Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03.08.2017, 10:55   #1
felkowski
 
felkowski's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawka
Posty: 1,482
Motocykl: RD07a
Przebieg: 66666
Galeria: Zdjęcia
felkowski jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 19 godz 14 min 53 s
Domyślnie rajd felkowski reaktywacja 23.09

Felki Reaktywacja
Chyba mi się ostatnio coś z głową porobiło. Właściwie nie wiem od czego. Może za dużo oglądam telewizji ? Może to sprawa zbyt dużej fali emigracji przewalającej się przez moje cztery kąty. A może po prostu to kwestia cieknącego kranu w kuchni. W każdym razie dziś we wczesnych godzinach porannych Morfeusz, Trinity i ten trzeci w skórze opuścili moją gawrę pierwszym porannym PKeSem. Zabójcza dyskusja toczyła się całą noc, niczym w naszym parlamencie. Wszyscy byliśmy w mocno zużytym stanie. No ale to już takie standardy dobrej zmiany. Zaległem sobie na posłaniu szczęśliwy, że wreszcie już sobie poszli i zmrużyłem oczko. Gdy obudziłem się ciut świt, kole południa, na stole znalazłem kartkę ze starannie wykaligrafowanym jednym słowem REAKTYWACJA. Ki hu….? Może Wy wiecie o co kaman ?
W dzikim szale zbiegłem na dół do przystanku, ale Pekaesa którem odjechali już dawno nie było…


O co kaman ?
O to co zawsze. Każdy ma swoje. Morfeusz twierdził, że ważny jest zbawczy sen. Że należy się twórczo zresetować po odłączeniu od matrixu. Trinity wskazywała na aspekt społeczny przedsięwzięcia. A ten trzeci po prostu chce przywalić w mordę Smitsowi . No i długo by tak jeszcze wymieniać, ale i tak wszyscy wiedzą, że chodzi o detox rumiankiem i szałwią lekarską.
__________________
felkowski
sikanie z wiatrem to chodzenie na łatwizne
felkowski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
rajd felkowski felkowski Imprezy forum AT i zloty ogólne 38 05.09.2012 21:11
XII rajd felkowski felkowski Imprezy forum AT i zloty ogólne 1 20.09.2008 17:47


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.