Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13.04.2020, 16:53   #1
Arkan
 
Arkan's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2014
Miasto: Warszawa
Posty: 273
Motocykl: XT660Z, HSQ701
Arkan jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 22 min 18 s
Domyślnie Gont drewniany

Koledzy, ma ktoś do polecenia firmę, które pokrywa dach gontem drewnianym? Mam starą chatkę i należy jej się wymiana gonta, a przy okazji inne pomieszczenia gospodarcze też bym obleciał gontem, żeby każdy budynek na posesji nie wyglądał jak z innej bajki. W sumie cos koło 200-300m2 dachów. Wiem ,że można znaleźć w necie oferty, ale wolałbym z polecenia. Chatę mam w okolicach Pułtuska. Dzięki za pomoc
__________________
"Lepszy kloc z pannami, niż legenda z kompleksami " - Louis
Arkan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.04.2020, 17:57   #2
krakus
 
krakus's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Sulejówek
Posty: 997
Motocykl: Fiddle
krakus jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 1 tydzień 7 godz 25 min 21 s
Domyślnie

Remontowaliśmy ponad 100 letni dom z bala niedaleko Pułtuska, robił to człowiek z okolic. Wezmę numer od rodziców. Co prawda gontu nie kładliśmy, ale ten majster powinien wiedzieć kto to dobrze robi w tych stronach
krakus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.04.2020, 12:03   #3
Rafał_RD
 
Rafał_RD's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: KLI
Posty: 220
Motocykl: RD07, CRF1000
Rafał_RD jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 dni 10 godz 16 min 10 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arkan Zobacz post
Koledzy, ma ktoś do polecenia firmę, które pokrywa dach gontem drewnianym? Mam starą chatkę i należy jej się wymiana gonta, a przy okazji inne pomieszczenia gospodarcze też bym obleciał gontem, żeby każdy budynek na posesji nie wyglądał jak z innej bajki. W sumie cos koło 200-300m2 dachów. Wiem ,że można znaleźć w necie oferty, ale wolałbym z polecenia. Chatę mam w okolicach Pułtuska. Dzięki za pomoc
Co do samego materiału to w okolicach Podhala jest miejscowość Harkabuz, to takie zagłębie producentów gontu, parę lat wstecz kupował tam duże ilości mój sąsiad, który hobbystycznie stworzył skansen.
Rafał_RD jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.