Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 22.02.2021, 15:54   #11
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał piotr_3miasto Zobacz post
No proszę, wiedziałem że można na Was liczyć! 👍
Wojtas, podaj namiary na Twego dilera, zapoznam się z jego ofertą, może coś akurat przypasuje.
W mojej okolicy, to sprzęt do plażowania jest zdecydowanie popularniejszy.
Widzę, że jesteś z Trójmiasta, więc mój Ci się nie nada - Wawa. Poszukaj na miejscu. Jeżeli była/jest giełda to znajdziesz natychmiast. A jak nie to OLX/Allegro i szukaj w regionie, że ktoś ma tego zatrzęsienie. Masz szansę trafić.

Najlepiej jest lokalnie, gdyż wymiana, oddanie do serwisu (bywa, że mają niższe ceny ostrzenia/smarowania niż serwis; u mnie gdy wymieniam to płacę 50 PLN a nie tylko dostaję inną nartę to od razu po serwisie), mierzenie jest upierdliwe w dużym dystansie.

Ostatnia rzecz - warto u nich brać kaski. Marketowe to.... jest czapka. Warto zapłacić więcej za solidny garnek. No ale tego na FAT nie trzeba za długo tłumaczyć
  Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kto z Czarnuchów jeździ na trialu i ma ochotę na zabawę?;) Pirania Umawianie i propozycje wyjazdów 16 29.08.2018 08:59
Na co patrzec przy zakupie Trans Alpa? Tymon Inne - dyskusja ogólna 34 27.08.2015 09:05


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.