Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25.08.2008, 19:48   #1
Adagiio
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Smile Te rozstania i powroty

Którejś mocy po kolejnym rozstaniu znów przyśniła mi się i powiedziała:
Dlaczego nie zrobiłeś ze mnie AT Adventure tylko oddałeś mnie jakiemuś nieznajomemu człowiekowi a przecież przewiozłam twoje dupsko tam gdzie zawsze chciałeś i na dodatek nigdy nie marudziłam, że było ciężko.
Jeśli tak bardzo tego chciałeś wystarczyło mnie o to porosić i zgodziłabym się na wszystkie przeróbki i pojechałbym z tobą nawet do tej Austrii. Jesteś zdrajcą i nigdy mnie naprawdę nie kochałeś, bo w przeciwnym razie nie zdradził być mnie dla jakiegoś szczupłego KTM-a
Świnia jesteś!
Tak to już jest, jeśli się coś naprawdę kocha, chwilowe rozstania i chęć dosiadania innych moto są tylko przejściowym zauroczeniem. Jak to mówią stara miłość nie rdzewieje!
Głos ten podświadomie przychodził jak zmora, kiedy naciskałem czerwony przycisk w każdym z moto, które dosiadałem po niej.
Było to nie do zniesienia i zaczęło mi odbierać przyjemność z endurzenia.
Teraz kiedy na nowo znów jesteśmy razem , bez litości powiedziałem jej wprost zostanę z tobą pod jednym warunkiem że zrobię z ciebie taką dupę, że wszystkim opadnie kopara na kolana jak wyjedziesz z garażu. I co dziwne zgodziła się, obiecała mi nawet, że zabierze mnie na ten cały Erzberg i wyszczupleje specjalnie dal mnie z 30 kg !
Panowie i Panie przedstawiam Wam moja nową ............. , jest co prawda obnarzona na tej fotce , ale dzisiaj wyglada już znacznie lepiej , niebawem fotki i opis
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg P1010006.jpg (135.9 KB, 20 wyświetleń)
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.08.2008, 19:58   #2
EGON
R.Capt.
 
EGON's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Beeftown
Posty: 171
Motocykl: RD07
EGON jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 20 min 5 s
Domyślnie

powtórka z rozrywki... ...gratulacje
__________________
EGON jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.08.2008, 20:33   #3
wieczny
Common Rejli
 
wieczny's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,736
Motocykl: R650GS Adventure & LC6 750 Adventure
Przebieg: dupa
wieczny jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 5 godz 39 min 17 s
Domyślnie

Fuuuu! Szosówkiiiii

natychmiast montuj kości . Czekam na fotki, jestem bardzo ciekaw co z nią robiłeś krok po kroku
__________________
BRW 1991
I tak wszyscy skończymy na mineralnym. | Powroty są do dupy. | Trzy furie afrykańskie: pompa, moduł, regulator. Czy jakoś tak... | Pieprzyć owiewki . I stelaże.
NIE SPRZEDAM!

wieczny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.08.2008, 20:37   #4
Andrzej_Gdynia
 
Andrzej_Gdynia's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 787
Motocykl: RD03
Andrzej_Gdynia jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 3 godz 35 min 10 s
Domyślnie

Niezła historyjka...
Andrzej_Gdynia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.08.2008, 21:08   #5
samul
 
samul's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,420
Motocykl: RD07a
Przebieg: 43k+
samul jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 3 godz 22 min 21 s
Domyślnie

Ladnych pare razy, bije sie w piersi!, chcialem sprzedac moja Czarnulke. Kasy trzeba bylo na to, na tamto. Nawet juz ogloszenie dawalem Teraz znowu kasy brak na sprzet do pracy i jakiegos uzywanca bede sciagal zamiast "nowki niesmiganej". Za kazdym razem mowie sobie jednak: Nie rob tego chlopie! Bedziesz zalowal! Bedziesz przeklinal! Bedziesz ...

Tak to jest z tymi sprzetami. I tak to jest z nami

Czekam na piekne foty i szczegolowy opis AfricaTwin Hard Enduro

samul
__________________
"Don't cry because it's over. Smile because it happened." Dr Seuss
samul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.08.2008, 08:39   #6
Adagiio
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Na razie skupiamy się nad zestrojeniem przedniej zawiechy dopasowaniem zacisku i tarczy hamulcowej , trochę czasu to zajmuje ( nowa sztyca , adapter do zacisku i pierścień pod tarczę ) tokarz i frezer mają masę roboty . Praktycznie wszystkie potrzebne mi do przeróbki graty mam na miejscu , zawiecha 50 mm od ADV ( pełna regulacja ) , na tył Wilbers dedykowany do AT robiony na zamówienie po masę motocykla + kierownica + ciężar ewentualnego bagażu nic nie trzeba przerabiać montowany w miejsce oryginału z wewnętrznym zbiornikiem gazowym ( pełna opcja regulacji ) . Przednie i tylne (18 cali obręcze Excel Takasago , na przodzie tarcza i zacisk radialny od SM , stalowe przewody , Imo , wbudowany GPS , wydech Highasi , kierownica asymetryczna i takie tam inne pierdoły jak owiewka Boano ( pozostawiam sobie jej zakup i montaż na wieczory zimowe ) kilka gadżetów Riki Cross i AQ . Silnik pozostawiam bez jakiej kolwiek ingerencji moto ma oryginalnie przejechane 16 tys./km 2003 rok , zmieniam tylko przełożenie . Pierwsze testy może pod koniec przyszłego tygodnia jak wcześniej nie zbankrutuje a inauguracja na Błędowie u Kajtków .
Początkowa koncepcja była taka jak na zamieszczonej poniżej fotce ( na bazie RD03 ) , ale po przemyśleniach doszedłem do wniosku że będzie to trochę bardziej cywilny projekt .
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg a1.jpg (324.5 KB, 27 wyświetleń)
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.08.2008, 09:16   #7
Marcin SF
 
Marcin SF's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 687
Motocykl: RD07a
Marcin SF jest na dystyngowanej drodze
Online: 12 godz 42 min 27 s
Domyślnie

czemu rezygnujesz z 21 cali z przodu skoro robisz motocykl pod kontem ganiania po błocie ?
Marcin SF jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.08.2008, 10:35   #8
wieczny
Common Rejli
 
wieczny's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,736
Motocykl: R650GS Adventure & LC6 750 Adventure
Przebieg: dupa
wieczny jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 5 godz 39 min 17 s
Domyślnie

Mrrrrrauuuu...
__________________
BRW 1991
I tak wszyscy skończymy na mineralnym. | Powroty są do dupy. | Trzy furie afrykańskie: pompa, moduł, regulator. Czy jakoś tak... | Pieprzyć owiewki . I stelaże.
NIE SPRZEDAM!

wieczny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.08.2008, 12:15   #9
Adagiio
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcin SF Zobacz post
czemu rezygnujesz z 21 cali z przodu skoro robisz motocykl pod kontem ganiania po błocie ?
Nie rezygnuje , na przodzie oczywiście 21 , zmieniam tylko obręcze na EX i na tył daje 18 ( wtedy mam dostępność opon w pełniej gamie )
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.08.2008, 12:26   #10
Marcin SF
 
Marcin SF's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 687
Motocykl: RD07a
Marcin SF jest na dystyngowanej drodze
Online: 12 godz 42 min 27 s
Domyślnie

to dopsze, bo zrozumiałem, że i przedną i tyną 18 planujesz, już się bałem, że SM z tego będzie
Marcin SF jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.