Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01.02.2018, 15:25   #21
Xeno


Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 36
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Xeno jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 35 min 24 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał motomax Zobacz post
Motocykl lewą stroną całował sie z asfaltem,świadczy o tyk kilka rzeczy..
Sprawdzcie sobie kierunki,lusterko,lewą lagę,wachacz,podnóżki,klamki,stopkę,chłodnicę pod owiewką i inne eksponowane rzeczy...

Czy ma 600 czy 3600 nie ugadniesz jak nie masz doświadczenia.
Ktos kupił bo tym handluje,wymienił kilka uszkodzonych rzeczy na nowe i sprzedaje normalne i o niczym ta przewrotka nie świadczy.

kwestia jak uczciwy jest sprzedający i co wam o tym powie... jak stwierdzi że moto nigdy nie lezało to sobie odpuście wyjazd od razu..

co do opon wygladają na nowe i cycki widać a 600 km to prawi PL z Rzszowa do Zgorzelca więc miały prawo zniknąc,przecież to jedzie a nie lata..

Co do jego postury i wagi to nie widze go na tym a na Varadero małej chyba że jest z ery nr 46 to chłopakowi nie przegadasz bo on jak rossi chce być..

W Nat K60 zaorałem po 20km tak że musiałem nową odkupić.. cóż poniosło mnie jak Kunta kinte
Pozdro
Nie chce się mądrzyć, ale dokładnie z tego samego powodu zacząłem od małego Viaderka.
Ogólnie szlifierki to takie motocykle do kolan, a kinder-ścigacze zwłaszcza. Ciężko jest tak dobrać maszynę, żeby kierownik normalnej postury nie wyglądał jak na psie.

A małe Viaderko to maszynka wygodna i bezawaryjna. Jak na 125kę słusznego gabarytu, da się spokojnie robić traski po 300+ km nawet w dwie osoby.
No i za maszynkę w przyzwoitym stanie dasz połowę tego co za tą R "pół ćwierci."

Co na plus rzeczonego motonga to ładny jest i zawias USD, który jednak dla takiej maszyny to chyba przerost formy nad treścią.
Xeno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.02.2018, 18:47   #22
kuba1981
 
kuba1981's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2013
Posty: 113
Motocykl: nie mam AT jeszcze
kuba1981 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 5 godz 58 min 8 s
Domyślnie

Macie rację ale wybiera kto inny nie ja, osobiście doradzalem zakup maxi skuteka 125, ale to już pisałem.
Kolejny fakt jest taki, że dam sobie rękę uciąć, że nikt z was nie widział tego motocykla na żywo!?Prawda! Polecam wam spojrzeć z ciekawości będziecie w szoku bo jest to bardzo ciekawa konstrukcja i jak na 125 B.
Duża, mam ponad 190 i siedzi się wygodnie, odczucie na jak na Kawie 600 ninja.
To jest naprawdę duży motocykl 125.
P.s. Jednych podniecaja fredzle i skórzane sakwy innych szlifierki , nie dyskutuje o gustach.
Chłop chce taki to sobie kupi ja mam mu to tylko ułatwić, tak by się nie wpieprzyl na minę!
__________________
__________________________________________
Motocykle dwa HONDA i KLR-A ...nie aktualne
KTM 950 adv S & KTM 450 ExcR .... było
Teraz KTM 690 Enduro R + EXCf 450 🙂
kuba1981 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.02.2018, 19:22   #23
motomax
880220111
 
motomax's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Malawa k/Rzeszowa
Posty: 1,048
Motocykl: XR 250R,XR 650R
motomax jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 16 godz 15 min 17 s
Domyślnie

Tydzień temu robiłem taką klientowi,a stoi jeszcz u mnie starszy model... Także wybieraj która łapę upierdo..my.
Ty wybierasz rękę,a ja narzędzie..

Konstrukcja może i fajna ale niczym szczególnym nie wybija sie na tle konkurencji po za desingiem..

Która łapa?

Ps Wybieram młynek do kawy
__________________
Honda XR-oholik Doświadczalny Warsztat Enduro ADV
https://www.facebook.com/Team-XR-Pol...4380265706363/
motomax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.02.2018, 19:36   #24
kuba1981
 
kuba1981's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2013
Posty: 113
Motocykl: nie mam AT jeszcze
kuba1981 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 5 godz 58 min 8 s
Domyślnie

[QUOTE=motomax;568814]Tydzień temu robiłem taką klientowi,a stoi jeszcz u mnie starszy model... Także wybieraj która łapę upierdo..my.
Ty wybierasz rękę,a ja narzędzie..

Konstrukcja może i fajna ale niczym szczególnym nie wybija sie na tle konkurencji po za desingiem..

Która łapa?

Więc potwierdzasz, że jest to Kinder motocykl czy raczej sporawa 125?! Bo ktoś kto mówi, że Viadro jest lepsze bo większe jest w błędzie.
Z resztą zamiast odpowiedzieć rzeczowo na moje pytanie czytam każdego widzi mi się na temat co powinien kupić.
Uważam temat do zamknięcia
__________________
__________________________________________
Motocykle dwa HONDA i KLR-A ...nie aktualne
KTM 950 adv S & KTM 450 ExcR .... było
Teraz KTM 690 Enduro R + EXCf 450 🙂
kuba1981 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.02.2018, 19:52   #25
borys609
 
borys609's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: podwrocławskie zadupie
Posty: 835
Motocykl: '12 LC4 690 Enduro R
borys609 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 21 godz 32 min 45 s
Domyślnie

Lepsze to będzie, jak kolega część tej odłożonej kasy przeznaczy na normalne, dorosłe prawo jazdy kat A a za resztę kupi sobie jakiś nawet trochę starszy, ale dorosły motocykl...
Przy jego posturze na większej maszynie dłużej się nie znudzi, a taka pyrkawka zwłaszcza na asfalcie bardzo szybko zmęczy go swoimi granicami możliwości..

Ja tam zaczynałem swoją karierę od Hondy NTV 650. Motocykl absolutnie niezawodny, praktycznie bezobsługowy, osiągi miał przyzwoite i taniej go kupiłem niż później sprzedałem... I mimo, że nie mam postury zwalistego wielkoluda, to nie wyobrażałbym sobie tasowania się z jakimiś małymi pierdzipędami...
borys609 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.02.2018, 20:03   #26
northb
 
northb's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2016
Miasto: Dębica
Posty: 120
Motocykl: RD07a
Przebieg: 27k+
northb jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 10 godz 36 min 47 s
Domyślnie


Zamykamy
northb jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.02.2018, 20:04   #27
motomax
880220111
 
motomax's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Malawa k/Rzeszowa
Posty: 1,048
Motocykl: XR 250R,XR 650R
motomax jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 16 godz 15 min 17 s
Domyślnie

Rzeczowo miałeś odpowiedziane,a jak mam sie wypowiedziec to ci dodam że jest to padaczka jakich mało a to że gabarytowo jest jak ZX6 to syndrom rossiego wkradł sie na deski kreślarskie z pełną świadomością,marketingowcy wiedzą że młoda klientela będzie sie pompować na takie rasowe ścigacze z silnikiem o takich osiągach,tu otworzył sie nowy rynek bo każdy posiadacz kategori b kupuje napompowany agregat i jadąc po piwo do sklepu czuje sie jak torze,także szanowna młodzież której wiek nie pozwala na pełną kategorie A łykną tego sportem trącającego bimbru..

Każda stara NSR robi ta Yamaszkę ekspresowo

Podniecać to sie można tym poniżej,a szanownemu koledze dystansu radzę nabrać i postarać sie dostrzec niepisane zasady tego forum.
Pozdro

__________________
Honda XR-oholik Doświadczalny Warsztat Enduro ADV
https://www.facebook.com/Team-XR-Pol...4380265706363/
motomax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.02.2018, 20:36   #28
kuba1981
 
kuba1981's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2013
Posty: 113
Motocykl: nie mam AT jeszcze
kuba1981 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 5 godz 58 min 8 s
Domyślnie

Motormax, jak i cała reszta macie rację która ją podpisze obiema rękoma ale czy muszę tłumaczyć kogoś decyzję, że chce 125 i to takie, ludzie, właśnie wam brak dystansu do cudzej decyzji.Chce i tyle czy ma kompleksy?bo chce mieć taki motocykl, Nie sądzę.Tez nie sądzę, że chce udawać Rossiego ma swój punkt widzenia i tyle.Skoro ty lubisz Militarne sprzęty to fajne ale czy aby na pewno każdego tak bardzo podnieca ja ciebie ?chyba nie. Jedni jadą pod namiot inni do Hotelu ich wybór.
Naprawdę nie o to pytałem, temat powedrowal w całkiem inny kierunku,który raczej mnie nie interesuje.
__________________
__________________________________________
Motocykle dwa HONDA i KLR-A ...nie aktualne
KTM 950 adv S & KTM 450 ExcR .... było
Teraz KTM 690 Enduro R + EXCf 450 🙂
kuba1981 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.02.2018, 20:39   #29
kuba1981
 
kuba1981's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2013
Posty: 113
Motocykl: nie mam AT jeszcze
kuba1981 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 5 godz 58 min 8 s
Domyślnie

Reasumując, jeśli zechce Zrobi kat.A i kupi np.Afrykę, Jeśli zechce kupi 125 Yamahy.Jeśli zechce, wyda chajc na koks i dziwki... Co was boli? Przecież to nie za wasze!
__________________
__________________________________________
Motocykle dwa HONDA i KLR-A ...nie aktualne
KTM 950 adv S & KTM 450 ExcR .... było
Teraz KTM 690 Enduro R + EXCf 450 🙂
kuba1981 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.02.2018, 20:49   #30
borys609
 
borys609's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: podwrocławskie zadupie
Posty: 835
Motocykl: '12 LC4 690 Enduro R
borys609 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 21 godz 32 min 45 s
Domyślnie

Czego więc oczekujesz?
Zgodnie z klasykiem: "Chciałeś rady - oto rada: Idź do burdelu!" :P

Jeśli żadna z odpowiedzi Cię nie satysfakcjonuje, to może zgodnie z oczekiwaniami napiszę:
Niech więc kupi tą Yamahę! To doskonały wybór, a ten egzemplarz jest wyjątkiem, na jaki już nigdy później nie trafi! Na pewno będzie zadowolony a my razem z nim!
Jeśli czuje, że ten pierdzący kibel będzie ukoronowaniem jego motocyklowych marzeń, to nic nam do tego. Niech je spełnia w zdrowiu i szczęściu!
borys609 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nowy motocykl do podróży OFF CCM-450 redrobo Inne tematy 93 01.05.2016 21:54
Leasing na nowy motocykl - ktoś w tym pracuje i może pomóc? Marcin z Zakopanego Inne tematy 7 13.04.2015 07:06
Wymarzyłem sobie nowy motocykl.... Lepi Inne tematy 24 01.03.2015 11:06
Motocykl z PL do USA wojtekk Inne tematy 11 05.08.2011 07:55


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.