Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy > Pomagamy - za free

Pomagamy - za free Potrzebujesz pomocy? Możesz pomóc? Zapraszamy.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25.07.2016, 12:57   #31
calgon
 
calgon's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Wroclaw
Posty: 2,393
Motocykl: RD04
Przebieg: 40.000
calgon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 23 godz 42 min 32 s
Domyślnie

Skoro temat wstępnie ogarnięty to ja o to Bordo zapytam.Misza co Cie tam zagnało?
__________________
Agent 0,7
calgon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.07.2016, 16:34   #32
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,177
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 22 godz 44 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Master Zobacz post
No podejrzewam że Misza czytał cały wątek tam napisałem że 95 rok i RD07 tak czy inaczej jedzie tu na wakacje i zabiera osprzęt,co do różnic tak to wiem jak będzie inny moduł niż RD07 to dupa,to świerszczenie jak to nazywasz to słychać jak najbardziej ja słyszę bez przystawiania ucha wydaje mi się że tak nie było,wszystko wskazuje na to że to elektryka,nadtopiona wcześniej kość od plusa,po drodze zdeformowany bezpiecznik od świateł i delikatnie zniekształcony bezpiecznik 30 A w tym właśnie przekaźniku podłączonym do plusa.Może miałem dziadowski regler bo był wymieniany przez sprzedającego,albo gruba rzeźba jest.Widziałem sprzęt Miszy i ma Rd 07 dobrze dłubniętego więc z podmianką nie powinno być problemu.3mam kciuki
Jeśli kupiłeś assistance - to co możesz udowadniaj - kasę wyrwiesz (jak się da z zakresu). Warto spojrzeć do OC - np. PZU dodaje teraz ass to polis.
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.07.2016, 21:11   #33
Master


Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Wa-wa/Fermoy
Posty: 26
Motocykl: RD07
Master jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 14 godz 30 min 23 s
Domyślnie

Siem Jorge z tym assistance to właśnie lipa bo się wspinają,mam ubezpieczenie full z Carol Nasch irlandzka firma,jak zadzwoniłem laweta była w pół godziny,Africa wylądowała w Hądzie na drugi dzień panowie po zdaniu przez nas raportu wymienili świece i stwierdzili że jest ok,no i tu moja skucha bo odebrałem Moto zamiast kazać im rozbierać ją na części pierwsze co zajęło by do 15 dni,i właśnie że odebrałem bez pełnej diagnozy na którą ani my ani Hąda nie miała czasu zrobiłem to na własną opdowiedzialnosc,dzis dzwonili z ubezpieczalni więc zgęściłem im temat co pewnie padło k że sam już działam,pani stwierdziła że ok jak nie pomoże to wyślą lawetę po Hondę by pojechała do Hądy tam diagnoza i naprawa na mój koszt,wiec za taką akcję podziękuję sam zwioze i naprawię,p porostu lepiej by było się roz...rdolić na środku drogi by było jasne co padło i czy da się naprawić, pierwsza taka akcja i mam nadzieję ostatnia,przynajmniej wczoraj polatałem R1w sandałach i t shircie jak na odpowiedzialnego człeka przystało.b pozdro wszystkim
Master jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.07.2016, 21:48   #34
maciej33


Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: sulechow-londyn
Posty: 277
Motocykl: RD04
maciej33 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 8 godz 15 min 48 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Master Zobacz post
Siem Jorge z tym assistance to właśnie lipa bo się wspinają,mam ubezpieczenie full z Carol Nasch irlandzka firma,jak zadzwoniłem laweta była w pół godziny,Africa wylądowała w Hądzie na drugi dzień panowie po zdaniu przez nas raportu wymienili świece i stwierdzili że jest ok,no i tu moja skucha bo odebrałem Moto zamiast kazać im rozbierać ją na części pierwsze co zajęło by do 15 dni,i właśnie że odebrałem bez pełnej diagnozy na którą ani my ani Hąda nie miała czasu zrobiłem to na własną opdowiedzialnosc,dzis dzwonili z ubezpieczalni więc zgęściłem im temat co pewnie padło k że sam już działam,pani stwierdziła że ok jak nie pomoże to wyślą lawetę po Hondę by pojechała do Hądy tam diagnoza i naprawa na mój koszt,wiec za taką akcję podziękuję sam zwioze i naprawię,p porostu lepiej by było się roz...rdolić na środku drogi by było jasne co padło i czy da się naprawić, pierwsza taka akcja i mam nadzieję ostatnia,przynajmniej wczoraj polatałem R1w sandałach i t shircie jak na odpowiedzialnego człeka przystało.b pozdro wszystkim
Miales skarpety do sandalek :-D
maciej33 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.07.2016, 00:11   #35
Master


Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Wa-wa/Fermoy
Posty: 26
Motocykl: RD07
Master jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 14 godz 30 min 23 s
Domyślnie

Obowiązkowo
Master jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.07.2016, 05:10   #36
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,177
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 22 godz 44 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Master Zobacz post
Siem Jorge z tym assistance to właśnie lipa bo się wspinają,mam ubezpieczenie full z Carol Nasch irlandzka firma,jak zadzwoniłem laweta była w pół godziny,Africa wylądowała w Hądzie na drugi dzień panowie po zdaniu przez nas raportu wymienili świece i stwierdzili że jest ok,no i tu moja skucha bo odebrałem Moto zamiast kazać im rozbierać ją na części pierwsze co zajęło by do 15 dni,i właśnie że odebrałem bez pełnej diagnozy na którą ani my ani Hąda nie miała czasu zrobiłem to na własną opdowiedzialnosc,dzis dzwonili z ubezpieczalni więc zgęściłem im temat co pewnie padło k że sam już działam,pani stwierdziła że ok jak nie pomoże to wyślą lawetę po Hondę by pojechała do Hądy tam diagnoza i naprawa na mój koszt,wiec za taką akcję podziękuję sam zwioze i naprawię,p porostu lepiej by było się roz...rdolić na środku drogi by było jasne co padło i czy da się naprawić, pierwsza taka akcja i mam nadzieję ostatnia,przynajmniej wczoraj polatałem R1w sandałach i t shircie jak na odpowiedzialnego człeka przystało.b pozdro wszystkim
No to chcieli dobrze, a Pan swoje Za to będzie co przy wódce opowiadać
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.07.2016, 22:04   #37
Blazimir
 
Blazimir's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Łódź
Posty: 196
Motocykl: GejeS 1100 '97
Blazimir jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 3 godz 33 min 56 s
Domyślnie

No i jak się historia zakończyła?
Blazimir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.08.2016, 09:39   #38
Misza
22.10.2006, DTN :)
 
Misza's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kąty Wrocławskie
Posty: 3,778
Motocykl: RD07
Przebieg: IIszlif
Galeria: Zdjęcia
Misza jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 miesiące 3 tygodni 2 dni 15 godz 44 min 51 s
Domyślnie

Finał akcji jest taki, że nie mam na razie czym jeździć a Ballantines od Majstra ciążył mi w plecaku w Pirenejach tylko dwa dni. Dłużej nie wytrzymałem go nieść
__________________
Real adventure starts where road ends...

-AT RD07 Big Bore 'Troll Bagnisty, ziejący ogniem z regulatora Diabeł Pustynny'


http://www.youtube.com/user/Miszapoland
Misza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.08.2016, 15:34   #39
calgon
 
calgon's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Wroclaw
Posty: 2,393
Motocykl: RD04
Przebieg: 40.000
calgon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 23 godz 42 min 32 s
Domyślnie

Hehe forum to forum
__________________
Agent 0,7
calgon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.08.2016, 16:13   #40
Blazimir
 
Blazimir's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Łódź
Posty: 196
Motocykl: GejeS 1100 '97
Blazimir jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 3 godz 33 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Misza Zobacz post
Finał akcji jest taki, że nie mam na razie czym jeździć a Ballantines od Majstra ciążył mi w plecaku w Pirenejach tylko dwa dni. Dłużej nie wytrzymałem go nieść
Brawo dla obu Was
Blazimir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pomocy!!! krzemyk Wszystko dla Afryki 5 14.06.2011 21:49


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.