Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 17.10.2018, 12:25   #11
dejv667


Zarejestrowany: Dec 2017
Miasto: Niepruszewo
Posty: 83
Motocykl: nie mam AT jeszcze
dejv667 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 11 godz 19 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał apex Zobacz post
Ja mam wrr250 i całe 30km, zawieszenie ma skok 270mm z przodu i z tyłu i nie uważam tego za bajer. Byłem na Ukrainie, jeżdżę po poligonie i dzięki temu jestem w stanie jechać na równo z innymi bardziej offowymi maszynami.
Jak mówię, nie każdy jedzie żeby nadążyć za bardziej offowym sprzętem. Duża część ludzi bawiących się w turystykę połączoną z offem jedzie żeby dojechać a nie nadążyć. I wtedy często się okazuje że monstrualny skok zawieszenia to nie jest problem.

Żebyśmy się dobrze zrozumieli - ja próbuję lansować tezy, że w teren da się pojechać wszystkim. Wręcz przeciwnie. Ja zwyczajnie zauważam, że w latach '90 duale robiły się coraz mniej terenowe bo klienci tego chcieli. Coraz częściej ten off do był sprzęt pokroju ostatniej Tenere czy innego KLR czy DRZ. Ci którym to w terenie nie wystarczało szli w stronę typowych lekkich dirt bikes. Co którym brakowało komfortu na asfalcie szli w stronę sprzętów jak V-Strom.

Tak naprawdę fajnie by było gdyby któryś z producentów japońskich wrócił do tego co przyświecało pierwszemu LC4 Adv czyli podwozia o możliwościach jak w dirt bike, ale reszty jak w typowym turystycznym enduro. To był fajny kompromis.

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
dejv667 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
MZ 660 motormaniaka- będzie ADV. motormaniak Motocykl Forumowicza 202 07.04.2023 22:25
Niech będzie że wyprawa Brambi Trochę dalej 18 29.10.2013 02:29
Uwaga - wstępniak będzie... Pastor Wszystko dla Afryki 14 17.07.2008 23:11


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.