Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Ciuch Afrykańczyka

Ciuch Afrykańczyka spodnie, kurtki, rękawiczki, kombinezony, bluzy enduro, itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01.01.2013, 22:43   #11
radeksc


Zarejestrowany: Jul 2011
Posty: 79
Motocykl: nie mam AT jeszcze
radeksc jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 19 godz 33 min 13 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał maher Zobacz post
Jeśli będziesz miał upatrzony konkretny model i rozmiar buse to daj znać postaram ci to załatwić w dobrej cenie.
Maher
Czy masz dostęp do innych modeli kurtek Buse? - poszukuję Adventure
radeksc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2013, 15:19   #12
lotnik

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Lublin
Posty: 505
lotnik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 4 godz 18 min 45 s
Domyślnie

Starszy modem Open Road już jest nieprodukowany niestety a ma fajną wentylacje . Ktoś ma może ten nowy model
Lub wie gdzie kupić starszy w kolorze szarym?
lotnik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2013, 16:04   #13
makaron
 
makaron's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 85
Motocykl: 990 adv
makaron jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 4 godz 18 min 44 s
Domyślnie

Lotnik, zerknij na strony Louisa - jest RevIt Sand za połowę ceny - 199 E, bo pojawił się nowy model.
Ja dziś odebrałem od kuriera paczkę, wysyłka do Polski w bardzo dobrej cenie - chyba 7 E.
Kurtka ma wypinane osobno membranę i ocieplenie oraz dużo wentylacji a do tego jasny kolor.

pozdrawiam
__________________
Ride it like you stole it!

Ostatnio edytowane przez makaron : 02.01.2013 o 16:05 Powód: Poprawka składni
makaron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2013, 17:19   #14
radeksc


Zarejestrowany: Jul 2011
Posty: 79
Motocykl: nie mam AT jeszcze
radeksc jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 19 godz 33 min 13 s
Domyślnie

http://sputnik-team.pl/kurtki-teksty...ozm-l/p,211008
radeksc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2013, 18:22   #15
jumajkel
 
jumajkel's Avatar


Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Poronin
Posty: 114
Motocykl: RD07a
Przebieg: 52tkm
jumajkel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 5 godz 6 min 42 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał radeksc Zobacz post
Maher
Czy masz dostęp do innych modeli kurtek Buse? - poszukuję Adventure
Ja zamówiłem taki model ADVENTURE STX na rok 2012 na tej aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=2853215054, cena katalogowa cos ok 1600zł.
Taką też mi cenę powiedzieli w Krakowie w CM Rider jak chciałem ja kupic w sklepie, od ceny katalogowej do urwania -10%. Jednak znalazłem na all....o i napisałem do nich o dostępnosć rozmiaru. Co ciekawe sklep jest w Kielcach (drugi salon CM Rider czego się dowiedziałem po rozmowie telefonicznej) a mojego maila przekierowali właśnie do CM Rider w Krakowie i zamówiłem mój rozmiar po cenie z aukcji do odebrania w połowie stycznia z nową dostawą. Zastanawia mnie tylko czemu mi tej kurtki nie sprzedali w cenie 1075zł od razu jak byłem ją mierzyc
jumajkel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2013, 18:30   #16
radeksc


Zarejestrowany: Jul 2011
Posty: 79
Motocykl: nie mam AT jeszcze
radeksc jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 19 godz 33 min 13 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał jumajkel Zobacz post
Ja zamówiłem taki model ADVENTURE STX na rok 2012
dokładnie o niej też myślę. Oglądałeś też Open Road? Jak wygląda porównanie?
radeksc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2013, 18:31   #17
lotnik

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Lublin
Posty: 505
lotnik jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 4 godz 18 min 45 s
Domyślnie

jumajkel napisz coś więcej o tej kurtce, jak wygląda materiał itp skoro mierzyłes. Martwi mnie ten nieosłonięty zamek, moze rzez ten suwak woda przesiąkać. Dzwoniłem dzisiaj pod telefon z aukcji i dodzwoniłem sie do Krakowa Do Kielc mam bliżej więc chciałem jutro jechać ale mają zamknięte do poniedziałku.
Napisz tez czy mierzyłeś spodnie.
A cholera nie chciałem już czarnych ubrań

Ostatnio edytowane przez lotnik : 02.01.2013 o 18:34
lotnik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2013, 18:53   #18
jumajkel
 
jumajkel's Avatar


Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Poronin
Posty: 114
Motocykl: RD07a
Przebieg: 52tkm
jumajkel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 5 godz 6 min 42 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał radeksc Zobacz post
dokładnie o niej też myślę. Oglądałeś też Open Road? Jak wygląda porównanie?
Mierzyłem i oglądałem oba modele i jeszcze stx pro http://allegro.pl/kurtka-motocyklowa...861691063.html
Ceny w salonie wyglądały 1100 Open Road, 1400 Stx pro i 1600 Adventure. Na tej aukcji dużo taniej i od tego samego sprzedawcy. Jeżeli chodzi o jakość to Open Road ma jak sie nie mylę dwie podpinki , deszczowa i termiczną, ta termiczna taka licha w porownaniu z innymi modelami które oglądałem. Ale sama kurtka jest uszyta z dobrych materiałów. Stx pro jakoś mi dziwnie na barkach odstawała. Adventure ma też 2 podpinki ta termiczna to jakaś polarowa bluza. Po ubraniu jej w porównaniu z innymi ma się wrażenie że jest duzo cieplejsza. Ja mieszkam koło Zakopanego i wiosną i jesienią jest u nas zimnawo więc wybrałem najcieplejszą według mnie. Open Road jest fajnym zestawem jak jest ciut cieplej niż u mnie ma też fajne spodnie z szerszymi nogawkami jeszcze w kolorze szarym jest super komplecikiem ale jakością odbiega od Adventure

Cytat:
Napisał lotnik Zobacz post
jumajkel napisz coś więcej o tej kurtce, jak wygląda materiał itp skoro mierzyłes. Martwi mnie ten nieosłonięty zamek, moze rzez ten suwak woda przesiąkać. Dzwoniłem dzisiaj pod telefon z aukcji i dodzwoniłem sie do Krakowa Do Kielc mam bliżej więc chciałem jutro jechać ale mają zamknięte do poniedziałku.
Napisz tez czy mierzyłeś spodnie.
A cholera nie chciałem już czarnych ubrań
Kurtka jak już pisałem z podpinka polarową (bardzo ciepła się wydawała po ubraniu) , zamek odkryty ale jakiś jakby zalany silikonem pod nim zapinana podpinka wodna na zamek i zakładke z żepami nie ma opcji żeby przemokła, materiał zewnętrzny lekko rozciągliwy (elastyczny). Jeżeli chodzi o kolor to jeszcze jest oliwkowa ale jakaś taka dziwna.
Spodnie tylko Open Road ale o 1 rozmiar za duże bo nie było mniejszych
Ja mam jakieś stare Uvex'y i też wydają się cieplejsze. Jak by bylo w trasie tego nie wiem.
Ja też już nie chciałem czarnych. Najbardziej wizualnie wpadł mi w oko stx pro ale ten "garb" na plecach go zdyskwalifikował

Ostatnio edytowane przez majki : 02.01.2013 o 22:22
jumajkel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2013, 19:23   #19
radeksc


Zarejestrowany: Jul 2011
Posty: 79
Motocykl: nie mam AT jeszcze
radeksc jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 19 godz 33 min 13 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał jumajkel Zobacz post
jakością odbiega od Adventure
dziękuję za informację - nie ma sposobności kupić jej w sklepie w cenie allegrowej bez wcześniejszej rezerwacji?
radeksc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.01.2013, 19:46   #20
jumajkel
 
jumajkel's Avatar


Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Poronin
Posty: 114
Motocykl: RD07a
Przebieg: 52tkm
jumajkel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 5 godz 6 min 42 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał radeksc Zobacz post
dziękuję za informację - nie ma sposobności kupić jej w sklepie w cenie allegrowej bez wcześniejszej rezerwacji?
Tak sobie jeździłem żeby wybrać i pomierzyć jakaś kurtke i trafiłem do CM Rider. Tak jak pisałem w salonie chcieli mi dać tylko -10% i mieli rozmiar 58 z Adventure, z Open Road mieli r. 56 (lepiej na mnie pasował) w cenie 1100 bez negocjacji. Głównie zrezygnowałem z powodu ceny. Gdyby mi nawet dali ją za 1200 to bym ją wziął od razu bo tak się napaliłem na nią. Jak wróciłem do domu to znalazłem na all..o to poprosiłem o 2 rozmiary 56 i 58 jeden sobie wybiore a drugi mogę odesłac i do kilku dni wrócą mi kasę. Rozmiar 58 chcieli mi wysłac od razu (pewnie nawet ten co mierzyłem w sklepie) rozmiar 56 zamówilii ma być z nową dostawą do 12 go stycznia. Myśle że najpierw trzeba sie dogadać o rozmiar przez all..o a później do nich jechać i powołać się na wcześniejsze ustalenia. Pozdrawiam
jumajkel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Off-the-road.de - ktoś korzystał? Waikiki Wszystko dla Afryki 0 07.03.2010 14:12
open'er festival gdynia ostach Imprezy forum AT i zloty ogólne 2 29.06.2009 22:43
Rękawice BUSE COOPER...czy ktoś takich używa??? BartekBBI Ciuch Afrykańczyka 0 23.02.2009 18:48


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.