Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Samochód Forumowicza

Samochód Forumowicza Wszystko o wsparciu auta - zwłaszcza jak nim wozisz moto na garbie.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11.09.2021, 23:59   #451
DwaMariany

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2011
Miasto: ERA
Posty: 550
DwaMariany jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 2 tygodni 4 dni 14 godz 36 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał consigliero Zobacz post
Dzień dobrych wiadomości, auto nie może się zalogować do sieci, straciło tą możliwość po przyjeździe do Białej i jak na razie nie odzyskało.
A to akurat normalne w Białej. Wylogował się w piątek, zaloguje się do rzeczywistości w poniedziałek.

Ostatnio edytowane przez DwaMariany : 12.09.2021 o 08:12
DwaMariany jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.09.2021, 07:57   #452
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,795
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 11 godz 10 min 59 s
Domyślnie

Nici z Twoich prognoz, dalej mam szary globus i według aplikacji auto dalej przebywa w Białej, może uznało że było tam zbyt krótko i nawet kajaków nie miało szansy zaznać. No ale nie można mieć wszystkiego. Nie udało się uchwycić tego kamyczka milowego i musiałem się zadowolić takim.

__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.09.2021, 09:04   #453
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,844
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 12 godz 23 min 20 s
Domyślnie

Gratulacje z przebiegu👍
Ale olej to już mus wymienić przy tym nalocie 😜
__________________
W barze jak zaczynasz się awanturować to albo dostajesz w ryj albo wylatujesz na ulicę na kopniakach. Tylko gdzieniegdzie bar zrównuje się z ziemią, a awanturnicy przenoszą się do następnej knajpy.
nabrU jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.09.2021, 10:16   #454
GregoryS


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Zabrze
Posty: 1,125
Motocykl: ATAS 2019
Przebieg: 11000
GregoryS jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 14 godz 24 min 33 s
Domyślnie

No i sprzeglo.. a EDF sie jeszcze nie zapchal ?
GregoryS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.09.2021, 10:19   #455
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Nic się nie przejmuj - ja po powrocie z Białej/Białego Brzegu z reguły miałem Szary Globus tak do środy
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.09.2021, 10:43   #456
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,795
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 11 godz 10 min 59 s
Domyślnie

Zauważyłem nową tendencję na złocie, powodzenie zaczęło mieć piwo bezalkoholowe. Nie wpłynęło to zbyt dobrze jednak na moją ogólną kondycję psychofizyczną, bo noc pod namiotem którego nie używałem od lat wprowadziła pewną destrukcję w moim organizmie, cała noc zjeżdżałem z materaca bo taki był śliski, dopiero rano zauważyłem że spałem na niewłaściwej stronie co powodowało zjazd. Po powrocie do domu musiałem się zabrać za słanie łóżek co spowodowało dodatkową destrukcję i powiększyło zmęczenie. Oczywiście cały czas mam z tyłu głowy mam zagwozdkę czy picie tzw bezalkoholowego piwa jest złamaniem przyrzeczenia, zero alkoholu do końca września, niestety podejrzewam że tak. Nocna rozmowa z kolegą @ATomek spowodowała że podjąłem decyzję o powrocie do oryginalnych lusterek w Gieesie, pomimo ze trzeba za nie zapłacić jak za złoto, te z TT po jednym sezonie zaczęły być beznadziejne, zasadniczo patrząc w nie domyślam się tylko co w nich widzę.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 456858CA-9279-42C0-BF26-D42F7B3F8620.jpg (887.9 KB, 12 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.09.2021, 22:47   #457
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,795
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 11 godz 10 min 59 s
Domyślnie

Auto naprawione. Pojechałem do swojego serwisu gdzie zlikwidowano problem z brakiem połączenia z internetem. Zrobili to, sposobem znanym mi z internetu, odpięli klemę od akumulatora i poczekali na reset. Po ponownym podłączeniu, zrobili krótką jazdę i ponownie podpięli pod komputer kasując błędy. Na jakiś czas powinien być spokój, a przy okazji potwierdziłem wiedzę z internetu że na skrzypiące tylne lewe oparcie należy użyć taśmy izolacyjnej.
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.09.2021, 22:52   #458
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Skrzypiące tylne lewe oparcie w Twoim wieku!? Wstydź się
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.09.2021, 23:50   #459
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,844
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 12 godz 23 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał consigliero Zobacz post
Zrobili to, sposobem znanym mi z internetu, odpięli klemę od akumulatora i poczekali na reset.
Jest na to bardziej cywilizowany sposób. Wyjąć na chwile jeden z bezpieczników. Jak znajdę, to podam który
nabrU jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.09.2021, 20:11   #460
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,795
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 11 godz 10 min 59 s
Domyślnie

Jedno naprawią a dwa zepsują. Podejrzewam że mają u siebie na fabryce „piątą kolumnę”, a może to kwestia problemów z wykształconą kadrą. Od wczoraj nie działa We Connect, nie działa bo podejrzewam że zrobili aktualizację, aktualizację zrobiłem na ipadzie nie dotykając tej na telefonie, traktując to jako zabezpieczenie. Na nic się zdała mija ostrożność bo padły obydwie wersje, nie można się zalogować do swojego konta. Dzisiaj Wszystko zaczęło ponownie działać, ale panowie z działu IT musieli nieźle namieszać, bo teraz Tronity do mnie pisze że przepraszają ale oni teraz muszą ogarnąć to co VW namieszało. Prawdopodobnie było to związane z aktualizacją która dziś pojawiła się w samochodzie a wczoraj w aplikacji. Jest teraz w aplikacji połączenie z We Charge, to znaczy mamy na mapie zaznaczone punkty które z We Charge mają roaming, ale chyba nie chciałbym się rozliczać w roamingu, bo cena za KW ponad 3 PLN. Natomiast nowy kafelek We Charge wyświetla mapę, podobnie jak w aplikacji ale dane co do mocy ładowania chyba podaje trochę na wyrost. W We Charge możemy się ładować na GreenWay, ale na Orlenie tylko siku. Odniosę się jeszcze do wrażenia z nowym softwarem, wydaje mi się że system startuje dłużej niż we wcześniejszej wersji.


__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.