Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15.02.2023, 17:51   #1
lotnik

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Lublin
Posty: 505
lotnik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 6 godz 29 min 9 s
Domyślnie

Poncki, masz w tym największe doświadczenie. Dzięki za info.
Właśnie głównie chodzi o to ze jest bardzo mało ludzi którzy się biorą za takie graty.
Tak jak pisałem blacha jest wypiaskowana, pospawana i pomalowana. Trzeba to złożyć od podstaw czyli blachy do kupy, cala elektryka, cala instalacja hamulcowa, silnik i osprzęt. To jest mały LUAZ. Myślę, że mam jakieś 95% części.
W Tarmocie kiedyś byłem po jakieś części, tam się nie dogadam na remont, tak jak Poncki piszesz nie ta kasa, oni robią ruskie sprzęty które ktoś im wysyła z całej Europy i płaci grubo.
Sam już więcej nie mam czasu ze względu na pracę i to ze mogę to robić tylko u ojca 150 km od domu. Do tej pory blacharkę zrobiłem sam ale już nie mam czasu i chęci .

Jest jeszcze druga ewentualność - sprzedać tak jak jest i niech ktoś sobie robi. Tylko ze się przywiązałem do tego złomka. Auto jest zarejestrowane i cały czas płacę ubezpiecznie. Kiedyś sprzedałem UAZa i do tej pory tęsknię

Ostatnio edytowane przez lotnik : 16.02.2023 o 21:28
lotnik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.02.2023, 07:14   #2
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,954
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 2 godz 44 min 55 s
Domyślnie

Nie ma czegoś takiego jak wycena pracy przy zabytkach, albo ktoś strzela z grubej rury i ma margines jak cos się opóźni, pójdzie nie tak, lub trzeba będzie coś rzeźbić. Albo olewa taką robotę żeby nie stracić i nie użerać się o kasę. Robię przy zabytkach przynajmniej od 30 lat przy moto, a od jakiegoś czasu również przy autach.
Czasem dorobienie jakiejś pierdoły zajmuje mi dwa dni, nawet oferma z branży ceni robotę na 70 zł/h+VAT a ci co robią to profesjonalnie 150. Dwieście godzin to takie minimum żeby zrobić to o czym piszesz, oczywiście bez oględzin to także wróżenie z fusów. Przy zabytkach trzeba dłubać samemu, w przeciwnym razie trzeba być zamożnym .
Powodzenia.
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.