Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02.10.2011, 19:11   #21
Robert B


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Reszel
Posty: 79
Motocykl: Varadero 1000 & TA 650? 700 Magadan Edition & Yamaha gryzzli
Robert B jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 2 godz 30 min 37 s
Domyślnie

Deny! Wcale nie musisz w Maju lecieć na Magadan. Wbij się na troszkę do Mongolii i będziesz miał wriemiennyj od nowa. Naprawdę warto.Ja miałem podobne przygody do twoich w tym roku. Ósmego lipca w Mongolii miałem poważną glebę w wyniku której złamałem dwa żebra 5i6 z przesunięciem oraz obojczyk-kość poszła na zakładkę. Wróciłem na kołach tylko dzięki życzliwości i pomocy kolegów.
Robert B jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.10.2011, 20:27   #22
wolly


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Łódź
Posty: 1,279
Motocykl: RD01
wolly jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 15 godz 53 min 3 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Robert B Zobacz post
Deny! Wcale nie musisz w Maju lecieć na Magadan. Wbij się na troszkę do Mongolii i będziesz miał wriemiennyj od nowa. Naprawdę warto.
Ta ,ale to już zachodzi potrzeba wizy dwukrotnego przekraczania granicy
wolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.10.2011, 18:00   #23
deny1237
 
deny1237's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Częstochowa
Posty: 166
Motocykl: RD07a
Przebieg: 53kkm
Galeria: Zdjęcia
deny1237 jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 21 godz 57 min 6 s
Domyślnie

wolly sorry ale nie bardzo jarze o co chodzi z tym "zdjęcie pod Маска скорби obowiązkowe razem z afrii "

wszyscy macie ciekawe pomysły za które dziekuje, ale tak jak pisze Majo ja bardzo obawiam się tego jak "zachowa" sie moja Afryczka po rocznym urlopie czy bedą problemy z jej uruchomieniem itp itd..... a kontynuowanie jazdy w kierunku Magadanu samemu takim nieprzygotowanym motocyklem może być ryzykowne.

Mam nadzieje że może uda się kogoś znaleźć kto w przyszłym roku bedzie jechał w tamtym kierunku i uda się połączyć siły od Jakucka ( wstepnie jestem umowiony ze Sławkiem który też pozostawił w tym roku swojego KTM-a w tamtych stronach jego moto stoi w Czicie), zobaczymy za ten czas może wiele się wydarzyć...... Może obalą Łukaszenke i zniosą wrimiennyjwwoz ..............

Z mongolii ze złamanym obojczykiem i żebrami na kołach to szacun....... ja tez miałem takie myśli ale miałem obawy że jazda z taką kontuzją może doprowadzić do konkretnej gleby i prawdziwego nieszczęścia............ale gratuluje


Wolly dodam jeszcze że z wizą dwukrotnego to raczej nie ma problemu , ja taką miałem w tym roku chociaż teoretycznie nie potrzebowaliśmy ale zrobilismy na wszelki wypadek........chociaz jak wiadomo nie przydało się

Teraz tez okazało się że w przyszłym roku w maju , po raz drugi zostane tatą............ wiec data wyjazdu bedzie tez uzależniona oczywiście od tego wydarzenia, a z wrymiennym zawsze jakoś się załatwi cos na granicy przecież celnik też człowiek!!!!!!!

Ostatnio edytowane przez deny1237 : 04.10.2011 o 18:05
deny1237 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.11.2011, 14:08   #24
Granda
 
Granda's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Rzeszów
Posty: 22
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Granda jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 3 godz 4 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał deny1237 Zobacz post
Mam nadzieje że może uda się kogoś znaleźć kto w przyszłym roku bedzie jechał w tamtym kierunku i uda się połączyć siły od Jakucka ( wstępnie jestem umowiony ze Sławkiem który też pozostawił w tym roku swojego KTM-a w tamtych stronach jego moto stoi w Czicie), zobaczymy za ten czas może wiele się wydarzyć...... Może obalą Łukaszenke i zniosą wrimiennyjwwoz ..............
Siemka deny!
Pewnie pamiętasz mnie z XRK jechałem wtedy taką niebieską XJR-ką.W grudniu w tamtym roku kupiłem tanio Afryke i całą zimę ją robiłem.Ubrałem ją odpowiednio,alu kufry gmole etc.
Ale do czego zmierzam...
Dużo pomysłów było na wakacje 2012r.Pierwsze była Mongolia potem Magadan a teraz Magadan przez Mongolie i Kazachstan albo odwrotnie.Dlaczego tak?Bo nie chciał bym wracać tą samą trasa która jechałem w jedną strunę.Więc chętnie się do was "przykleje".Musimy dograć tylko termin i trasę.Ja mogę się dostosować.jak coś wal na ,może być problem z szybką odpowiedzą bo cały czas jestem w rozjazdach-ale jak tylko jest net odpisuje!Pozdrawiam! Granda Rzeszów
Granda jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.11.2011, 12:20   #25
Pajdor
 
Pajdor's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Gliwice
Posty: 130
Motocykl: RD07
Przebieg: 59000
Pajdor jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 2 godz 51 min 35 s
Domyślnie

Czołem dziewczyny - pozwólcie że dodam swoje dwa słowa - też byłem na XRK z Jolą - takim fazerem czerwonym lecieliśmy mam nadzieje ze nas ktoś pamięta. Heh fajnie ekipa się zbiera : ))) Też kupiłem Afryke w zimie, i też ją ubrałem odpowiendnio na BAJKAŁ (marzy mi się tam pojechać) tak samo jak Grendziol podobna hitoria.
Fajnie by było pojechać razem (ja bym chciał z żona pojechać) ale do rzeczy - spotkałem ostatnio taką naza koleżanke amazonke Lilke (takim BMW jechała co się popsuł - napewno pamiętacie). Zadzwońcie do niej jak będzie planować wyjazd bo oni się wybierają nad Bajkał przez Mongolie i Kazachstan w wakacje 2012 - oprócz Lilki jeszcze parę osób będzie jechać m.in z XRK.
PS. Doszły mnie również ostatnio ploty od ludzi z XRK z którymi mam kontakt że Hubert z Dominiką kupili badź są w trakcie kupowania dwóch TRANSALPÓW i podobno transalpy nie mają służyć do stania w garażu : )
Pajdor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14.11.2011, 17:30   #26
Granda
 
Granda's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Rzeszów
Posty: 22
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Granda jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 3 godz 4 min 0
Domyślnie

Hehe proste że pamiętamPozdrawiam!!!Co do wyjazdu to nie chce jechać na 10 czy 15 motocykli.Przekonałem sie już pare razy na długich wyjazdach (2xRajd Katyński i 2xRajd Maczka)że nie jest dobrze jechać w tyle osób (robią sie podgrupy) i niepotrzebne "zgrzyty".A w 2 czy 3 osoby jesteś w stane zawsze sie dogadać i wybrać kompromis.Chcę jechać na max.3 motocykle.Jeśli nie, pojadę sam.Chciałbym w jedną strone przejechać "starą Magadańską", samemu mam obawy (Szaczun Majo)!Jak narazie kompletuje sprzęt, szukam map i miejsc które warto odwiedzić.W firmie już dałem znać że sie chce zwolnić, po zdaniu mojej relacji co,gdzie i jak zgodzili sie na 3 miesięczny urlop bezpłatny.Anyway napewno w 2012r KAZACHSTAN MONGOLIA I MAGADAN!Pozdrawiam!!!
Granda jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.11.2011, 11:10   #27
Pajdor
 
Pajdor's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Gliwice
Posty: 130
Motocykl: RD07
Przebieg: 59000
Pajdor jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 2 godz 51 min 35 s
Domyślnie

A mi dalej w głowie siedzi Bajkał : ))) Magadan odpada bo ja bym chciał jechac we dwie osoby, no i tak długo urlopu bezpłatnego nie dostane. We dwie osoby do Irkucka dojedziemy spokojnie - pozatym Magadan to jest jednak dosyć droga wycieczka.
Na Katyńskim byłęm raz tylko - ale w 2012 jest znowu 3 tygodnie więc nie wykluczam. 3 tygodnie to jest dobra opcja - bardzo dobra zwłaszcza jak się już wie co i jak. Nic nie jest pewne oprócz tego że w domu siedzieć napewno nie będziemy hahaha
W każdym razie Granda - grubo planujesz : ) Naprawde konkretnie się zapowiada

Pzdr
Pajdor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wiza do Mongolii w Rosji Azja Kwestie różne, ale podróżne. 4 04.08.2013 16:07
Wiza do Rosji, rejonizacja, Kraków lecchu Przygotowania do wyjazdów 10 05.06.2013 14:27
Wjazd do Rosji sztaflik Przygotowania do wyjazdów 10 29.01.2013 08:57
Powódź w Rosji - 2012 rok Cezary Kwestie różne, ale podróżne. 3 09.07.2012 10:00
Wiza dwukrotnego wjazdu do Rosji na 3 m-ce pborus Przygotowania do wyjazdów 18 15.02.2010 18:55


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.