Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29.08.2013, 11:37   #11
fabrizio13
 
fabrizio13's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Gorzow WLKP
Posty: 1,093
Motocykl: RD07
Przebieg: 100000
Galeria: Zdjęcia
fabrizio13 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 16 godz 17 min 24 s
Domyślnie

Jak chodzi o jazdę w terenie nie ma nic lepszego niż odpowiednio świrniętych kolegów czysta szkoła jazdę całkiem za DARMO
Na Woodstock było super

.................................................. ..................
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg fab w blocie.JPG (146.3 KB, 343 wyświetleń)
fabrizio13 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.09.2013, 12:02   #12
anax


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 58
Motocykl: BMW F800GS
anax jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 23 godz 43 min 17 s
Domyślnie

Matjas na pewno pojade na FATa Towarzystwo bylo jak najbardziej super choc mimo wszystko maly niesmak rodem Kasiastych BEemiarzy pozostal, o ktorym nie wspominalem. Chodzi mi o kwestie wyciaganie kolegi z blota. Trzeba bylo sie ubrudzic. No i chetni byli wlasnie do momentu, gdy dowiedzieli sie, ze w bloto trzeba wejsc... "to my juz pojedziemy, kogos zawolamy, itd..." koniec koncow sam z drugim kumplem wyciagalem moto po pachy w blocie. I zyje a ciuchy juz wyprane, i po problemie... Moze ja po prostu jestem jakis inny ale dla mnie wyglad w terenie nie jest sprawa pierwszorzedna, liczy sie pomoc....
anax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.09.2013, 16:31   #13
JarekO


Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Ostrów Mazowiecka
Posty: 1,488
Motocykl: nie mam AT jeszcze
JarekO jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 8 godz 9 min 0
Domyślnie

Coś w tym jest. W komentarzach żółć:

http://www.scigacz.pl/BMW,GS,Trophy,...dow,21567.html
JarekO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.09.2013, 16:39   #14
Sub
 
Sub's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Południe
Posty: 990
Galeria: Zdjęcia
Sub jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 6 dni 21 godz 9 min 32 s
Domyślnie

Jako beemiarz (nie uczestniczący w eventach branżowych), po lekturze opisu spędu w "Komaczy" nasuwa mi się jedno słowo: żenada...
__________________
https://imgur.com/bvK9oxa
*ADViet Ride 2023*
Sub jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.09.2013, 18:17   #15
wolly


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Łódź
Posty: 1,279
Motocykl: RD01
wolly jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 15 godz 53 min 3 s
Domyślnie

Prawda leży jak zwykle po środku, nie żebym bronił jednej czy drugiej strony ale trzeba też wysłuchać innych http://www.advrider.pl/viewtopic.php?f=18&t=13702 a potem nabijać na pal , masz może foty tej dramatycznej wtopy która potrzebowała Asistans bo z opisu to mam wrażenie że tylko kierownica wystawała z błota ,duży plus że nie zostawiliście bliźniego na pożarcie przez sforę lub misia YOGI
wolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.09.2013, 19:28   #16
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

k...wa 'Na podbój beskidów'... jak się czyta takie teksty to po prostu czuję jak mi się zawleczka z petardy wysuwa.
no nic - kto będzie się chciał poczuć prawdziwym globtrotuarem w gronie innych podobnych sobie to dalej będzie tam jeździł.
mam nadzieję, że niektórzy uczestnicy wyjęli jakąś lekcję z tego 'eventu' i właściwe wnioski pozwolą im następnym razem lepiej wydać swoje pieniądze bo co do tego, że organizatorzy wniosków raczej nie wyciągną to wątpliwości nie mam.

jako świeżo upieczony beemiarz i jako nie taki znowu świeży motocyklista dodam na koniec, że mam głęboko w poważaniu takie imprezy.

matjas
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.09.2013, 19:40   #17
Mirek Swirek
BANDA LUBLIN
 
Mirek Swirek's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Lublin
Posty: 3,950
Motocykl: RD04
Przebieg: Kręcony
Mirek Swirek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 3 dni 14 godz 24 min 30 s
Domyślnie

Ciężko mi się jest z Panem powyżej nie zgodzić...
Wiele nie wniosłem i nie często klepie kogoś po pleckach. Matjas wyjął mi te słowa z ust.
Mirek Swirek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.09.2013, 20:08   #18
wolly


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Łódź
Posty: 1,279
Motocykl: RD01
wolly jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 15 godz 53 min 3 s
Domyślnie

Impreza czysto komercyjna i do tanich nigdy nie należała właściciele śmigieł tak się chyba izolują , jak to ktoś napisał dla WĄSACZY , MATIAS pewnie przed offem nie odkręcasz soczewek bo ich nie masz a tam to standard , hasło reklamowe jak każde inne- nie wiem gdzie jeździli ale chyba z opisu pasuje Mi na drogę przez Duszatyn kiedyś drogi te były dostępne jeździła kolejka a brody były bez wstrętnych płyt ale niestety cywilizacja wchodzi wszędzie , na zdjęciach widać ze frekwencja jednak jakaś była i chyba będzie , a lekkie przeoranie przyrody (drogi leśnej za znakiem lub rampą ) przez BMW, czy AT niczym się nie różni dla litery prawa.
wolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.09.2013, 20:22   #19
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

apropos offa to się w tym roku niestety nie utytłałem. wogle... tylko troszkę szutru banditem.
wiesz Wolly... ja mam gdzieś prawo ogólnopolskie bo prawo lokalnie jak dla mnie stanowić powinno nadleśnictwo i być z tego rozliczane. co las to inne uwarunkowania i w jednym przejazd może coś zniszczyć a w innym to będzie bez problemu - jeśli ktoś mądrze gospodaruje zasobami leśnymi to kilka przejazdów drogami, po których i tak doginają na co dzień służbowe łaziki czy sprzęt do zrywki, nie uczyni żadnej szkody - JEŚLI to może się oprzeć o oficjalną kasę 'na las' i swoisty weekendowy 'carnet de passage' na taką okoliczność to nie widze przeszkód aby taki proceder miał miejsce. dawno temu mówiłem o tym, że jestem za 'winietą na las' dla offroadowców z głową i nic się w tym temacie nie zmieniło ale na to musi jeszcze upłynąć spooooro wody w wiśle.
tak piszę o tym offie bo o BMW i ich czelendżu już napisałem. każdy powinien mieć prawo do eksploatowania zasobów leśnych poza parkami narodowymi - tylko takie głupie i nieżyciowe mamy ustawodawstwo /i ustawodawców/.

matjas
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.09.2013, 20:45   #20
wolly


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Łódź
Posty: 1,279
Motocykl: RD01
wolly jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 15 godz 53 min 3 s
Domyślnie

o winiecie możesz zapomnieć , niestety prawo mamy i chyba dobre , nadleśniczy może być fajny gościu ale zostają NAWIEDZENI zieloni/ jak nie okres lęgowy ptaków to głodny miś YOGI itp i jak nie kijem to pałą . Ostatnio widziałem czeską reklamówkę ministerstwa transportu o jeździe Offem motocyklem szkody ekologiczne itp kara w przeliczeniu jak złapią do 16000PLN niestety UNIA może coś więcej napisze MYKU jak to jest w Germani ale takiej samowoli jak u nas chyba nie ma .
wolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Podsumowanie sezonu 2013 Carlos Inne tematy 19 18.02.2014 20:31
IZI kalendarz 2013 - podsumowanie jochen Imprezy forum AT i zloty ogólne 1 08.02.2013 13:19


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.