Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Uklad paliwowy i wydechowy

Uklad paliwowy i wydechowy Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, , tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki, pompy paliwa elektryczne i podcisnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 13.03.2018, 18:34   #1
Adamo0124


Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 24
Motocykl: RD07
Adamo0124 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 11 godz 8 min 9 s
Domyślnie problem po wymianie filtra paliwa

Witam, wymieniłem cieknący filtr paliwa, pomyliłem się i założyłem go odwrotnie, zapaliłem motor chodził chwilę i zaczął szarpać jakby na jednym garze chodził, jakby paliwo nie dochodziło, obroty na ssaniu około 1 tysiąca, i zgasł, później jeszcze tak chodził jak odpaliłem miał tak ciężko na ssaniu i puścił na wysokie po kilku minutach, na drugi dzień to samo ale juz cały czas miał ciężko, oblukałem wtedy że jest odwrotnie ten filtr i go zamieniłem odwrotnie zgodnie ze strzałką, po tym dalej to samo, nawet jak motor odstał kilka dni to też po odpaleniu na ssaniu chwilę chodzi bardzo ciężko i gaśnie, jak dam na siłę gazu to nieraz przy gazowaniu strzeli z tłumika, zauważyłem też ze przy jednej świecy jest mokro, czy to mozę być tylko kwestia zalanych świec czy cos więcej? proszę o pomoc może ktoś miał kiedyś podobną sytuację, pewnie coś rozwaliłem ale nie wiem o co chodzi, jak narazie nic się nie dotykam, motor mam od miesiąca, africa twin rd07a
Adamo0124 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
problemy po wymianie kabli pradnicy szynszyll Układ elektryczny i zapłonowy 9 27.07.2010 09:41
Trykanie po wymianie napędu. paku Silnik, sprzęgło, skrzynia 14 26.07.2010 14:15
Regulacja Gaznika po wymianie filtra powietrza BartekBBI Uklad paliwowy i wydechowy 33 13.09.2009 19:53


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.