Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady

Szpej turystyczny - Produkty i Porady Wszystko co potrzebne do dużej i małej turystyki

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 27.05.2013, 17:07   #1
Neno
 
Neno's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Zambrów
Posty: 1,282
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: 64321
Neno jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 9 godz 15 min 6 s
Domyślnie Śpiwory puchowe CUMULUS -20% czyli zamówienie zbiorcze

Nie wiem czy to dobry dział, jeśli nie proszę o przeniesienie.

1.Skoro tu zajrzeliście zakładam, że szukacie sprawdzony śpiworów puchowych
2.Zapraszam więc Was na stronę www.cumulus.pl i wybranie sobie odpowiedniego dla swoich potrzeb śpiwora.
3.Jeśli nie ma tam czegoś dla Was ( bo macie 197cm wzrostu, bo chcecie więcej wypełnienia na plecy ) piszcie na z_namiotem@przezswiat.eu – za dodatkowa opłatą można wiele zdziałać. Prześlę w Waszym imieniu prośby do producenta który wyceni ile taka przyjemność kosztuje extra.
4.Jeśli już wiecie jaki model jest najbliższy Waszemu ciału to na powyższy adres e-mail z tytułem CUMULUS -20% , podajecie mi model który Was zainteresował.
5.Gdy uzbiera się odpowiednio wielkie zamówienie (mam nadzieję, że dość szybko bo sezon wakacyjny za pasem) wysyłam je do producenta a do Was dane gdzie dokonacie wpłaty. Wpłata na konto firmy Cumulus ( podane również na stronie www producenta śpiworów). Kwota wpłaty to cena ze strony www, pomniejszona o rabat w wysokości 20%, powiększona o koszty przesyłki – 19zł.
WAŻNE: wpłat dokonujecie tylko po otrzymaniu ode mnie sygnału, że zebrała się odpowiednio duża grupa zainteresowanych, w przypadku mniejszej grupy po prostu cała akcja traci sens, chyba, że producent zgodzi się przygotować mniejsze zamówienie (będę negocjował)
Równie WAŻNE: tytuł wpłaty – model śpiwora i dopisek MotoGóry
6.Z takim samem tytułem jak tytuł Waszej wpłaty wysyłacie e-mail ( office@cumulus.pl ) do producenta, podając mu adres do wysyłki.
7.Koszty przesyłki podane wyżej obejmują wysyłkę również kilku śpiworów – dla grupy znajomych, by zbić koszty.
8.Adres do wysyłki proszę również przesłać do mnie bo jest wielce prawdopodobne, że dostanę paczkę zbiorczą i będę musiał się zając przepakowaniem tego wszystkiego - to moja odpowiedź dla tych, których ciekawi co z tego będę miał

Moja współpraca z Cumulusem układa się znakomicie a przez takie zamówienie chciałbym ją tylko wzmocnić.

Moje doświadczenia z Marką Cumulus na razie ograniczają się do modelu Lite Line 400. Oczywiście jestem z niego mega zadowolony, w innym przypadku nie było by tej akcji.
Zapraszam do wysyłania e-maili (patrz pkt. 4) nie tylko z zamówieniami ale również z pytaniami.
Neno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.