Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Układ elektryczny i zapłonowy

Układ elektryczny i zapłonowy Montaż, demontaż oraz kontrola elementów jak: alternator, akumulator, regulator napięcia, CDI, okablowanie, światła, bezpieczniki, przełączniki, światła stopu, czujnik nóżki bocznej, wiatraki, klaksony, tripmastery, kontrolki, rozruszniki i kierunkowskazy.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 27.06.2014, 18:35   #1
Jaca GDA


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Gdańsk
Posty: 60
Motocykl: RD07a
Przebieg: 50,000
Jaca GDA jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 15 godz 50 min 43 s
Domyślnie Panowie! Pomocy!

Jestem w Mestii w Gruzji i dopadl mnie problem ze spalona wtyczka kolo przelacznika przy głównym bezpieczniku. Rozwalilem wtyczke, powtykalem wszystkie kable pojedynczo. Jak mam wlaczone swiatla mam na woltomierzu 13 i grzeje sie okolica wtyczki. Bez swiatel jest ok 14v i nie grzeje. Regler goracy. Mam 2 : stary na zapas i nowy zalozony przed wyjazdem. Moze mi sie uda dopasc jakiegos goscia z lutownica w okolicy, rozumiem ze jesli chodzi o regler to zlutowac 3 pinowa wtyczke, kabelki dowolnie, a co dokladnie zrobic ze spalona kostka kolo bezpiecznika? Co tam polutowac ze soba. Jakies patenty na "polowe" rozwiazanie problemu?
Jaca GDA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Brak STOPu: Panowie, zadam moze glupie pytanie.. JareG Układ elektryczny i zapłonowy 29 17.01.2019 21:49
Pomocy!!! krzemyk Wszystko dla Afryki 5 14.06.2011 20:49
PAnowie Potrzebuje Opini!!!!!!!!!!!! Boski-Kolasek Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki 6 18.10.2010 16:03
Panowie, jak to jest - przednia opona zuzywa sie mniej.. JareG Hamulce, kola, opony 14 14.08.2008 07:08


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.