Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29.10.2022, 11:36   #1
GregoryS


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Zabrze
Posty: 1,125
Motocykl: ATAS 2019
Przebieg: 11000
GregoryS jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 14 godz 24 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał fassi Zobacz post
Gregory, prąd z kopalin będzie tylko drożeć? Rozumiem że ze słońca będzie tanieć tak?
Masz racje Faziku, jak zawsze. Moj blad. Slonce wkrotce zgasnie i bedzie dupa a nie prad, za to wegla i ropy nigdy nam nie zabraknie wiec nie ma powodu zeby ich ceny szly w gore

Z niemiecka rewolucja energetyczna tez jezdzilismy tam i nazad ze 30 razy. Pisalem Ci ze Niemcy popelnili kilka krytycznych bledow - jak i Polacy. Niemcy wylaczyli atomowki opierajac sie na tanim ruskim gazie jako etap przejsciowy - ale wciaz o ile pamietam liczony na dekady. Na gazie importowanym ktorego nie maja. Surowcu kopalnym ktorych przeciez zaciekle bronisz. Atomowki wylaczone, elektrownie na importowany gaz stoja - rynek sie nie bilansuje, ale Ty nie do..alasz sie do gazu... czy importowanej ropy, Ty wrecz odwalasz rejtana broniac ich zaciekle ! Zeby bylo smieszniej, Ty piszesz ze to wina... OZE. Ja nie ogarniam tej Twojej rzeczywistosci, i w sumie nawet juz nie mam ochoty.
Podsumowujac - to byl moj ostatni wpis w Twoja strone Fazik, jesli nie zrozumiales poprzednich 30 to i kolejny 31 nic nie wniesie, szkoda mi juz na to czasu. Pal oponami, gnoj oze, rob co chcesz. I pisz jak budowa domu idzie, bo to byl jedyny Twoj temat ktory czytalem ze szczerym zainteresowaniem.
GregoryS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jest ktoś z Garwolina? tomekv4 Inne tematy 2 06.11.2009 22:34
Czy jest ktos z Norwegii? sambor1965 Inne tematy 13 03.10.2009 13:45


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.