Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28.02.2011, 20:50   #311
deptul
 
deptul's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Katowice
Posty: 1,249
Motocykl: RD07a
deptul jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 39 min 57 s
Domyślnie

A jeśli ktoś z okolic Katowic ma problem z kalendarzem to zapraszam do siebie po odbiór.
deptul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.03.2011, 16:04   #312
Murderone


Zarejestrowany: Dec 2010
Posty: 11
Motocykl: RD03
Murderone jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 godz 11 min 38 s
Domyślnie

Czy ja mógłbym prosić o jakieś namiary na kolegę Sambora? Ma włączony kompletny ignor na moją osobę, na prywatne wiadomości nie raczy odpowiedzieć a pieniądze za kalendarz przyjął i jakoś nie mam zamiaru sprawy ot tak zostawić... Bez obawy, nie planuję dzwonić/mailować z pogrożkami czy coś podobnego, ale po kilku zapewnieniach że kalendarz poszedł i nic po prostu chciałbym raz solidnie sprawę wyjaśnić najlepiej telefonicznie lub mailowo.
Murderone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.03.2011, 18:34   #313
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,667
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 20 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Murderone Zobacz post
Czy ja mógłbym prosić o jakieś namiary na kolegę Sambora? Ma włączony kompletny ignor na moją osobę, na prywatne wiadomości nie raczy odpowiedzieć a pieniądze za kalendarz przyjął i jakoś nie mam zamiaru sprawy ot tak zostawić... Bez obawy, nie planuję dzwonić/mailować z pogrożkami czy coś podobnego, ale po kilku zapewnieniach że kalendarz poszedł i nic po prostu chciałbym raz solidnie sprawę wyjaśnić najlepiej telefonicznie lub mailowo.
Nie jest rzecza latwa wyslanie pol tony kalendarzy.. Nie mialem ochoty tego robic - podparlem sie synem. Po doswiadczeniach ubieglorocznych polecilem wszystkie wysylac poleconym lub kurierem. Kalendarze szly w goracym okresie przedswiatecznym, poczta przynala sie do "zagubienia" pewnej ilosci przesylek. Wiele wrocilo jako nieodebrane z poczty. Pozniej moj syn mial sesje, ja na glowie gazete i troche kulala komunikacja. W kazdym razie sporo sie nauczylem przy tej okazji. Zwracam wiec tylko uwage, ze nie placiles mi tylko mojemu synowi. Fakt, prosilem o to.
A tak merytorycznie: temat wysylki kalendarzy z mojej strony jest zakonczony. Pare osob nie dostalo i prosilo o zwrot pieniedzy - z tego co wiem otrzymali kase na konto. Rozumiem ze do Murderone kasa nie dotarla. Faktycznie nie ja przelewalem. Sprawdze wieczorem czemu tak jest.
Sorki, ale myslalem ze temat kalendarzy mam zalatwiony. Jesli jeszcze jest ktos z podobnym problemem prosze o info. Tylko nie na PW please!
Mailem.
Mozna przeciez wyslac za pomoca forum.
Odpowiem.
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.03.2011, 19:38   #314
kotwas


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Włocławek
Posty: 39
Motocykl: TA 600v
kotwas jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 13 godz 55 min 34 s
Domyślnie

Mam jeden na zbyciu. We włocławku..
kotwas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.03.2011, 12:02   #315
Murderone


Zarejestrowany: Dec 2010
Posty: 11
Motocykl: RD03
Murderone jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 godz 11 min 38 s
Domyślnie

Zdażył się cud niesamowity, tzn. właśnie dotarł do mnie kalendarz, za co bardzo dziękuję! Natomiast jakkolwiek strasznie jest mi przykro że zaistniała taka sytuacja i jakkolwiek rozumiem wszystkie problemy, swego czasu korespondowaliśmy na i kontakt się*urwał na stwierdzeniu "proszę podać adres, wyślę kalendarz ponownie" i od tego czasu cisza - ani odpowiedzi, ani kalendarza. Wystarczylo wysłać dwa słowa wyjaśnienia, jakieś info że lepiej wysyłać wiadomości na maila - cokolwiek. Nie ma się więc co tłumaczyć czy wyjaśniać, tylko podziękować samemu sobie za gapiostwo/niedopatrzenie/lenistwo/nieudolność - cokolwiek co zadziałało tym razem. Wina jest Waćpana, wypominam to raz, teraz i na tym poprzestanę, proszę tylko nie ściemniać że było inaczej. No i jeszcze raz dziękuję za kalendarz!
Murderone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.03.2011, 16:14   #316
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,667
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 20 min 20 s
Domyślnie

Korespondowalismy. Napisalem ze wysle. Wyslalem.
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.03.2011, 16:35   #317
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Jak zostanie, jaki pognieciony jakiś. To ja poproszę na pamiątkę.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.03.2011, 21:31   #318
bertorelli
 
bertorelli's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 16
Motocykl: RD07
Przebieg: 45000
bertorelli jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 13 godz 36 min 20 s
Domyślnie

Samborze, jako, że mam identyczny problem jak Murderone (wysłałem 2 wiadomości z namiarami na konto z którego przyszła kasa) proszę o sprawdzenie. Jeżeli można jeszcze odebrać kalendarze w Warszawce to chętnie to załatwię (zamawiałem 4). Jeśli nie to proszę o przelewik back. Pozdrawiam, Bertorelli
__________________
Pozdrawiam
Bertorelli
bertorelli jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.03.2011, 22:16   #319
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Mogę Ci za dnia je gdzieś podrzucić. Mam na stanie trochę kalendarzy... Mieszkam w centrum Warszawy
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.03.2011, 13:53   #320
bertorelli
 
bertorelli's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 16
Motocykl: RD07
Przebieg: 45000
bertorelli jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 13 godz 36 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rambo Zobacz post
Mogę Ci za dnia je gdzieś podrzucić. Mam na stanie trochę kalendarzy... Mieszkam w centrum Warszawy
Witam Cię, będę niezmiernie wdzięczny, jakbyś był w okolicy Woli, Ul. Skierniewicka 16/20, (teren Cefarm, wjazd od Siedmiogrodzkiej) firma COMPSET, jeśli nie podaj namiar na siebie to podjadę.

Pozdrawiam
Bertorelli
501712716
__________________
Pozdrawiam
Bertorelli
bertorelli jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.