Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29.06.2018, 23:59   #41
Misza
22.10.2006, DTN :)
 
Misza's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kąty Wrocławskie
Posty: 3,778
Motocykl: RD07
Przebieg: IIszlif
Galeria: Zdjęcia
Misza jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 miesiące 3 tygodni 2 dni 15 godz 44 min 51 s
Domyślnie

Wystarczy 100 skinów którzy zaproszeni brakiem policji sobie wejdą i nastukają pokojowemu patrolowi. Sorry majstry ale impreza jest darmowa, każdy może sobie wejść, nie ma absolutnie żadnej segregacji w sensie "kupił bilet-nie kupił biletu". Czasy są niespokojne a komendant ryzykuje stołkiem jakby coś się stało. To i tak cud, że w środku styranizowanej Europy ktoś robi w miarę wolny festiwal. Nie moja bajka za bardzo światopoglądowo ale nie przeszkadza mi. Bywałem tam dawniej i ostatnimi laty. Powiem tak... te ostatnie lata jeździłem wyłącznie dla kilku ludzi przyjezdznych i lokalnych () nie dla festiwalu. Dawniej jak się było nastoletnim hipisem to nawet taki festiwal super ale już nie bardzo...
__________________
Real adventure starts where road ends...

-AT RD07 Big Bore 'Troll Bagnisty, ziejący ogniem z regulatora Diabeł Pustynny'


http://www.youtube.com/user/Miszapoland
Misza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.06.2018, 00:38   #42
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,177
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 22 godz 44 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał dubel Zobacz post
Pierdolone k...,.., ..... ....bane jak zwykle okoniem do WOSP i Woodstock! Byle dojebac, zniszczyc za wszelka cene, ale my sie nie damy! To nasz siwat i
https://polandrockfestival.pl/aktual...drock-festival
Dubelku proszę wykasuj w przyszłości nazwę partii....jestem sercem z wpisem, ale obraza to zwolenników - a tu forum bez polityki. Sypią się zgłoszenia
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.06.2018, 02:45   #43
RysiekO
 
RysiekO's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Piaseczno
Posty: 309
Motocykl: Dryna cztyrysta
Przebieg: ipobieg
RysiekO jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 8 godz 57 min 16 s
Domyślnie

2 lata temu wracając z ostatniego koncertu wyskoczył do mnie i dziołchy, kiedy wracaliśmy do wioski motocyklowej, a ta była przez mały zagajnik, jakiś fagas z "palalizatorem" w latarce, takim straszakiem. Dostał w ryj gdy Owsiak dziękował ze sceny i nawoływał abysmy kochali się wszyscy... status, nie status, ale na tyle luda kilku potrafi się znaleźć szukających wrażeń innych niż konwencja festiwalu nawołuje :/
__________________
Łąki łan
RysiekO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.06.2018, 09:09   #44
Mhv
Michał
 
Mhv's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Siedlce-Warszawa
Posty: 2,132
Motocykl: RD07a
Przebieg: do neg.
Mhv jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 5 dni 16 godz 36 min 31 s
Domyślnie

Dokładnie tak..popieram to co powyżej i to co pisze Misza, a naprawdę nie zdziwiłbym się gdyby zdarzyły się jakieś prowokacje. Nie byłem nigdy, kiedyś chciałem ale nie wyszło i w sumie nie żałuję. Jeśli kiedyś przyjadę to na spotkanie czarnuchów
Ale nie trzeba zbyt dużej wyobraźni..ludzi są jacy są. Impreza otwarta, mało kontroli, zjeżdżają się tam różne elementy, także narkomani, erotomani oraz inni, nazwijmy to "dziwni ludzie" (są tacy), także ci, którzy mają po alkoholu różne problemy z machającymi rękami. Na pewno jest to mniejszość, ale na pewno są. Wg mnie trzeba tego dobrze pilnować, może się komuś niewinnemu stać krzywda..argument że do tej pory było w miarę spokojnie jest słaby, ludzie są coraz bardziej popieprzeni a czasy niespokojne.
Dla jasności - politykowanie to jest po obu stronach i każdy ma swoje racje. Mnie żadna ze stron sporu nie przekonuje, proponuję wyluzować, każdy ma swoje racje, ale nie potrafią ze sobą rozmawiać,
pozdro.
Mhv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.06.2018, 10:06   #45
diverek
Amator podwórkowy
 
diverek's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
diverek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 20 min 43 s
Domyślnie

Impreza podwyższonego ryzyka, jak to zwykle bywa, i w tym roku, będzie też i u nas. Ci co byli wiedzą że po jeżynie na spirytusie, światło szybko gaśnie. Niestety w tym roku nie będzie truskawki z bitą śmietaną. Jak wcześniej wspomniałem, w tym roku zagości w naszych kieliszkach, szklankach i kubkach - nalewka z akacji. W tym roku gałęzie uginały się od białego kwiatostanu. i najstarsi górale nie pamiętają takiego urodzaju. No to skorzystaliśmy, pszczoły były zazdrosne. Ale co tam... Nigdy wcześniej czegoś takiego nie robiłem. To będzie premiera. A sami wiecie że na premierach, wypada bywać. Może likarstewka akacjowego nie zabraknie. Liczę że wyjdzie tego ze 20 litrów i obejdzie się bez kaca. No i że w tym roku Łysy, choć jeden dzień z tej imprezy zapamięta.
__________________
Gdyby Bóg popierał przedni napęd, to ludzie chodziliby na rękach...
diverek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.06.2018, 11:43   #46
luźno kieta
Odi Profanum Vulgus
 
luźno kieta's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: FZG/SRB
Posty: 332
Motocykl: RD04
Przebieg: 60 +
luźno kieta jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 20 godz 39 min 37 s
Domyślnie

Inicjatywa fajna, ale niestety i tam wdarła się brudna polityka, organizatorzy deklarują apolityczność, jednakowoż w ubiegłym roku ściskali się z przedstawicielami opozycji na scenie. Impreza podwyższonego ryzyka? owszem i to wielokrotnie podwyższonego! Bez jakiegokolwiek sprawdzenia można wnieść/wwieść co się tylko chce. Misza ma sporo racji pisząc o stołkach i o cudzie, że festiwal w ogóle się w tym roku odbędzie. Gdyby nie daj Boże doszło do jakiejkolwiek prowokacji ze strony przeciwników festiwalu, albo co gorsza faktycznego, zaplanowanego aktu przemocy, konsekwencje były by tragiczne. Specjalnie nie piszę co można by zrobić żeby doprowadzić do katastrofy, aby nikt nie posądził mnie o jakiekolwiek próby nakłaniania do tego, ale wierzcie mi że naprawdę nie potrzeba wielkich starań by podpalić beczkę z prochem.
A co do politykowania to jeszcze się nie zdarzyło tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Ci co rządzą mają swoich zwolenników i przeciwników, a tutaj mamy i jednych i drugich, to że potrafimy znaleźć wspólny język, patrząc przez pryzmat naszego moto-skrzywienia to jest zacne! Reasumując, czy pojadę na Kostrzyn w tym roku? owszem ze względu na muzykę i na Was.
Darz Bór.
__________________
luźno kieta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.06.2018, 15:55   #47
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Dziękuję "kolegą" za "uprzejmie donosze i prosze o bana" jest to moje pierwsze ostrzezenie od ponad 9 lat udzielania sie na forum. Znając swój nie wyparzony pysk aż dziw bierze że dopiero teraz. Wpis bardzo emocjonalny ale dziś rowniez nie zmienił bym w nim ani jednego slowa. Wszystkim urażonym kij w oko bo w .... To by pewnie frajda była.

Wracając do tematu to tych hipotecznych 100 skinow to należy pamiętać że jest tam oprócz wolontariuszy profesjonalna ochrona i policja która jak myślę grupke 100 zmusiła by w 3 minutki. Wszystkie inne imprezy mają normalny status tylko ta ma podwyższone ryzyko, w zeszłym roku religijny szabat młodzieży gdzie zagrożeń było mnóstwo a zagrożenia o wiele większe miał status normalny. Opener kto był ten wie co tam się dzieje , normalny status . Ehhh ...

Jeszcze dodam na koniec że pomimo ostrego języka mój post nie był skierowany osobowo, a przekleństwa podkreslaly tylko emocje jakie mi towarzyszyły. Nie sądzę że ktokolwiek powinien się poczuć urażonym chyba że ma codzienną sraczke to co innego...
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.06.2018, 16:51   #48
luźno kieta
Odi Profanum Vulgus
 
luźno kieta's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: FZG/SRB
Posty: 332
Motocykl: RD04
Przebieg: 60 +
luźno kieta jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 20 godz 39 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał dubel Zobacz post
Dziękuję "kolegą" za "uprzejmie donosze i prosze o bana" jest to moje pierwsze ostrzezenie od ponad 9 lat udzielania sie na forum. Znając swój nie wyparzony pysk aż dziw bierze że dopiero teraz. Wpis bardzo emocjonalny ale dziś rowniez nie zmienił bym w nim ani jednego slowa. Wszystkim urażonym kij w oko bo w .... To by pewnie frajda była.

Wracając do tematu to tych hipotecznych 100 skinow to należy pamiętać że jest tam oprócz wolontariuszy profesjonalna ochrona i policja która jak myślę grupke 100 zmusiła by w 3 minutki. Wszystkie inne imprezy mają normalny status tylko ta ma podwyższone ryzyko, w zeszłym roku religijny szabat młodzieży gdzie zagrożeń było mnóstwo a zagrożenia o wiele większe miał status normalny. Opener kto był ten wie co tam się dzieje , normalny status . Ehhh ...

Jeszcze dodam na koniec że pomimo ostrego języka mój post nie był skierowany osobowo, a przekleństwa podkreslaly tylko emocje jakie mi towarzyszyły. Nie sądzę że ktokolwiek powinien się poczuć urażonym chyba że ma codzienną sraczke to co innego...
Ale mimo wszystko przyjedziesz?
__________________
luźno kieta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.06.2018, 17:33   #49
EmilD
 
EmilD's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Warszawa / Bełchatów
Posty: 263
Motocykl: RD04
Przebieg: Rośnie
EmilD jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 3 dni 1 godz 49 min 24 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał dubel Zobacz post
Dziękuję "kolegą" za "uprzejmie donosze i prosze o bana" jest to moje pierwsze ostrzezenie od ponad 9 lat udzielania sie na forum. Znając swój nie wyparzony pysk aż dziw bierze że dopiero teraz. Wpis bardzo emocjonalny ale dziś rowniez nie zmienił bym w nim ani jednego slowa. Wszystkim urażonym kij w oko bo w .... To by pewnie frajda była.

Wracając do tematu to tych hipotecznych 100 skinow to należy pamiętać że jest tam oprócz wolontariuszy profesjonalna ochrona i policja która jak myślę grupke 100 zmusiła by w 3 minutki. Wszystkie inne imprezy mają normalny status tylko ta ma podwyższone ryzyko, w zeszłym roku religijny szabat młodzieży gdzie zagrożeń było mnóstwo a zagrożenia o wiele większe miał status normalny. Opener kto był ten wie co tam się dzieje , normalny status . Ehhh ...

Jeszcze dodam na koniec że pomimo ostrego języka mój post nie był skierowany osobowo, a przekleństwa podkreslaly tylko emocje jakie mi towarzyszyły. Nie sądzę że ktokolwiek powinien się poczuć urażonym chyba że ma codzienną sraczke to co innego...
Dubel wypijemy zdrowie tych "kolegów" chillując się pod brzozą
EmilD jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.06.2018, 22:37   #50
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał luźno kieta Zobacz post
Ale mimo wszystko przyjedziesz?
Ale mimo co? Ze bana z obozu wladzy chce zrobic wszystko by rozwalic impreze ? Czy mimio tego ze sa naszym forum sygnalisci? I jedno i drugi nie jest mnie w stanie zatrzymac ani zmienic mojego podejscia do tematu.


Cytat:
Napisał EmilD Zobacz post
Dubel wypijemy zdrowie tych "kolegów" chillując się pod brzozą
Tak bedzie i zeby to ich glowa pozniej bolala no i oczy od kija ....

Za duzo fajnych ludzi tu jest by przejmowac sie marginesem, mimo to zauwazalnie coraz mniej trzody, dzidy i najepki a coraz wiecej ............................. (mam jedno ostrzezenie, wiecej mnie nie nada)
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Woodstock 2017 Dubel Imprezy forum AT i zloty ogólne 98 09.08.2017 18:22
Woodstock 2016 :D Dubel Imprezy forum AT i zloty ogólne 196 01.08.2016 11:09
Woodstock 2015 Dubel Imprezy forum AT i zloty ogólne 174 05.07.2016 08:55


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.