Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 04.07.2019, 10:38   #1
CeloFan
 
CeloFan's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 588
Motocykl: brak
Galeria: Zdjęcia
CeloFan jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 16 godz 49 min 15 s
Thumbs up Akcja ołówek

Nigdy tego nie robiłem tak oficjalnie i mam tremę. Po prostu zrzuciliśmy się kiedyś spontanicznie z przyjaciółmi i już. Okazuje się, że to było za mało. Założyłem więc konto.
Może to przyniesie nieco więcej pożytku i nie tylko nam. Więcej pożytku niż samo podróżowanie i pisanie o motocyklizmie. W końcu nasza pasja to nie zawsze jedynie własne EGO i trasa
Liczę się z krytyką. Jeśli się nie uda... wrócimy do starej metody. Będziemy składać się z przyjaciółmi, choć to wciąż będzie za mało.

Cytat z linku:
"Wakacje, eskapady, wycieczki, wyprawy. Jeżdżąc dalej albo bliżej, po powrocie wspominamy uprzejmość, niespotykaną gościnność, szczerą radość, szczodrość ludzi z którymi droga połączyła nas na kilka chwil. Bywa, że pasterz chce podzielić się ostatnim kawałkiem chleba. Przypadkowo poznana rodzina, której głowę pytałeś o drogę, zaprasza do swojego domu. Ufni oddają najlepszy pokój, nakarmią tym co mają, pozwolą obmyć kurz a na dalszą drogę podpowiadają jak jechać. Podyktują numer telefonu w razie kłopotu i będą nalegać, żeby wziąć kawał swojskiej kiełbasy.
Kiedy zawiedzie maszyna, zawsze znajdzie się ktoś, kto odłoży swoje obowiązki na bok, wsiądzie w samochód i znajdzie pomoc. Wszystko bezinteresownie. Ot po ludzku. W sumie nie pozostaje nam nic oprócz wdzięczności i może jakiegoś gadżetu jeśli był pod ręką. Bo co można zrobić w zamian za ofiarowanie ostatniej kromki chleba, przyjaźni, swojego domu, spędzonego czasu…
Choćby to było na chwilę darowane, czujemy, że podróżując stajemy się dłużnikami tych sytuacji. Jak się odwdzięczyć, mając przy sobie zakurzone ciuchy, stary namiot i trochę grosza na resztę podróży?
Może jednak można... I niekoniecznie dokładnie tam gdzie się było i temu kogo się zapamiętało."

Mam propozycję i propozycję w jednym Dwie propozycje.
CF

https://zrzutka.pl/wwfdv4
__________________
Pełne zadowolenie składa się z małych uciech rozłożonych w czasie.
https://www.facebook.com/CFact1/
CeloFan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
akcja ZAPOBIEC Feel Imprezy forum AT i zloty ogólne 3 17.04.2014 15:42
Akcja europejska ICE randal 76 Inne tematy 3 24.09.2010 21:29


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.