Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Samochód Forumowicza > 4x4

4x4 Do gadania o terenowych pudełkach.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 08.05.2019, 10:21   #11
czosnek
 
czosnek's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Kraków/Brzozów/Gdańsk/Zabrze
Posty: 2,964
Motocykl: RD07a/1190r
czosnek will become famous soon enough
Online: 11 miesiące 5 dni 22 godz 48 min 59 s
Domyślnie

Dzięki Panowie

Co do gazu to umówiłem się z polecanym między innymi tutaj Ms gas z Rzeszowa. Ma dobre opinie i logistycznie mi najbardziej pasi. Co ważne, facet już robił takie pajero, które sporo szwęda się po świecie (Syberie itp). W rozmowie też bardzo konkretny, więc jest nadzieja, że będzie ok. Założy butle chyba 105l w miejsce koła zapasowego od spodu auta. Daje to zasięg od 500km, co jest chyba bardzo przyzwoitym wynikiem. Zaraz jadę na wymianę wszystkich olejów.
Co do opon; BF mi się okrutnie podobają ale póki co będzie to przerost formy nad treścią u mnie, więc póki co Geolandary, z przyszłą wizją na BF

Będę tutaj jeszcze pewnie sporo nudził, więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. Na żadne forum 4x4 już nie chcę się zapisywać, bo niedługo się okaże że jak nie mam szpeju za 100 tys, to w ogóle nie powinienem wyjeżdżać na ulicę

PS: W bliżej nieokreślonej przyszłości będę chciał zrobić coś takiego, bo wożenie koła w bagażniku mnie nie bawi. Czy kojarzycie, kto jeszcze robi takie rzeczy? Udało mi się znaleźć tylko to jedno, a fajnie porównać opcje.

da5b89924352bf57edc88feab813.jpg
__________________
Wiesz... taki kuter...


Ostatnio edytowane przez czosnek : 08.05.2019 o 10:27
czosnek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.