Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03.01.2009, 00:47   #1
felkowski
 
felkowski's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawka
Posty: 1,482
Motocykl: RD07a
Przebieg: 66666
Galeria: Zdjęcia
felkowski jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 19 godz 14 min 53 s
Cool Otwarcie sezonu

Kuźwa miało być pięknie, a było jak zwykle. Ale od początku. Żona mi sie zepsuła. I to jakiś czas temu. Już mi nie mówi jak kiedyś: weź se ten motorek do lasu pojedź bo nieznośny jesteś...Albo jakieś inne czółe słówka. Co to to nie. Z czółych słówek zaliczam: wynieś śmieci, rozwieś pranie, no góra odkurz dywan. W poszukiwaniu czułości udaję się na forum. A tu co? Całe nic ... Okna myją, choinki ubierają, jajka malują , pierogi lepią, mazurki pieką. Nawet Podos o wtorkach (ilu to już) zapomniał. A poropos masz...Ty już wiesz co i za co. 7greg niegdzie nie wyskoczył na szybki oblot. Izi z Movistarem chyba się zapili lecząc skręconą nogę. No poprostu chujnia z grzybnią jak mawia się w Wersalu. Jedyne co można zrobić to puścić jaką podpuchę.( na warszawskiej grupie) Ale i z tym lipa bo ciężko kogoś ruszyć. Tak z nudów puszczam kaczkę o rozpoczęciu sezonu. No i ..... nic. Gra wstępna na nikim nie robi wrażenia. Nie ma miękkiej gry. Trza się brać na ostro z życiem za bary. Stawiam wszystko na jedną karte. Rekawica, wyzwanie; pierwszy stycznia.. Echo niesie puste odbicia po okolicy. Jeden czy dwóch puszcza bąka, że może, jakby co, aczkolwiek, pod warunkiem, ale to nic pewnego. Nie wie czy żona puści, czy mama pozwoli, że niby brak snu , promile i takie tampierdoły. Przeleciały święta. Sylwester za pasem. Remanent roczny. Zamknięcie roku. Flaszka z sąsiadem za pomyślność w nowym roku. A na forum nic, żadnego odzewu, poza paroma niepewnymi bąkami. Kilka strzałów na przywitanie nowego roku i ta nieustająca niepewność; czy aby coś się zdarzy. Zasypiam kontrolnie w trakcie imprezy kole trzeciej. W końcu ciut świt kole dwunastej trza wstać. Rękawica rzucona, wstydu nie może być. Włąściwie jest kilka śliskich tematów. Po pierwsze to igraszki na krawędzi w stylu „żony się boisz, miękki jesteś jak kaczuszka”. Mogłem zadrzeć z czyjąś żoną albo z panem prezydentem. Kurde nie wiadomo co gorsze. Stąpając po kruchym lodzie nie sprawdziłęm czy mnie moja puści. Słowo się rzekło kobyłka .... znacie z kąd to się wzieło? Jeszcze ryzykowna gra przy śniadaniu. Jadę moturem polatać. Oczekuje serii z erkamemu... Jedynie co usłyszałem; Z rodziną byś spędził te parę chwil jak w domu jesteś. Szybka riposta. Z Basią jedziemy.... Nie było erkamemu od razu hałubica. Ty pojeb.....y jesteś z dzieckiem motorem na mróz Uf, udalo się. W końcu wielkie wojny wygrywa się drobnymi fortelami. Zanim spadnie dym hałubicy mam póltorej minuty. Spodnie, buty, buzer. Piach osypujący się ze spodni na parkiet w przedpokoju podtrzymuje atak artylerii jeszcze na parę chwil. Chwytam kask i rękawiczki. Mało casu kruca bomba. Nie zdąże po Afrykę. Łapię DeRka i długa. Mróz chwyta za nos. Zamykam szybę. Paruje i zamarza w jedną chwilkę. No to szybę mam z głowy. Zaciskam zęby i naginam. Docieram do Łomianek, wał i nic. Nikogo nie ma. O ja głupia cip...zapomniałem koszyczka Będzie jak w tym kawale.

Kolesie się umówili w niedziele rano na polatanie po lesie. Facio wsiadł na motura i pojechał. Zimno było i deszcz lał. Kolesie nie przyjechali. Wrócił do domu zmarznięty i mokry. Cichutko wszedł do domu i chyc pod kołderkę. Żona do niego: Co pada ? On: YYhy. Ona:Co zmarzłeś? On: Yhy. Ona: A ten mój kretyn motorem do lasu pojechał ......

Ci co z nami nie jedżą mają wpierdol. Jestem zmarznięty. Dla rozgrzewki robię rundę torem. Przemarznięta ziemia jest jak wylewka z betonu .....Tyle, że koszmarnie nierówna. Jedziesz tak jak prowadzi koleina i jedynie co pozostaje to się modlić aby przód i tył szły tę samą. Jest jeszcze jeden zonk. Zamarznięte kałuże do wielkie lodowiska Bóg jeden wie jak polecisz. Nagle jakaś lampa w oddali. Jedna. Albo auto ze spaloną żarówką, albo jestem zbawiny. Nadciąga Marcin pierdzikiem. Jest choć jeden, nie muszę wracać do domu i cichcem wsuwać się pod kołdekę. Dwusów z pękatym ciepłym wydechem a nie palącą rękawice cienką rurką. Niedługo po nim nadciąga Maniak DeRkZetem. Nie mija długa chwila jest czwarty i piąty. Mamy zlot afrykański jest choć jedna. Sprawdzamy kolejnych telefonicznie. Klika Terefere .......Kilka nieodebranych dzwonków. Myślę sobie; dobrze jest ....pewnie jedzie. Za chwilę odbiera .......kobiecy głos. Gdzie Tytus ? No jak to gdzie, śpii. Odpowiada ten sam kobiecy głos. Kolejny wywiad telefoniczny donosi że gość co już jechał, według poprzedniego komunikatu, akualnie przewraca się na drugi bok. Resztę zawodników przygniotły kołderki. Nie jest źle, na starcie mamy pięć maszyn. Zebrała się klasa . Możemy ruszać na trasę do walki z mrozem, konkurentami i własnymi słabościami. I to w dodatku na trzy dni przed Zawodnikami Dakaru. No i kto tu jest Debaściak. Oczywiście, Wąski i jego mafia też...( to była cytata. Kto wie z czego?) Krótka rozgrzewka wałem. No dobra, rozgrzewka to nie najszczęśliwsze słowo, zostańmy przy krótka. Jedynie od czego robi się ciepło to walnięcie kołem w zmrożone kretowisko. Wyrywa kierownicę i wywala motura w górę. Maniak chciał sprwadzić pierwszą ścieżkę. Bród na wiśle pod Warszawą to nienajlepszy pomysł przy –7 stopniach. Jak się potem miało okazać nie była to jedyna próba. Ale do rzeczy. Walim na początek ścieżkami. Łatwo nie jest. Zarosło. A może nie trafiliśmy na ścieżkę. Wszystko jedno. Jest GITES MAJONES. Dla utrzymania ciepłyty ciała ćwiczymy skłony, przsiady i różne takie tam. Podczas jednego takiego ćwiczenia Patiomkim pozostaje w pozycji głęboki skłon. Kask zintegrował się z linką gazu, bez możliwości wyprostu. Wycięty maczetą przewodnika jedzie dalej z nami.....
__________________
felkowski
sikanie z wiatrem to chodzenie na łatwizne

Ostatnio edytowane przez felkowski : 03.01.2009 o 00:58
felkowski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.01.2009, 01:10   #2
krystek
ratownik
 
krystek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Katowice
Posty: 637
Motocykl: RD07
Przebieg: 72800
Galeria: Zdjęcia
krystek jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 1 godz 57 min 3 s
Domyślnie

ty to masz zdrowie felkowski, podziwiam i bije pokłony
__________________
Moja Galeria Picassa



CANEI-continuous and never-ending improvement
krystek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.01.2009, 02:00   #3
Marcin SF
 
Marcin SF's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 687
Motocykl: RD07a
Marcin SF jest na dystyngowanej drodze
Online: 12 godz 42 min 27 s
Domyślnie

ee ja tam byłem za 30 pojechałem się rozgrzać bo wydech wystygł :P też sie bałem,że sam zostanę
Marcin SF jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.01.2009, 10:02   #4
motormaniak
mistrzu
 
motormaniak's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 1,955
Motocykl: RD03
Przebieg: ?
Galeria: Zdjęcia
motormaniak jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 1 godz 38 min 29 s
Domyślnie

Dobre, dobre, zupełnie jak u mnie w domu... I z tym piachem w przedpokoju też.. tylko że ja radośnie informuje współmałżonke że mam świetny pomysł: Pojedziemy sobie razem nad wisłe .... Wtedy ona krzyczy: chyba Cie pojebało , sam se jedź w taki mróz... na razie sie udaje
__________________
Enduro i ADV
motormaniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.01.2009, 10:59   #5
klanol
:O
 
klanol's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: warszawa
Posty: 683
Motocykl: RD07
Przebieg: 38000
Galeria: Zdjęcia
klanol jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 21 godz 22 s
Domyślnie

ja niestety/stety rozczłonkowałem swoją trzecią połowę i tak stoi sama w garażu trochę się pospieszyłem z tym przeglądem zimowym. a tak w temacie zakończenia sezonu "grzewczego" to myślałem co by wiosno ruszyć sraki do Kletna umówić się w kilku(nastu) czarnuchuf i zrobić nalot na dolny "ślonsk"
klanol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.01.2009, 11:03   #6
7Greg
 
7Greg's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: DW
Posty: 4,450
Motocykl: Pyr pyr
Przebieg: dowolny
Galeria: Zdjęcia
7Greg will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 5 godz 5 min 21 s
Domyślnie

Felek, jak zacząłem na święta to jeszcze nie wytrzeźwiałem i mała jest szansa, że to dziś zrobię. Ale obiecuję poprawę.

A może byśta tak zrobili pojeżdżawę na Kaszubach? Śniegu opór, górki, lasy. Organizacyjnie mogę to ogarnąć
7Greg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.01.2009, 14:53   #7
JarekAT
Centralny Jarek
 
JarekAT's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 2,215
Motocykl: RD07, RD07a, RD07a, LC8, LC4, DRZ, K100, XL600LM
JarekAT jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 6 dni 19 godz 2 min 56 s
Domyślnie

No dobra ale gdzie i kiedy to rozpoczęcie sezonu, bo już niedługo powinno być
JarekAT jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.01.2009, 16:27   #8
Marcin SF
 
Marcin SF's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 687
Motocykl: RD07a
Marcin SF jest na dystyngowanej drodze
Online: 12 godz 42 min 27 s
Domyślnie

ee już sie odbyło, dokładnie 1.01.2009 przynajmniej w regionie Warszawa
Marcin SF jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.01.2009, 17:27   #9
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,333
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 17 godz 4 min 32 s
Domyślnie

motormaniak, ja nie musiałem stosować twojego sposobu, moja to się nawet nie dziwiła,
tylko pytała za ile wrócę.Pod tym względem to mam fajnie.
Ale zapamiętam twoją wersję...... tylko żebym się kiedyś nie zdziwił jak powie " no to się ubieram" i co wtedy? trzeba będzie zabrać hihihi.
Oj warto było się przewietrzyć, pustawo na drogach, szron na szybie , opadniete szczęki w katamaranach.......

Kiedy drugie otwarcie sezonu , może by się udało do Łodzi na bajzel rundkę machnąć?
Ano się zobaczy.
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.01.2009, 18:24   #10
rumpel
 
rumpel's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: S-ec
Posty: 2,727
Motocykl: 6 dni 350, 690 R
Galeria: Zdjęcia
rumpel jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 miesiące 4 dni 2 godz 30 min 10 s
Domyślnie

ja swoja zabralem tylko raz na moto ( pierwszy i ostatni), upal ponad 30 stopni a ja na bledowska, wsadzilem ja w kurtke BF (dosc ciepla jak na ta pogode ) i smigam moim klekotem na kostce po asfalcie. Po dojechaniu na miejsce powiedziala ze chyba jestem p.... ze na takim grzechotniku jezdze i jeszcze czerpie z tego przyjemnosc
rumpel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Otwarcie Enduro sezonu na Litwie Drak'as Imprezy forum AT i zloty ogólne 73 17.07.2014 17:30
Pomorskie otwarcie sezonu Kepice k/Słupska fazi Imprezy forum AT i zloty ogólne 0 10.05.2009 22:00


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.