Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28.05.2009, 07:59   #11
klanol
:O
 
klanol's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: warszawa
Posty: 683
Motocykl: RD07
Przebieg: 38000
Galeria: Zdjęcia
klanol jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 21 godz 22 s
Domyślnie

niestety, komercja depcze swymi brudnymi buciorami wszystko co ma jakąkolwiek wartość. niedawno byłem na weselu w Giżycku (stąd ta fotka powyżej i poniżej) i trochę pojeździłem puszką po okolicy. śluza w Mamerkach (Leśniewo) jest obecnie przerobiona na "park linowy" czyli jest upstrzona linami, kotwami i innym kałem. za oglądanie ów atrakcji płaci się co prawda jednego zyla, ale to już nie ten klimat. dobrze, że choć linia mołotowa pozostaje jak na razie dzikim i milczącum świadkiem historii. przy okazji polecam ten odcinek w puszczy augustwoskiej jak ktoś będzie w okolicy (Lipsk itp)
__________________
:O
klanol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19.06.2009, 14:47   #12
lazyjack
 
lazyjack's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Bielsk Podlaski
Posty: 99
Motocykl: RD07
Przebieg: milowy
Galeria: Zdjęcia
lazyjack jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 13 godz 34 min 3 s
Domyślnie

od strony jeziora mamry zachowany jest kompleks bunkrów .wszystko płatne ale to sągrosze.to jest około 5km w lini prostej za tą śluzą.można tam dojechać asfaltem ,albo prubować wzdłuż kanału chociaż ścieżki są wąskie i może być ślisko .cały kanał miał łaczyć mazury z zalewem wiślanym a dalej ...
niemcy zaprzestali budowy w 1938r.zwiedziłem go pieszo chyba 5 razy naprawdę polecam ,mieli świetnych geodetów
lazyjack jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Z Polski na Kolski :) Ronin Trochę dalej 58 27.06.2012 17:22
Mapy Polski do Igo czosnek Mapy 13 30.06.2011 10:54
Polski Dakkar 11-12.06.11 AmberBamber Imprezy forum AT i zloty ogólne 5 23.06.2011 10:15


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.