Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Kwestie różne, ale podróżne.

Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05.05.2019, 10:24   #11
krytek


Zarejestrowany: Dec 2016
Miasto: Bochnia
Posty: 157
Motocykl: nie mam AT jeszcze
krytek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 17 godz 57 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Galar Zobacz post
Masz rację.
Ale chyba lepiej np. jak w Warcie zapłacić 11 zł za 30 dni lub 21 zł za cały rok niż bulić na niektórych granicach średnio po 30 Euro.
Kurczę , nie każdy co się tu na forum wypowiada ma afryke , nie każdy kto pisze polskim forum ma ubezpieczony motor w Polsce, nie każdy ma opcje zapłacić jak pewnie Ty pare zł i mieć/dostać karte zielona np jak w Warcie
I pewnie ze tak - zadając to pytanie jaka cena na granicy jak najbardziej oczekuje odpowiedzi konkretnej a nie odpowiedzi typu „ nie oczekuj tu innej odpowiedzi..” jakbyś nie dopuszczał ze jednak ktoś może jednak wiedzieć bo kupował na granicy .... nie ograniczaj az tak myślenia swojego ...
krytek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.05.2019, 10:32   #12
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Zastanów się może - aby zaoszczędzić jeżeli masz więcej granic - aby wysłali Ci z Polski załącznik e-mailem. Drukujesz na białej kartce. Zielone to nie jest scisle zarachowanie jeździłem na białej zielonej karcie.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.05.2019, 11:16   #13
Galar


Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Warszawa
Posty: 199
Motocykl: SD06
Galar jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 19 godz 58 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał krytek Zobacz post
Kurczę , nie każdy co się tu na forum wypowiada ma afryke , nie każdy kto pisze polskim forum ma ubezpieczony motor w Polsce, nie każdy ma opcje zapłacić jak pewnie Ty pare zł i mieć/dostać karte zielona np jak w Warcie
I pewnie ze tak - zadając to pytanie jaka cena na granicy jak najbardziej oczekuje odpowiedzi konkretnej a nie odpowiedzi typu „ nie oczekuj tu innej odpowiedzi..” jakbyś nie dopuszczał ze jednak ktoś może jednak wiedzieć bo kupował na granicy .... nie ograniczaj az tak myślenia swojego ...
To proste pytanie.
Ile musiałbyś zapłacić za wydanie zielonej karty zagranicą tam gdzie masz ubezpieczony pojazd?
Galar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.05.2019, 11:58   #14
krytek


Zarejestrowany: Dec 2016
Miasto: Bochnia
Posty: 157
Motocykl: nie mam AT jeszcze
krytek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 17 godz 57 min 11 s
Domyślnie

Dobra panowie
Znalazłem odpowiedz sam temt już nie ciągnie bo się trochę nim zmęczyłem ale dzieki za jakakolwiek chęć pomocy ....

P.s w Bośni będę dopiero za Ok 2 tygodnie

A odpowiedz na moje pytanie ile kosztuje ubezpieczenie na granicy w Bośni jest na filmiku - jeśli kogos to interesuje to ogladac od 2.22 minuty

Pozdrawiam

https://youtu.be/B66ZkIdoi7Y?t=140

Ostatnio edytowane przez krytek : 05.05.2019 o 16:42
krytek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.05.2019, 20:38   #15
graphia
 
graphia's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Gdynia teraz
Posty: 3,423
Motocykl: kryzys.
Przebieg: 48 lat
Galeria: Zdjęcia
graphia jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 5 dni 19 godz 31 min 23 s
Domyślnie

Kilka dni temu przejeżdżam autem kawałek Bośni do Dubrownika. Znudzony celnik poskanowałdowody, zupełnie nie chciał zielonej karty, co nie oznacza, że jej nie potrzeba. Potrzebna jest
graphia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.05.2019, 14:08   #16
krytek


Zarejestrowany: Dec 2016
Miasto: Bochnia
Posty: 157
Motocykl: nie mam AT jeszcze
krytek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 17 godz 57 min 11 s
Domyślnie

ja bym tego nie probowal bo zdazylo mi sie 2 lata temu jak tam bylem ze policja mnie 2 razy zatrzymala na wyrywkowa kontrole wiec bylby problem....
krytek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kosowo - problemy na granicy Poncki Przygotowania do wyjazdów 50 20.08.2019 09:55
TET Słovenia i Bośnia&Hercegowina chemik Umawianie i propozycje wyjazdów 40 31.10.2018 23:00
przekraczanie granicy na motocyklu mckrzysiek Przygotowania do wyjazdów 6 27.07.2008 20:32


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.