Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady > GPS > Hardware

Hardware Opisy sprzętu, porady dotyczące wyboru...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 05.08.2011, 13:14   #1
fxrider
Niepoprawny ideologicznie - XTZ/GS/LC4 ;)


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Józefów
Posty: 669
Motocykl: R1100GS, LC4
fxrider jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 17 godz 57 min 31 s
Domyślnie Ciekawostka: Trail Tech Voyager - uniwersalny licznik (jak Acewell) z GPSem i obsługą śladów

Hej,
wczoraj przypadkiem szukając gratów do reanimacji kata natrafiłem na takie cuś i pomyślałem, że warto podzielić się znaleziskiem:
http://trailtech.net/voyager.html


Chyba świeża sprawa, bo na necie jeszcze o tym ustrojstwie cicho.
Z instrukcji (http://trailtech.net/media/instructi...ers_Manual.pdf) wyrozumiałem tyle, że to taki licznik uniwersalny (jak Acewell) z większym, wielofunkcyjnym ekranem i wbudowanym odbiornikiem GPS. Z tego co udało mi się zorientować można nań wgrywać ślady w formacie GPX, które mogą być następnie wyświetlane na ekranie (kilka na raz) + posiada uproszczoną obsługę waypointów. Niestety wygląda na to, że w obecnej formie obsługa samych map jest straszliwie uboga i raczej nie należy liczyć tu na rewelacje (sama instrukcja wiele o tym nie mówi, ale wiele też nie obiecuje) - pewnie potrafi wyświetlać siatkę dróg + kilka POI na ograniczonym obszarze.

W sumie fajna sprawa i nie kosztuje nawet jakiegoś kosmosu (ok. 280 USD), a do zwykłych enduraśnych pojeżdżawek po okolicy w zupełności powinien wystarczyć. Nieduże, nie zajmuje dodatkowego miejsca na kokpicie.
Myślę, że za 2-3 generacje może być to całkiem fajne i uniwersalne urządzenie. Gdyby tak jeszcze było na bazie garmina...

pzdr, Adam
__________________
lc4.pl - nowa strona pomarańczy
fxrider jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Licznik Acewell - napęd prędkościomierza jendrus Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki 4 19.06.2013 22:23


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.