Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28.04.2010, 00:00   #11
7Greg
 
7Greg's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: DW
Posty: 4,449
Motocykl: Pyr pyr
Przebieg: dowolny
Galeria: Zdjęcia
7Greg will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 4 godz 54 min 41 s
Domyślnie

Moderatorze szanowny. Zmień proszę tytuł i posprzątaj śmiecie.
To ważny dział tego forum,. Ktoś poświęcił sporo czasu aby tak wyglądał i jeżeli już podjąłeś się pilnowania to nie bądź tylko "zielonym ubrankiem"

A Ty kolego Wójcik, czy zanim napisales posta to zerknąłeś tu - http://africatwin.com.pl/announcement.php?f=71

albo chociaż tu - http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=5542

Ostatnio edytowane przez 7Greg : 28.04.2010 o 00:02
7Greg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.04.2010, 00:44   #12
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał JARU Zobacz post
Kiedyś słyszałem, że w Egipcie nie można mieć urządzenia z gps czy to obowiązuje? Też warto żeby kolega wiedział
już można. Ale w Serbi i Montenegro dalej nie można mieć cb-radia
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.04.2010, 11:17   #13
Lewar
Niepozorny
 
Lewar's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wiocha na Jurze, bliżej Krakowa niż Częstochowy
Posty: 561
Motocykl: Bardzo stara Teresa
Lewar jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 20 godz 11 min 8 s
Domyślnie

Ło matko !!! Wójciku ale mieszasz...Ten post co go usunąłem dotyczył czego innego.
Grzesiu, nie wszystko musi być tak jak TY uważasz. Wątek uważam za bardzo interesujący bo uczy przede wszystkim tego, że trzeba trochę zadać sobie trudu i zdobyć informację o krajach, do których chce się jechać.
Ale może ktoś się także przy okazji dowie, że istnieje coś takiego jak CPD i gdzie się jeździ w konwojach ( do Murmańska ? )
A ty Rambo nie dokładaj do pieca...
A tak w ogóle to usadźta dupy na motory i pojeździjta trochę bo wam się w głowach miesza, co ja za 3 godziny robię i nie będzie mnie tu do 10 maja więc możeta się w tym dziale poobrażać na śmierć i ja na to nic nie poradzę bo tam gdzie jadę, czyli w pizdu, nie ma internetu.
__________________
Moja jest tylko racja bo to Święta Racja.
A nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza bo moja racja jest najmojsza i tylko ja ją mam.
( Dzień Świra )
Kocham Łódź
Lewar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.04.2010, 11:28   #14
7Greg
 
7Greg's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: DW
Posty: 4,449
Motocykl: Pyr pyr
Przebieg: dowolny
Galeria: Zdjęcia
7Greg will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 4 godz 54 min 41 s
Domyślnie

Drogi Witku, nie neguję przecież ważności tego tematu. Tylko tytuł jest delikatnie mówiąc nic nie mówiący, a i docinki towarzystwa nie wnoszą nic interesującego.

Nic poza tym

Ostatnio edytowane przez 7Greg : 28.04.2010 o 13:17
7Greg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.04.2010, 20:26   #15
Ola
wondering soul
 
Ola's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,364
Motocykl: KTM 690 enduro, Sherco 300i
Galeria: Zdjęcia
Ola jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 23 godz 11 min 8 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał 7Greg Zobacz post
Moderatorze szanowny. Zmień proszę tytuł i posprzątaj śmiecie.
To ważny dział tego forum,. Ktoś poświęcił sporo czasu aby tak wyglądał i jeżeli już podjąłeś się pilnowania to nie bądź tylko "zielonym ubrankiem"
Nie wiem co masz na celu, pisząc to co powyżej. "Zielone ubranka" tu zaglądają regularnie i zgodnie ze swoimi, jak widać nekoniecznie pokrywającymi się z Twoimi, przekonaniami "czuwają nad sytuacją". Usuwanie wszystkiego w pień nie zawsze (a raczej rzadko) jest dobrą metodą.

Tytuł zmieniłam żeby łatwiej było znaleźć temat.

BTW - do Tybetu też się podobno nie dało wjechać, jak i do Turkmenistanu wtedy kiedy tam byłam. Tak mi regularnie donoszono. A jednak się dało. Więc nie demotywujcie od razu tych, którzy się zastanawiają na swoimi wyprawami. Może akurat ktoś będzie pierwszy, komu się uda coś, co uchodzi za niemożliwe - przecież tego wykluczyć nie można. To, że powinno się poszukać różnych informacji zanim zada się pytania, to już inna kwesia.

Pozdrawiam
__________________
Ola

Ostatnio edytowane przez Ola : 29.04.2010 o 00:39
Ola jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.04.2010, 08:33   #16
chomik
 
chomik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Nibylandia
Posty: 2,466
Motocykl: RD37 RD07a T7-WR
Przebieg: 666
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 49 min 54 s
Domyślnie

Myślę, że do Egiptu bez CPD też by się dało wjechać kwestia odpowiedniego smarowania władz Wjeżdżający z nami Angole mieli niezgodność CPD z dokumentami i vin w samochodzie i teoretycznie nie mieli CPD zajęło im to kolejne 12 godzin by wjechać i spali w namiocie na przejściu granicznym ale wjechali... Wszystko jest do przejścia, trzeba tylko wsiąść i jechać...
chomik jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29.04.2010, 09:16   #17
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,666
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 2 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ola Zobacz post
Nie wiem co masz na celu, pisząc to co powyżej. "Zielone ubranka" tu zaglądają regularnie i zgodnie ze swoimi, jak widać nekoniecznie pokrywającymi się z Twoimi, przekonaniami "czuwają nad sytuacją". Usuwanie wszystkiego w pień nie zawsze (a raczej rzadko) jest dobrą metodą.

Tytuł zmieniłam żeby łatwiej było znaleźć temat.

BTW - do Tybetu też się podobno nie dało wjechać, jak i do Turkmenistanu wtedy kiedy tam byłam. Tak mi regularnie donoszono. A jednak się dało. Więc nie demotywujcie od razu tych, którzy się zastanawiają na swoimi wyprawami. Może akurat ktoś będzie pierwszy, komu się uda coś, co uchodzi za niemożliwe - przecież tego wykluczyć nie można. To, że powinno się poszukać różnych informacji zanim zada się pytania, to już inna kwesia.

Pozdrawiam
Przeciez chodzi o to by bylo lepiej a nie zeby bylo gorzej, prawda? Greg mial racje, ale mogl to napisac inaczej, Rambo najwyrazniej uwaza, ze jak Greg byl moderatorem to mozna bylo po nim hasac, a jak jest wielki Lewar i troche mniejsza Ola to juz nie mozna.
Moderatorzy nie maja obowiazku czytac wszystkiego natychmiast po opublikowaniu. Moderatorzy maja swoje zycie, prace, pasje. Nie ma ich non stop przy kompie - dlatego bywa ze glupi post z glupim tytulem wisi dosc dlugo (nie dotyczy to postu kol. Wojcika). Niekoniecznie swiadczy to o tym ze moderator dupa
Mysle, ze Gregowi chodzilo glownie o zmiane tytulu, tez go uwazalem za niefortunny i fajnie, ze go Ola poprawila. Pytaniem na ktore odpowiedzi udzielac nie trzeba jest to czy droga obrana przez 7Grega byla najprostsza i najlepsza do zmiany tytulu
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.