM6
GPS: 48.427047, 22.387116

Nie zapomnij:
Paszport
Dowód motocykla
Zielona karta
Trochę grosza

Do, Ludzie!

Aha! Dzięki pewnej firmie i dzięki pewnej motocyklistce na eM, mamy naklejki do naklejenia gdzie się chce. Te ze zdjęcia :deadbeer:
CF

__________________
Pełne zadowolenie składa się z małych uciech rozłożonych w czasie.
https://www.facebook.com/CFact1/
CeloFan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.08.2019, 08:41   #50
Szpicerlok
 
Szpicerlok's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Górny Śląsk
Posty: 57
Motocykl: RD03
Szpicerlok jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 5 godz 9 min 16 s
Domyślnie

welykadobron@gmail.com
password: Welyka2019

Maciek
Szpicerlok jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
akcja ZAPOBIEC Feel Imprezy forum AT i zloty ogólne 3 17.04.2014 15:42
Akcja europejska ICE randal 76 Inne tematy 3 24.09.2010 21:29


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.