Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21.08.2012, 10:21   #51
Jarek
taaak, świeży- od listopada 2004...
 
Jarek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Garwolin
Posty: 1,042
Motocykl: KTM 1190 Adv
Jarek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 1 dzień 5 godz 59 min 35 s
Domyślnie

Maciuś...nie znalazłem nigdzie potwierdzenia finalnej daty SzP IV- a dla mnie to very istotne- daj info
__________________
N 51*52'57,12"
E 21*41'15,90"
-życie to taka piękna forma lotu...P.B.
Jarek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.08.2012, 10:25   #52
piotr_3miasto
 
piotr_3miasto's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Gdańsk Olszynka
Posty: 490
Motocykl: RD07
piotr_3miasto jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 3 dni 6 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarek Zobacz post
Maciuś...nie znalazłem nigdzie potwierdzenia finalnej daty SzP IV- a dla mnie to very istotne- daj info
Info jest w 1 poście, nawet jeszcze dziś edytowane przez Bloba.
piotr_3miasto jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.08.2012, 11:42   #53
BLOB
El Mariachi
 
BLOB's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Podkarpackie
Posty: 1,495
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
BLOB jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 2 godz 12 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarek Zobacz post
Maciuś...nie znalazłem nigdzie potwierdzenia finalnej daty SzP IV- a dla mnie to very istotne- daj info

Jarku staram się czas od czasu edytować pierwszy wątek termin rzeczywiście był tam a tu nie maj mistejk.


Koledzy patrzcie na pierwszy wątek.
Częsty Edit
Dotyczy listy oraz logistyki
__________________
Niech moc będzie z wami ...........

Ostatnio edytowane przez BLOB : 21.08.2012 o 13:05
BLOB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.08.2012, 11:57   #54
Jaskola
 
Jaskola's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 384
Motocykl: Honda Wave 110i
Jaskola jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 1 dzień 4 godz 37 min 19 s
Domyślnie

Pomimo szczerych chęci już widzę na 100%, że nie dam rady. Nie blokuję miejsca. Bawcie się dobrze, strasznie Wam zazdroszczę bo na pewno będzie mega fajnie.

Pzdr
Michał
Jaskola jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.08.2012, 14:26   #55
zbyszek_africa
księgowy...
 
zbyszek_africa's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Radom/Rzeszów
Posty: 1,472
Motocykl: KTM LC8 990 Adv.S 08' E-bike CUBE Fox full
zbyszek_africa jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 12 godz 32 min 38 s
Domyślnie

Blobie, omijajcie ten posterunek DAI k. Volovca przy stacji benzynowej!!!
Menty znowu nas zatrzymali i straszyli jakimś starym historycznym alkomatem. TY ZBIGNIEW PIŁEŚ, tak już mają opracowany ten tekst, że tudno jest im się wywinąć. Przypomniało mi się że mam swój alkomat w tankbagu. Dmuchnąłem i pokazało 0,00 to się odpierd...ł ode mnie, ale z kolei przypiął się do mojego syna że przejechał gdzieś kawałek linii ciągłej i w ramach sztrafu przyjmie ten mój alkomat..... Bluznąłem coś po polsku pod nosem i nas puścili.
Jak zobaczą 50-ciu polskich motocyklistów to będą Was tam tzrymali cały dzień, aż coś w końcu wyrwą...
pozdr.
zbyszek_africa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.08.2012, 15:39   #56
Wolo
 
Wolo's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Poznań
Posty: 950
Motocykl: RD07a
Wolo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 23 godz 55 min 52 s
Domyślnie

Ech, mają oni tupet.
Krościenko, wąsaty dziad wyglądający na mocno opóźnionego w rozwoju tępo patrzy w nasze dokumenty przenosząc wzrok z paszportów na monitor i z powrotem, jakby bawił się w "znajdź 10 szczegółów różniących te obrazki". Po kwadransie tego cyrku ponaglam go, żeby dał nam w końcu ten stempelek, bo baba w okienku czeka na dokumenty.
Nie kryjąc obrazy składa papiery przyjaciela w kupkę, wbija stempelek na wymiętym świstku i wyciąga łapsko po moje.
Podaję, on wprawnym ruchem (to jedyne, w czym był wprawiony) wertuje paszport, po czym rozczarowany oświadcza, że: "Tu brakuje".
- Niczego nie brakuje, są wszystkie dokumenty
- A hrywny gdzie?
- Nie mam hrywien
- Złotówki też mogą być...
- Nie mamy pieniędzy
- Uuuu to bierzemy motocykle na jamę, czy wy jakichś narkotyków nie przewozicie- oświadcza z przekąsem wyraźnie zadowolony, iż może zademonstrować traktowanie przekraczających granicę z pozycji siły młodemu wychudzonemu adeptowi sztuki stempelkowania siedzącego obok w za dużej, przepoconej koszuli.

Pomimo, że czuję się nieswojo, wzruszając ramionami ponownie komunikuję brak jakiejkolwiek gotówki i tym bardziej chęci podzielenia się nią z celnikiem. Zgadzam się także na rozkręcanie ubłoconego jak nieszczęście motocykla.

Jakieś dwie minuty kłopotliwego milczenia, podczas których szare komórki celnika krzyczały coś do siebie przez bezkresne pustki czaszkowe decydując jakie sygnały wysłać do kończyn górnych zaowocowały działaniem: Wydęte, skrzywione usta, zmarszczone, krzaczaste brwi i soczysty stempelek na świstku oznaczają, że motocykl nie pójdzie w śrubki
Ufff
Naturalnie po polskiej stronie zapytałem, co to miało znaczyć, ale w odpowiedzi usłyszałem, że takie historie przejeżdżający opowiadają im codziennie.
Cóż, gość był betonowy, to i może ze stołka trudno go odkuć.

Ja uważam, że nie ma co płacić, bo tylko się im wyrabia nieprawidłowe łapówkarskie nawyki.

Pozdrawiam i życzę pełnego przygód wyjazdu


Wolo

Ostatnio edytowane przez Wolo : 21.08.2012 o 15:42
Wolo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.08.2012, 16:38   #57
Lucky Luke
 
Lucky Luke's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 2,750
Motocykl: RD04
Lucky Luke jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 9 godz 36 min 58 s
Domyślnie

Jadę na 100%
__________________
WSK125>XL650V Transalp>XR650R>TE450>DR800big>XR750VAfrica Twin>XR400R>VFR800fi>TE450ie>Bandit1200S
Lucky Luke jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.08.2012, 07:15   #58
BLOB
El Mariachi
 
BLOB's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Podkarpackie
Posty: 1,495
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
BLOB jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 2 godz 12 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zbyszek_africa Zobacz post
Blobie, omijajcie ten posterunek DAI k. Volovca przy stacji benzynowej!!!
Menty znowu nas zatrzymali i straszyli jakimś starym historycznym alkomatem. TY ZBIGNIEW PIŁEŚ, tak już mają opracowany ten tekst, że tudno jest im się wywinąć. Przypomniało mi się że mam swój alkomat w tankbagu. Dmuchnąłem i pokazało 0,00 to się odpierd...ł ode mnie, ale z kolei przypiął się do mojego syna że przejechał gdzieś kawałek linii ciągłej i w ramach sztrafu przyjmie ten mój alkomat..... Bluznąłem coś po polsku pod nosem i nas puścili.
Jak zobaczą 50-ciu polskich motocyklistów to będą Was tam tzrymali cały dzień, aż coś w końcu wyrwą...
pozdr.

Wiem znam temat i jakoś może uda się śmignąć bokiem. Jak nie to jest nadzieja że wieczorem ich nie będzie.
A jak nie to powiemy że przysłał nas Zbigniew bo Zbigniew nam powiedział pozdrówcie "miszczuf" z posterunku bo są fajne chłopy
__________________
Niech moc będzie z wami ...........
BLOB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.08.2012, 10:38   #59
zbyszek_africa
księgowy...
 
zbyszek_africa's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Radom/Rzeszów
Posty: 1,472
Motocykl: KTM LC8 990 Adv.S 08' E-bike CUBE Fox full
zbyszek_africa jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 12 godz 32 min 38 s
Domyślnie

Tam jest poserunek stały DAI..
Nie wiem gdzie organizujesz spanie, ale jadąc drogą pod mostem kolejowym ok. 3km. po prawej jest żółto-pomarańczowy hotel nazywany przez nas "U Milicjanta" Własciciel jest byłym milicjantem i twierdzi że może dużo w razie potrzeby. Podczas sobotniej wieczornej biesiady po 2-giej flaszce stwierdziliśmy że może byśmy pojechali na dyskotekę jego full wypas czarnym merolem. Auto znane w Volovcu stąd pomysł że czuli byśmy się bezpiecznie Nie chciał nam dać, ale może nas zawieźć...
Na tylu chłopa zrobić zrzutkę po 5hr=2zł niech jedzie do tamtejszego "kamandira" żeby zapewnił Wam "ochronę"
pozdrawiam, dobrej zabawy, słonecznej pogody



Cytat:
Napisał BLOB Zobacz post
Wiem znam temat i jakoś może uda się śmignąć bokiem. Jak nie to jest nadzieja że wieczorem ich nie będzie.
A jak nie to powiemy że przysłał nas Zbigniew bo Zbigniew nam powiedział pozdrówcie "miszczuf" z posterunku bo są fajne chłopy
zbyszek_africa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.08.2012, 15:25   #60
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,936
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 20 godz 13 min 30 s
Domyślnie

Może do Truskawca pojedziemy ?
To ma być Szuter Party a nie sranie po igalakch w dyskotekach
Zdrowia .
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szuter party III PL-UA-SK-PL BLOB Imprezy forum AT i zloty ogólne 844 03.03.2015 17:55
SZUTER PARTY II-podsumowanie BLOB Imprezy forum AT i zloty ogólne 88 06.09.2010 11:26


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.