Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Układ chlodzenia

Układ chlodzenia Montaż i demontaż elementów układu chłodzenia: termostat, pompa wodna, wiatraki, chłodnice, prowadzenie przewodów

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 30.05.2008, 18:12   #1
Misza
22.10.2006, DTN :)
 
Misza's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kąty Wrocławskie
Posty: 3,778
Motocykl: RD07
Przebieg: IIszlif
Galeria: Zdjęcia
Misza jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 miesiące 3 tygodni 2 dni 15 godz 44 min 51 s
Domyślnie Brak płynu w chłodnicy

Witka Panowie.. taka sprawa. Wczorajszy spontaniczny offik.. trochę lasu, błotka. Wiadomo gorąco było to i wiatrak działał prawie non stop, lecz w pewnym momencie się wyłączył i już drugi raz nie załączył... nie zauważyłem tego i po pewnym czasie rzuciła mi sie w oczy wskazówka temperatury na czerwonym polu... oczywiście natychmiast wyłączyłem sprzęta i zaczekałem na ostygnięcie i powoli ruszyłem dalej. Po wjeździe na asfalt temperatura spadła lecz wolniej niż zwykle... poziom płynu w zbiorniczku jest około 1cm ponad wskaźnik "minimum" lecz... z chłodnicach (a przynajmniej w prawej - z wiatrakiem) nie ma płynu!!! Widać alu-wnętrze. Stąd moje zapytanie... Czy tak ma być? (Płyn sie rozszerza w miarę ogrzewania) Czy dolać bezposrednio do chłodnicy? Jeśli tak to do jakiego poziomu? Co mogło spowodować zniknięcie płynu z chłodnic?

Wcześniej po jeździe zawsze wykapywało kilka kropel płynu z węża odchodzącego od zbiorniczka.
__________________
Real adventure starts where road ends...

-AT RD07 Big Bore 'Troll Bagnisty, ziejący ogniem z regulatora Diabeł Pustynny'


http://www.youtube.com/user/Miszapoland
Misza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Tektura na chłodnicy Joncio Układ chlodzenia 23 26.11.2011 17:08
[FAQ] Wymiana płynu chłodniczego podos Regularne czynności serwisowe 10 20.12.2010 14:54
Czujnik wentylatora chłodnicy Babel Układ elektryczny i zapłonowy 7 14.02.2009 21:52
Wymiana płynu hamulcowego 7Greg Regularne czynności serwisowe 9 24.09.2008 17:37


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.