Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01.10.2023, 01:11   #11
poss'ter
dawniej poss
 
poss'ter's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Gdańsk
Posty: 141
Motocykl: RD10 -> RD13 -> GS12
poss'ter jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 16 godz 7 min 46 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał szynszyll Zobacz post
p.s. wez do roboty starego wyjadacza co robil w Libii i Egipcie a nie młode lolity co albo fajka, albo smartfon
Dzienx Szynszyl, lubię Cię
Szykuję zaraz anons na OLX'a na fachowca z doświadczeniem afrykańskim, bo jakim?
poss'ter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.10.2023, 08:42   #12
chomik
 
chomik's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Nibylandia
Posty: 2,478
Motocykl: RD37 RD07a T7-WR
Przebieg: 666
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 8 godz 19 min 36 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał consigliero Zobacz post
Widziałem plastikową kratkę pod Medicover w Krakowie przy ulicy Sternbacha. Być może robili to po taniości ale tam gdzie koła aut plastik jest już pokruszony
Mam w dwóch lokalizacjach razem ze 3tyś metrów z dobrą podbudową, nic się nie dzieje. Po 2 latach wygląda jak regularny trawnik a można śmiało jeździć i trawie nic się nie dzieje.
chomik jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.10.2023, 18:45   #13
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,384
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 6 dni 8 godz 36 min 46 s
Domyślnie

po 13 latach moj pierdolnik wyglada tak, ale nie 'stymulowalem' wzrostu trawy w plytach. bluszcz robi co chce. nie jestem prostym ch... i nie wylewam nic poza brame garazu - dla jasnosci.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 1696178341890.jpg (231.3 KB, 27 wyświetleń)
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.10.2023, 22:25   #14
marcos
 
marcos's Avatar


Zarejestrowany: May 2014
Miasto: warszawa / siedlce
Posty: 367
Motocykl: RD03
marcos jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 10 godz 31 min 58 s
Domyślnie

dobra podbudowa to podstawa albo krawężniki po bokach - jak jest grzązko (wiosna) albo wjeżdża dostawczak z 3t węgla na sobie to potrafi to o to pękać - trawa nie zawsze rośnie zależy jak było podsypane czy ziemią czy piach z cementem i domieszką ziemi
marcos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.10.2023, 06:09   #15
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,384
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 6 dni 8 godz 36 min 46 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał marcos Zobacz post
dobra podbudowa to podstawa albo krawężniki po bokach - jak jest grzązko (wiosna) albo wjeżdża dostawczak z 3t węgla na sobie to potrafi to o to pękać - trawa nie zawsze rośnie zależy jak było podsypane czy ziemią czy piach z cementem i domieszką ziemi
dokladnie i wszystko na temat. wywiozlem z tej obory - bo to kiedys byla obora kilkanascie Fordow Transitow na blizniaku. przywiozlem - bo to liczylem - 16 m2 piasku. zawsze transit wchodzil w ziemie wiec nakupilem gumowych wycieraczek do nog i tak zesmy robili

moja wies jest bardzo piaskowa. V klasa. Nic nie rosnie. piasek po drugiej łopacie. a jednak.
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.10.2023, 11:12   #16
garbaty


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: P-ń
Posty: 497
Motocykl: nie mam AT jeszcze
garbaty jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 2 dni 3 godz 42 min 22 s
Domyślnie

My produkujemy takie kratki plastikowe. Wysokie i niskie. Pod domem wyłożyłem około 100m2, zasypane kamykiem. Ludzie wykorzystują to nawet na parkingi dla tirów. Teściowie mają z kolei wysianą trawą na parkingu dla gości pod hotelem. Dosiewka co sezon ale bez rewelacji bo nie ma jak zwerytykulowac.
garbaty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.10.2023, 13:10   #17
krakus
 
krakus's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Sulejówek
Posty: 1,000
Motocykl: Fiddle
krakus jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 1 tydzień 1 dzień 5 godz 49 min 25 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał garbaty Zobacz post
My produkujemy takie kratki plastikowe. Wysokie i niskie. Pod domem wyłożyłem około 100m2, zasypane kamykiem. Ludzie wykorzystują to nawet na parkingi dla tirów. Teściowie mają z kolei wysianą trawą na parkingu dla gości pod hotelem. Dosiewka co sezon ale bez rewelacji bo nie ma jak zwerytykulowac.
no właśnie, jak to jest z tymi miejscami parkingowymi? Myślałem o tych karatach, ale widziałem jak to wygląda pod marketami. No i wygląda czarno zamiast zielono. Mam miejsce obok domu, nie chcę za bardzo kłaść tam kostki, żeby się nie zrobiła betonoza. Jak stoi regularnie (w sensie codziennie wraca po pracy), będzie trawa?
krakus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.10.2023, 18:59   #18
garbaty


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: P-ń
Posty: 497
Motocykl: nie mam AT jeszcze
garbaty jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 2 dni 3 godz 42 min 22 s
Domyślnie

nie będzie. puściłem nawet nawadnianie pod kratkami, ale zacienione miejsce pod samochodem żółknie i trawa nie chce się regenerować. Po sezonie (parking wykorzystywany tylko w sezonie letnim) jest ok, do kwietnia trawa wygląda świetnie ale potem znowu tak sobie. jak będzie ujeżdżana codziennie to nie wytrzyma. chyba że zrobisz pasy pod koła wyłożone kamykiem, a pozostałą wysiejesz...
garbaty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Redverz Atacama Expedition - namiot z garażem Neo Szpej turystyczny - Produkty i Porady 17 03.02.2018 14:12
Płyty instruktażowe diverek Wszystko dla Afrykańczyka 17 23.02.2010 16:10


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.