Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01.06.2009, 10:28   #31
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Ja miałem gdzieś.... poszukam. Dla chętncyh dam namiar gdzie stoją (pływają)
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.06.2009, 10:53   #32
Poncki
 
Poncki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,672
Motocykl: XR250R
Przebieg: ły
Galeria: Zdjęcia
Poncki jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 6 dni 21 godz 50 min 51 s
Domyślnie

Fotę chętnie obczaje, żeby wiedzieć czy warto
Poncki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.06.2009, 23:17   #33
JaroGL
 
JaroGL's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 137
Motocykl: nie mam AT jeszcze
JaroGL jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 7 godz 56 min 41 s
Domyślnie

Kiepsko u mnie z czasem, ale postaram sie napisać przynajmniej kawałek z tego co planujemy.

Wyjazd planujemy na sobotę wieczór i jedziemy najkrótszą drogą do Gusinje w Czarnogórze. Tam sie trochę pokręcimy bo są fajne dwie doliny do zwiedzenia i przejeżdżamy przez granicę do Vermosh i dalej przez Shkoder do Komanu skąd wypływa prom widmo do Fierze. Jak już tam dotrzemy kierujemy sie do doliny Valbone jak najdalej. Następnie wracamy do Bajram Curri i przez góry przebijamy sie do Kukes i dalj na południe do Radomire i Peshkopi. Następnym celem będzie Park Narodowy Lure. Jak damy radę pokonać Lure co jest podobno nie lada wyzwaniem kierujemy sie do Librashd.
Dalej jest kilka możliwości jazdy i nie wiem na który wariant się zdecydować dlatego narazie kończe opis. Na pewno chcę pojechać do wąwozu Osum i nad morze.

Aha odnośnie tych łodzi podwodnych to stoją przy półwyspie Karaburun, ale tam nie ma wjazdu. Tereny wojskowe.

Ostatnio edytowane przez JaroGL : 15.06.2009 o 23:20 Powód: Dopisanie tekstu
JaroGL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.06.2009, 00:01   #34
JaroGL
 
JaroGL's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 137
Motocykl: nie mam AT jeszcze
JaroGL jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 7 godz 56 min 41 s
Domyślnie

Uwaga!
Osoby zainteresowane wyjazdem prosiłbym aby się określiły ostatecznie najlepiej do 21.06.2009, maksymalnie do 26.06.
Chciałbym wreszcie wiedzieć w ile motocykli pojedziemy i poczynić pewne ustalenia i dograć szczegóły.
JaroGL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.06.2009, 13:13   #35
wojtek II
 
wojtek II's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: wa - wa
Posty: 526
Motocykl: DR 650, KTM 990
wojtek II jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 godz 33 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał JaroGL Zobacz post
Uwaga!
Osoby zainteresowane wyjazdem prosiłbym aby się określiły ostatecznie najlepiej do 21.06.2009, maksymalnie do 26.06.
Chciałbym wreszcie wiedzieć w ile motocykli pojedziemy i poczynić pewne ustalenia i dograć szczegóły.
Rozmawiałem wczoraj ze Stonerem
do 26.06. napewno damy odpowiedz czy jedziemy
wojtek II jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.06.2009, 12:28   #36
stoner
Przygoda jest tuż za rogiem
 
stoner's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 97
Motocykl: KTM 690 Enduro
stoner jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 15 godz 39 min 35 s
Domyślnie

Panowie, z mojej strony jest pewne że jadę. Jedyne pytanie jest takie, czy wyjedziemy razem (tu problem z terminami u Wojtka, a obaj jesteśmy z Warszawy i byłoby wygodniej jechać razem), czy wyjedziemy z Wojtkiem wcześniej (czwartek 16.07) i spotkamy się wszyscy w poniedziałek w Gusinje lub Vermosh. Niestety w tej opcji my musielibyśmy rozdzielić się i zacząć powrót w pon, 27.07. Co do jednej lub drugiej opcji zadeklaruję się do poniedziałku.
stoner jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.06.2009, 15:55   #37
stoner
Przygoda jest tuż za rogiem
 
stoner's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 97
Motocykl: KTM 690 Enduro
stoner jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 15 godz 39 min 35 s
Domyślnie

Witam ponownie, potwierdzam, że preferowany przeze mnie termin to 18.07. Jedyna rzecz która mnie niepokoi odnośnie tego terminu to wydanie mi nowego paszportu - byłem przekonany, że 3,5 tyg to aż nadto, okazało się że nie koniecznie, więc jestem skazany na łaskę urzędników i pozostaję dobrej myśli..
stoner jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.06.2009, 22:06   #38
PARYS
Mam przerąbane :)
 
PARYS's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: WTA
Posty: 1,656
Motocykl: RD07a
Przebieg: stoi
Galeria: Zdjęcia
PARYS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 14 godz 55 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał stoner Zobacz post
Witam ponownie, potwierdzam, że preferowany przeze mnie termin to 18.07. Jedyna rzecz która mnie niepokoi odnośnie tego terminu to wydanie mi nowego paszportu - byłem przekonany, że 3,5 tyg to aż nadto, okazało się że nie koniecznie, więc jestem skazany na łaskę urzędników i pozostaję dobrej myśli..
Można poprosić o przyspieszenie wydania dokumentu. I wcale się zgadzają często.
Ja dostałem w 2 tygodnie a znam kolesia co w 5 dni wyciągnął.
Zadzwoń do urzędu i zapytaj.
PARYS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.06.2009, 21:40   #39
JaroGL
 
JaroGL's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 137
Motocykl: nie mam AT jeszcze
JaroGL jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 7 godz 56 min 41 s
Domyślnie

Własnie stoner PARYS dobrze prawi. Mozna skrócic powód tylko trzeba chyba jakiś powód podać konkretny typu ślub czy jakiś wyjazd służbowy i da sie skrócić do 2 tyg.
Możesz też Pani jakieś dobre winko podrzucić to na pewno pomoże W końcu jedziemy podbijać dziką Europę.
JaroGL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.06.2009, 09:49   #40
stoner
Przygoda jest tuż za rogiem
 
stoner's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 97
Motocykl: KTM 690 Enduro
stoner jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 15 godz 39 min 35 s
Domyślnie

Słuchajcie, uśmiechałem do Pani w okienku i byłem elegancko ubrany. Wyczułem pozytywne wibracje i bezsilność Pani urzędniczki, powiedziała że tryb pilny już nie działa, ale dała mi prywatny numer telefonu i zaprosiła na kolację

Tak w ogóle weszły nowe paszporty biometryczne ze skanem linii papilarnych i chyba sami nie wiedzą w jakim tempie pójdzie ich wyrabianie. Istnieje podobno paszport tymczasowy wydawany w trybie przyspieszonym, ale musiałbym im chyba udowodnić, że zmarła moja albańska rodzina. Zadzwonię za tydzień i spytam jak idzie. Podejrzewam, że nie jesteście elastyczni czasowo, żeby przesunąć datę wyjazdu, gdyby okazało się, że się nie wyrobią do 18.07?
stoner jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
season closing meeting, Hungary, 2009.10.23-2009.10.25. Brasil Imprezy forum AT i zloty ogólne 30 11.11.2009 20:52
Africa Twin meeting in Hungary, 2009.09.04. - 2009.09.06. Brasil Imprezy forum AT i zloty ogólne 26 11.11.2009 20:48
Miastko 2009 reaktywacja 28.-30.08.2009 Ciapek Imprezy forum AT i zloty ogólne 3 27.08.2009 11:46


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.