Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat CRF 1000 / CRF 1100 > Rama, zawieszenia, napęd

Rama, zawieszenia, napęd Montaż i demontaż łańcucha, zębatek, zawieszenia przedniego i tylniego, centralki i bocznej podstawki, wahacza z ułożyskowaniem. Numery ram, kierownice, rodzaje łancuchów, podnóżki, półki.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25.06.2023, 18:32   #1
sla7


Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 45
Motocykl: sd06
sla7 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 5 godz 26 min 12 s
Domyślnie Czy to Objawy wadliwej/uszkodzonej świecy?

Witam Wszystkich.

Ostatnio ustawiłem w mojej Afryce zawory(wylot) i wymieniłem świece na Brisk COR12LGS z otwartym iskrownikiem + 2 nowe fajki główne.

To była pierwsza wymiana na te świece. Po wymianie moto nie do poznania, moto znacznie lepiej zbierało się z dołu, jeszcze lepiej odpalało i nawet dźwięk z tłumika był trochę głośniejszy/wyrazisty.

Jednak po przejechaniu 700km po francuskich alpach na mocnym kręcęniu silnika moto zaczęło przygasać. po zjechaniu na pobocze na chwilę mocno zapachniało benzyną i podniosły się na chwilę mocno obroty silnika na wolnych obrotach, może gdzieś do 2000 po czym motocykl gaśnie.

Można odpalić tylko po dodaniu gazu i trzymaniu na obrotach, dźwięk z tłumika stał się dużo głośniejszy i leci czarny dym przy dodaniu gazu.

Czy to wina świec czy objawy innego pproblemu?

Dodam, że te ostatnie 700 kilometrów od wymiany to zdecydowanie najlepsza praca silnika w tym motocyklu odkąd nim jeżdżę, zrobione 72000km.
sla7 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
montaz fajki od swiecy Skydiverek Regularne czynności serwisowe 7 17.05.2012 23:46
Kto użyczy świecy colortune do afry ferolo Inne tematy 7 11.03.2012 11:23
Choroby tropikalne - objawy, przebieg, leczenie chomik Przygotowania do wyjazdów 13 02.05.2011 10:28
Dziwne objawy z prądem :( Vooytas Układ elektryczny i zapłonowy 6 26.09.2008 12:01


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.