Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Rama, zawieszenia, napęd

Rama, zawieszenia, napęd Montaż i demontaż łańcucha, zębatek, zawieszenia przedniego i tylniego, centralki i bocznej podstawki, wahacza z ułożyskowaniem. Numery ram, kierownice, rodzaje łancuchów, podnóżki, półki.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 02.08.2016, 07:19   #1
monkees


Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Warszawa
Posty: 23
Motocykl: RD07
monkees jest na dystyngowanej drodze
Online: 12 godz 44 min 8 s
Domyślnie Stukotanie w okolicach napędu - prośba o pomoc w diagnozie

Witam

od pewnego czasu w mojej Africe doświadczam dziwnego stukotanie przy niższych obrotach. Pierwotnie myślałem, że to po prostu zużyty napęd ociera o coś podczas hamowania silnikiem. Napęd zmieniłem - sprawdziłem czy o nic nie ociera, nie stwierdziłem żadnych nieprawidłowości, a dźwięk nadal słychać. Zaznaczam, że zdarza się to przy rozgrzanym motocyklu. Poniżej filmik - stukotanie najlepiej jest słyszalne przy redukcji (2:06).

Pomóżcie proszę. W II połowie sierpnia robię z dziewczyną ponad 3 tys. km i bardzo chciałbym żeby wszystko działało bez zarzutu.




https://www.youtube.com/watch?v=Zv24Tu3yeZg

Pozdrawiam

Maciej Bułtowicz

Ostatnio edytowane przez monkees : 02.08.2016 o 07:23
monkees jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Tags
stukotanie


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
pomoc w okolicach Wielunia adniem21 Inne tematy 6 20.07.2015 09:00
Prosze o pomoc w diagnozie. teddy-boy Silnik, sprzęgło, skrzynia 32 06.07.2015 12:02
Keihin FCR 39 - potrzebna pomoc w Krakowie/okolicach electro Uklad paliwowy i wydechowy 11 14.08.2013 18:25


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.