Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne > BIAŁA - Stałe Spotkanie Sympatyków FAT

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 23.07.2017, 10:07   #11
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

tak mię naszło, że możnaby zrealizować w końcu matjasowe marzenie/plan aby stestować wszystkie możliwe wynalazki do gotowania w podróży korzystając z naszego spotkania w białej.

Ja obecnie dysponuję kostką i szmielem i to moge przywieźć. Jeśli ktoś chce uczestniczyć w tym pseudonaukowym ekskremencie to niech przywiezie swoją kuchenkę i w końcu, profensjonalnie zawiesimy na forum jaka kuchenka co robi I ZA ILE.
Konkurs proponuję aby miał dane, czas od odpakowania do odpalenia, i czas zagotowania litra wody z Pilicy /bądź pół litra /
Gotujemy w tym samym naczyniu, za zasłoną p.wiatrową, pod pokrywką.

po teście zrobię listę z wynikami.

nie chodzi mi tu o pokazywanie, że kuchenki tańsze robią gorzej niż kuchenki droższe, lub na odwrót /czego się wszyscy spodziewają/ lecz o wyprodukowanie kompendium wiedzy z maksymalnie dużą liczbą urządzeń. wtredy każdy potencjalny globtrotuar będzie dokładnie wiedział czy wykładając swoje ciężko zarobione zety za MSR czyni słusznie, czy może powinien zainteresować się postsowiecką lub DDR lub polską produkcją

he? to jak będzie? są chętni?

m
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa

Ostatnio edytowane przez matjas : 23.07.2017 o 10:16
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Iran trip 2017 - start 12.05.2017. Emek Przygotowania do wyjazdów 137 14.06.2017 15:13


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.